UEFA Eiropas līga: Emerijs lūkos vēlreiz sarūgtināt savu bijušo komandu

"Villarreal", likmetv
6. maijs, 2021, 8:36
"Villarreal" | Foto: "Villareal USA

Ceturtdienas vakarā plkst. 22:00 risināsies atbildes mačs UEFA Eiropas līgas pusfinālā starp Londonas “Arsenal” un “Villarreal”

17 Apr
Vakar 0
Šodien 0
Rīt 0
No records found

Abu klubu pirmajā tikšanās reizē Spānijā ar 2:1 veiksmīgāki izrādījās “Villarreal”. Statistiski cīņa bija diez gan līdzīga, spāņiem veiksmīgāk realizējot savus momentus.

Rezultātu jau piektajā minūtē atklāja Manu Trigeros, bet pēc spēlētām 29 minūtēm pārsvaru dubultoja Rauls Albiols. 57. minūtē otro dzelteno kartiņu nopelnīja Denijs Sebalios, taču tas netraucēja “Arsenal” 16 minūtes vēlāk iegūt tiesības izpildīt soda sitienu, ko realizēja Nikolass Pepe. Spēles 80. minūtē otro brīdinājumu nopelnīja arī mājinieku spēlētājs Etjēns Kapū.

“Arsenal”, lai iekļūtu Eiropas līgas finālā, ir nepieciešama uzvara. Viņiem pietiek ar 1:0, pateicoties izbraukumā gūtajiem vārtiem, tomēr, ja Spānijas vienībai izdosies kaut reizi pārspēt “Arsenal” vārtsargu, pārsvaram jābūt ar vismaz divu rezultatīvu sitienu starpību.  Ja mačs noslēgsies 2:1 Londonas vienības labā, būs jāaizvada papildlaiks, ja arī tajā neviena vienība nebūs pārāka, tiks aizvadīta 11 metru soda sitienu sērija.

Par atbildes spēles favorītiem uzskatīta Londonas vienība, koeficientam esot 1.87. Uz “Villarreal” panākumu uzstādīts koeficients 4.35, bet neizšķirta varbūtība aprēķināta ar 3.75.

Par komandu, kurai bukmeikeri dod vairāk iespēju iekļūt EL finālā, kļuvusi “Villarreal”, kurai atvēlēts koeficients 1.72. Uz “Arsenal” panākumu divu spēļu summā uzstādītā varbūtība ir 2.20

Iztrūkumi sastāvā

Laukuma saimniekiem šodien nāksies iztikt bez iepriekšējā cīņā noraidījumu nopelnījušā Denija Sebalosa.

Spānijas klubam tikmēr neredzēsim arī otru pirmā dueļa rupekli Etjēnu Kapū un traumētos Huanu Foitu un Visentu Iborra.

Prognozētie sākumsastāvi

Londonas “Arsenal”: vārtsargs – Bernds Leno, aizsargi – Kalums Čemberss, Pablo Mari, Robs Holdings, pussargi – Granits Džaka, Emīls Smits – Rovs, Bukailo Saka, Villians, Tomass Parti, Martins Ēdegors, uzbrucējs – Nikolā Pepe.

“Villarreal”: vārtsargs – Heronimo Ruli, aizsargi – Alfonso Pedraza, Rauls Albiols, Po Toress, Perviss Estupinjans, pussargi – Manuels Trigeross, Daniels Pareho, Samuels Čukvueze, Fransiss Koklens, uzbrucēji – Žerārs Moreno, Pako Alkasers.

Pēc abu klubu pirmās tikšanās reizes pusfinālā vienības aizvadīja spēles vietējos čempionātos. “Arsenal” pārliecinoši ar 2:0 pārspēja Ņūkāslas “United” vienību, vārtus gūstot Muhamedm Elnenijam un Pjēram Emerikam Obomejangam.

Spānijas La Liga “Villarreal” bija jātiekas ar “Getafe”, kurus pārspēt izdevās vien 79. minūtē, kad precīzs bija Jeremijs Pino.

Interesants fakts

“Villarreal” pieder rekords gūtajos vārtos Eiropas Līgā. Komanda pretiniekus pārspējusi 151 reizi, tāpat vienībai ir rekords svinētajos panākumos – 49.

Londonas kluba “Arsenal” uzbrucējs Nikolā Pepe EL piedalījies 10 vārtu guvumos (6 rezultatīvi sitieni, četras piespēles), kas ir lielākais skaits šajā sezonā. Iespēja, ka arī šajā mačā spēlētājs pārspēs pretinieku vārtsargu, novērtēta ar iespēju 3.00

To, ka abas komandas spēs gūt vārtus, bukmeikeri novērtējuši ar koeficientu 1.70.