Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Bezriska likme ā€“ kas tas ir un kā saņemt?

(6)
Filtrs
 • Bonuss
  LIVE likme 20 EUR, 100 EUR vai 200 EUR apjomā.
  Betsafe jaunajiem klientiem piedāvā galvu reibinoÅ”u trÄ«s pakāpju bonusu bezriska likmju veidolā. Viss, kas tev jāizdara, jāiziet vienkārÅ”ais reÄ£istrācijas process,…
 • Bonuss
  ā€œOptibetā€ jauno klientu bonuss – bezriska likmes lÄ«dz 130 EUR!
  Jaunajiem klientiem, izvēloties sporta totalizatoru, ir svarÄ«gi, kādus bonusus vai akcijas viņi var saņemt. Tam ir liela nozÄ«me, jo jaunie…
 • Bonuss
  ā€œKlondaikaā€ lieliskie piedāvājumi jaunajiem klientiem
  Veicot reÄ£istrāciju online sporta totalizatorā, ikviens jaunais klients sagaida kādu iespaidÄ«gu akciju vai bonusa piedāvājumu vai tas bÅ«tu bezriska likmju,…
 • Bonuss
  Olybet piedāvā jaunajiem klientiem 75ā‚¬ iepazÄ«Å”anās bonusu
  Olybet totalizators jau vairākus gadus nodroÅ”ina Latvijas sporta lÄ«dzjutējiem plaÅ”u koeficientu piedāvājumu klāstu uz dažādiem sporta notikumiem. JebkurÅ” sporta draugs…
 • Bonuss
  Jaunums Latvijā! William Hill sporta totalizators jaunajiem klientiem dāvā 5 bezriska likmes, katru 10 EUR vērtībā
  Bezriska likmes - visu sporta likmju veicēju sapnis, kas ir pieprasÄ«tākais bonuss ikkatrā online sporta totalizatorā. Bieži vien tās vari…
 • Bonuss
  Trīs bezriska likmes ar Mr. Green sporta reģistrācijas bonusu!
  Kļūsti par jaunu Mr. Green sporta likmju veicēju un izmanto tā dāsno iepazÄ«Å”anās bonusu. AtlÄ«dzÄ«bā par reÄ£istrāciju Mr. Green Tev…

Bezriska sporta totalizatoru likmes ir viens no populārākajiem piedāvājumiem.

Lai veiktu bezriska likmes, vispirms pārliecinies vai sporta totalizators piedāvā akciju vai bonusa iespēju ar Ŕādu piedāvājumu.

Parasti totalizatori tās piedāvā, ja esi tikko reģistrējies, esi izpildījis kādus akcijas nosacījumus vai arī, ja ilgāku laiku nebūsi apmeklējis saitu, totalizators Tev epastā var atsūtīt personalizētu bezriska likmju piedāvājumu.

Bukmeikeru interesēs ir piesaistīt pēc iespājas lielāku klientu uzmanību un motivēt viņus piereģistrēties, tādēļ vērtīgākās sporta bezriska likmes parasti tiek piedāvātas reģistrācijas starta piedāvājumā

Bezriska jeb bezmakas sporta likmes ir vērtÄ«gākais un pieprasÄ«tākais sporta totalizatora bonuss. Å is ir lielisks veids, kā veikt sporta likmes, lai izvairÄ«tos no jebkādiem zaudējumiem. Tāpēc arÄ« Å”is bonuss ir vispieprasÄ«tākais, jo likmju izmantoÅ”anas gadÄ«jumā klienti ļoti viegli var nopelnÄ«t naudu.

Starta bezriska jeb bezmaksas likme iedalās vairākos veidos:

Standarta bezriska likmes:

Tev tiek dots noteikts likmju skaits, kuras vari veikt un zaudējuma gadījumā, Tev tiks atmaksāta naudas summa pilnā apmērā jeb 100%.

Piemēram, veic sporta likmi 5 EUR apmērā, ja tā zaudē, saņem atpakaļ 5 EUR.

Balvu fonda bezriska likmes.

Tev tiek dota noteikta naudas summa un Tu pats vari izvēlēties, kāda apjoma likmes vari veikt piedāvātā apgrozījuma ietvaros.

Piemēram, Tev tiek dots 50 EUR likmju bonusa fonds un Tu vari veikt vienu 50 EUR vērtu likmi vai arī piecas 10 EUR vērtas likmes. Zaudējuma gadījumā visas likmes bonusa fonda ietvaros tiek atmaksātas.

Procentuālas bezriska likmes

Tev tiek atmaksāta tikai noteikta daļa no bezriska likmēm. Teorētiski likmes nav pilnÄ«gi bez riska, jo, ja zaudēsi visas pieejamās likmes, rezultātā bÅ«si minusā. Pirms izmanto Å”o piedāvājumu, vienmēr iepazÄ«sties ar noteikumiem!

Piemēram, saņem trÄ«s 10 bezriska likmes, no kurām Tev tiks atmaksāti 50% par katru.Ā  Vienas likmes zaudējuma gadÄ«jumā saņemsi 5 EUR.

Bezriska likme pret apgrozījumu

Sporta totalizatori regulāri piedāvā saņemt bezmaksas sporta likmes, ja vien izpildÄ«si dažādus akcijas nosacÄ«jumus. Piemēram, saņem trÄ«s 10 EUR bezriska likmes, ja vien apgrozÄ«si vismaz 100 EUR likmēs uz futbolu. Šādas akcijas ir biežāks sporta piedāvājumu veids, bet pirms piedalies Ŕāda tipa akcijā, vispirms izrēķini vai veicot apgrozÄ«jumu un uzvarot bezriska likmes, nepaliksi mÄ«nusos.

Kā veikt bezriska likmi?

Vispirms iepazīsties ar akcijas nosacījumiem un noskaidro kāda likme jāveic, lai tā kvalificētos kā bezriska likmes. Šie faktori VIENMĒR ir minēti akcijas vai piedāvājuma nosacījumos.

 • Cik liela likmes vērtÄ«ba ir piedāvāta?
 • Uz ko jāveic sporta likme?
 • Kāda veida likme tā var bÅ«t – vienkārÅ”a vai kombinēta?
 • Kāda tipa likmei tai jābÅ«t ā€“ pre-match vai LIVE?
 • Kāds ir minimālais vai maksimālais likmes koeficients?

Kad esi iepazinies ar akcijas noteikumiem, vari veikt likmi.

Lai veiktu bezmaksas likmes, tavai konta bilancei ir jāatbilst likmes apmēram. Tu nevarēsi veikt 5 EUR bezriska likmi, ja kontā bÅ«s tikai 3 EUR, tāpēc ir jāpapildina konts, lai vari veikt likmi. Å im faktam Tevi nav jāsatrauc, jo vienmēr vari iemaksāt un izmaksāt no sporta totalizatora, kad vien vēlies. Ja redzi, ka akcijā ir minēts, ka vari saņemt 3×10 EUR bezriska likmes, tad optimālā iemaksa totalizatorā ir 30 EUR.

Lai nemulsinātu klientus, populārākajos Latvijas sporta totalizatoros kuponā vari atzÄ«mēt, ka aktuālā likme kvalificējas kā bezmaksas likme. Parasti tad kuponā jāatzÄ«mē karodziņŔ vai jāievelk Ä·eksÄ«tis, ka likme tiks atmaksāta 100% apmērā. Tajos totalizatora uzņēmumos, kur nav piedāvāts Å”is pakalpojums, paÅ”am jāseko lÄ«dzi nosacÄ«jumiem, lai bezriska likme tiktu atmaksāta.

Izmanto Tev tagad pieejamās bezriska likmes

IepazÄ«sties ar aktuālāko bezriska likmju piedāvājumu un izvēlies sev tÄ«kamāko vai arÄ« izmanto visus! Izmanto tikai Å”eit norādÄ«tos kodu, jo Likme TV piedāvātās bezriska likmes dažos totalizators ir vērtÄ«gākas par standarta piedāvājumu.

Betsafe totalizatora bezriska likmes

 1. Izveido Betsafe kontu Ŕeit.
 2. Veic savu pirmo iemaksu vismaz 20 EUR apmērā (vienā piegājienā).
 3. Uzreiz saņemsi uzreiz trīs 10 EUR bezriska likmes.
 4. Pēc mēneÅ”a saņemsi papildus vienu 10 EUR bezriska likmi.
 5. Pēc mēneÅ”a saņemsi atkal vienu 10 EUR bezriska likmi.
 6. Kopā saņemsi bezriska likmes 50 EUR vērtībā.

Mr. Green totalizatora bezriska likmes

 1. Ā  Izveido Mr. Green kontu Å”eit.
 2. Ā  Ā Pirms veic savu pirmo iemaksu, dodies uz Mr.Green akcijas sadaļu ā€“ Piedavājumi. Atrodi iepazÄ«Å”anās akciju, kas saucas: ā€œSaņem 3Ɨ100% bezriska likmesā€ un spied pogu Pieteikties.
 3. Ā  Veic savu pirmo depozÄ«tu vismaz 10 EUR vērtÄ«bā.
 4. Ā  Veic trÄ«s 10 EUR bezriska likmes.

LVBET totalizatora bezriska likmes

 1. Izveido LVBET kontu Ŕeit.
 2. Veic savu pirmo depozītu vismaz 10 EUR vērtībā.
 3. Veic savu pirmo likmi (vienkārÅ”u vai kombinētu) ar kopējo koeficientu lÄ«dz 7.00.
 4. Likmes zaudējumā LVBET Tev atgriezīs līdz pat 40 EUR.

11.lv totalizatora bezriska likmes

 1. Ā  Izveido 11.lv kontu Å”eit.
 2. Papildini savu 11.lv kontu par vismaz 11 EUR.
 3. Informē 11.lv klienta atbalstu, lai tiktu pie bezriska sporta likmēm.
 4. Veic trīs 11 EUR vērtas sporta likmes ar vienu notikumu kuponā
 5. Likmes zaudējuma gadījumā, saņemsi atpakaļ savu 11 EUR likmi pilnā tās apmērā.
 6. Maksimālā naudas summa, ko vari saņemt atpakaļ ir 33 EUR.

Bezriska likmju plusi un mīnusi

LÄ«dz ar sporta notikumu pieaugumu, strauji attÄ«stās arÄ« totalizatoru aktivitātes. Lai piesaistÄ«tu jaunus klientus, bukmeikeri izmanto bezmaksas likmes, un katram pakalpojumu sniedzējam ir atŔķirÄ«gs piedāvājums. Tas derÄ«bu slēdzējiem rada vairāk izvēles iespēju un galvenokārt ļauj ietaupÄ«t personiskos lÄ«dzekļus.

SvarÄ«gi ir tas, ka ar bezriska likmēm jaunais spēlētājs var bez nevajadzÄ«ga satraukuma iepazÄ«t likmju veikÅ”anas principus, atbrÄ«voties no nepareiziem priekÅ”statiem un saprast savu atbildÄ«bu. Ar bezriska likmēm gÅ«tā pieredze vēlāk lieliski noder, slēdzot derÄ«bas uz Ä«stu naudu.

Bezmaksas jeb bezriska likmes ir lielisks veids, kā izbaudīt sporta derību veiksmi bez personiskā riska. Turklāt, tā ir iespēja izmēģināt dažādu bukmeikeru pakalpojumus. Tas saistās ar to, ka bezriska likmēm var nākt līdzi neērtības, piemēram, daži bukmeikeri patur laimestus sev.

Jebkurā gadījumā, ikvienam ir svarīgi veikt likmes prieka pēc, un izmantot tikai tos līdzekļus, kurus drīkst zaudēt. Sniedzam bezriska likmju galveno plusu un mīnusu uzskaitījumu:

Plusi
 • Lespēja uzvarēt likmi un papildināt kontu
 • DroŔības sajÅ«ta, veicot pirmo likmi
 • Lespēja veikt lielāku sākotnējo likmi kā parasti
MÄ«nusi
 • Lai saņemtu bezriska likmi, jāveic depozÄ«ts
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
ArtÅ«rs ir satura un sociālu tÄ«klu menedžeris, kuram ir bagātÄ«ga pieredze darbojoties iGaming nozarē. ArtÅ«rs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tÄ«klu marketingā, kā arÄ« piemērota satura radÄ«Å”anā.
Raksta vērtējums
4.5/5
2 balsis