40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kā reģistrēties un sākt likt likmes – LVBET sporta totalizators

LVBET totalizators, likme.tv

Reģistrācija

LVBET ir pazīstams totalizators visā Eiropā, un popularitāti tas ir guvis tikai pateicoties tam, ka uzņēmumam pirmajā vietā ir visi tā klienti. 

LVBET totalizators licenci ieguva Latvijā jau laiciņu atpakaļ, bet Latvijas klientiem tikai nesen atvēra mājaslapu. Aplūkosim sīkāk kā reģistrēties LVBET totalizatorā, un kā tajā veikt savu pirmo sporta likmi. 

Lai kļūtu par pilntiesīgu LVBET klientu , spied pogu Reģistrēties lapas augšējā, labajā stūrī. Tev nāksies iziet trīs reģistrācijas procesa soļus un pēc tās veikt personu identifikāciju. Reģistrācija ir ļoti viegla, ātra un Tev pat nebūs iemesla traucēt profesionālo LVBET klienta atbalstu, lai lūgtu palīdzību.

Reģistrācijas forma sastāv no trīs daļām. Katrā no tām ievadi visus prasītos datus un pirms apstiprini katru soli, pārbaudi to pareizību.

Reģistrācijas procesa pakāpes:

 • Pamata informācija
 • Personiskā informācija
 • Mājas adrese.

Pirmajā solī jeb pamata informācijā norādi savu vēlamo lietotājvārdu, e-pastu un paroli. Parolei jābūt ar vismaz 8 rakstu zīmēm, tajā jābūt vismaz vienam ciparam. Kad būsi norādījis prasīto, spied Nākošais.

Nākošā sadaļā uzraksti visus savus personas datus: vārdu, uzvārdu, dzimumu, personas kodu un bankas konta numuru. Pēc aizpildīšanas, spied Nākošais.

Pēdējā solī tiks prasīta kontaktinformācija – mājas adrese, pasta indekss, pilsēta un Tavs telefona numurs. Atzīmē ķeksīti, lai apstiprinātu savu pilngadību un to, ka piekrīti visiem LVBET noteiktumiem. Kad būsi visu norādījis, spied Pabeigt reģistrāciju un veiksmīgi būsi pabeidzis reģistrācijas procesu.

Pēc reģistrācijas beigām LVBET uz Tavu e-pastu atsūtīs aktivizācijas saiti. Pārbaudi savu reģistrēto e-pastu un spied uz saiti (pogu), ko būs atsūtījis LVBET. Pēc tā aktivizēšanas, Tavs totalizatora konts būs aktīvs.

 

Personas pārbaude

Lai izvairītos no jebkādiem maksājumu un spēļu ierobežojumiem, LVBET pieprasīs augšupielādēt dokumentus – ID vai arī pasi. Tas jāizdara 72h laikā kopš reģistrācijas brīža. Ielādēt savus dokumentus var, izvēloties Mans Konts un zemāk atradīsi sadaļu Mani dokumenti.

Tavai personas datu verifikācijai derēs gan pase, gan arī ID. Nofotografē savu personas apliecinošo dokumentu tā, lai būtu redzami visi Tavi sensitīvie dati un katrs dokumenta stūris. Maksimālais bildes izmērs var būt 8 MB. Dokumenta ielādes sadaļā spied Izvēlēties failu un augšupielādē savu dokumenta bildi. Spied Sūtīt, lai iesniegtu dokumentu. LVBET sola pārbaudīt un apstiprināt dokumentu 72h laikā no tā iesniegšanas mirkļa. 

Pie dokumenta faila tiks attēlots aktuālais identifikācijas process ar četriem simboliem:

 • Izsaukuma zīme – jāpievieno dokuments.
 • Dzeltena bultiņa – dokuments gaida apstiprinājumu no LVBET puses (notiek pārbaude).
 • Zaļš ķeksītis – dokuments ir pieņemts.
 • Pelēks krustiņš – dokuments ir noraidīts.

Lai Tev lieki nebūtu jāgaida apstiprinājuma laiks, tad LVBET informēs Tevi par datu verificēšanu arī e-pastā. Kā pats LVBET norāda, Tev nav jāuztraucas par jebkādu personisko datu noplūdi. Uzņēmums glabā visu Tavu personisko informāciju, ievērojot Eiropas tiesību regulu par datu aizsardzību.

 

Iemaksa

Lai papildinātu savu LVBET kontu, dodies uz sadaļu Maksājumi vai arī Depozīts (ekrāna augšdaļā). Maksājumu sadaļā varēsi izvelēties maksājuma depozītu summu, kas LVBET ir 10 EUR un 5000 EUR robežās. Ievadi savu pirmo iemaksu un spied Depozīts.

LVBET maksājumiem izmanto Trustly pakalpojumu, kas ir ērts, drošs un uzticams maksājumu līdzeklis. Trustly piedāvā veikt maksājumus izmantojot Swedbank, SEB, Citedele un Luminor. Visi maksājumi, izņemot Citadeles pārskaitījumu, notiks nekavējoties un naudu saņemsi savā LVBET kontā vienā mirklī. Izvēlies savu banku un aizpildi prasīto informāciju, lai veiksmīgi iemaksātu savā spēļu kontā naudu.

Sazinoties ar LVBET atbalsta komandu, lai painteresētos par citiem maksājuma veidiem, saņēmām informāciju, ka totalizators aktīvi strādā pie tā, lai nodrošinātu arī maksājumus ar bankas kartēm. Tā kā noteikti tuvākajā laikā to arī varēsi izmantot.

Tikai tad, kad nauda parādīsies Tavā LVBET kontā, iemaksas procesu var uzskatīt par beigušos. Gadījumā, ja esi naudu pārskaitījis, taču tā nav nonākusi kontā, informē par to vispirms klienta atbalstu!

 

Sporta likmes

Lai iepazītos ar LVBET sporta likmju piedāvājumu, galvenajā sadaļā izvēlies Sporta likmes. Uzreiz pamanīsi, ka sporta piedāvājuma lapa ir piepildīta un vajadzīgs mirklītis, lai aprastu ar informācijas daudzumu. 

Lapas kreisajā pusē uzreiz vari izvēlēties kādu no TOP līgām. LVBET katru dienu izraugās aktuālākos notikumos un piedāvā to īsceļus IETEIKTS kategorijā. Šeit vienmēr atradīsi tos notikumus, kas ir paši populārākie starp likmju veicējiem. Zemāk droši vari izvēlēties kādu sporta veidu. Par pārsteigumu šeit sastopami sporta veidi, kurus citos Latvijas totalizatoros neatradīsi, piem. WWE restlings, sērfings un TV/filmu likmes. 

Izvēloties kādas populārākās līgas spēli uzreiz mūs pārsteidza iespaidīgais likmju piedāvājums uz spēli. LVBET uz vienu Premjerlīgas spēli piedāvā līdz pat 452 likmju tirgiem. 

Likmju tirgu piedāvājums ir gana iespaidīgs. Veikt vari likmes gan uz populārākiem tirgiem: 

 • uzvarētājs, 
 • vārtu skaits, 
 • handikaps, 
 • pāra/nepāra u.c

Vai arī vari veikt likmes uz tādiem notikumiem, kurus pat neesam nekur citur redzējuši:

 • cik vārtus iesitīs ar labo vai kreiso kāju, 
 • aizmugure,
 • kurš spēlētājs saņems kartīti u.c.

Izvēlies sev patīkamāko piedāvājumu, spied uz tā un atver savu likmju kuponu, kurš izleks ekrāna labajā malā. Kuponā vari iepazīties ar maksimālo iespējamo likmi, kupona tipu un veidu. Ieraksti summu pie likmes un spied Izdarīt likmi.

Veiksmīgas likmes pieņemšanas gadījumā saņemsi īpaši pievilcīgu virtuālo kuponu ar likmes aprakstu. Aizver to un spēlē tālāk!

Izmaksa

Lai izmaksātu savus LVBET laimestus, dodies uz Mans konts ekrāna pašā augšējā labajā stūrī un spied Izmaksas. Izvēlies vēlamo izmaksas apjomu un spied Izņemšana. Nākošā ekrānā no sagataves jau izvēlies savu kontu un veic izmaksu. 

Minimālā LVBET izmaksa ir 20 EUR. Izmaksas tiek apstrādātas 3 darba dienu laikā pēc to pieprasījuma, bet parasti tas mēdz notikt arī daudz ātrāk.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss