40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kā reģistrēties un sākt likt likmes – Klondaika.lv sporta totalizators

Klondaika totalizators, likme.tv

Reģistrācija

Sporta totalizatora Klondaika.lv reģistrācija ir pavisam vienkārša un ātra. Ekrāna augšējā malā redzēsi zilu pogu – Reģistrēties . Spied to, lai uzsāktu reģistrācijas procesu.

Pirmajā solī ievadi savus prasīto informāciju: Klondaika.lv konta lietotājvārdu, paroli (8 vai vairāk simboli ar vismaz vienu lielo burtu), e-pastu, telefonu, dzimšanas datus un personas kodu.

Spied Tālāk un nākošā solī ievadi savu kontaktinformāciju. Tiks pieprasīts vārds, uzvārds, adrese, pilsēta un pasta indekss. Aizpildi norādīto, atzīmē dzimumu un spied Tālāk.

Pēdējā solī aizpildi informāciju par savu bankas kontu: Bankas nosaukumu un IBAN konta numuru. Ieraksti savus vēlamos dienas limitus: maksimālo dienas apgrozījumu vai vienas likmes summu. Pēdējā ailē ievadi Klondaika.lv reģistrācijas bonusa kodu SPORTS150.

Atzīmē, ka esi pilngadīgs un piekrīti visiem lietošanas noteikumiem un spied Reģistrēties. Pēc reģistrācijas veikšanas, saņemsi e-pastu no Klondaika.lv ar aktivizācijas linku. Verificē savu e-pastu, nospiežot uz vārdu ŠEIT e-pastā un sāc veikt likmes Klondaika.lv totalizatorā.

Galvenā Klondaika.lv iestatījuma sadaļa ir pieejama nospiežot uz Konta lietotāja ikonas, kuru mēs apzīmēsim aprakstā kā Mans Konts. Nospiežot šo ikonu atvērsies galvenās iestatījumu sadaļas.

 

Personas pārbaude

Uzreiz pēc reģistrācijas Tu nevarēsi simtprocentīgi darboties ar savu kontu. Pirms varēsi veikt jebkādu izmaksu, nepieciešams verificēt savu kontu. To vari izdarīt izmantojot bankas pakalpojumus, veicot iemaksu ar internetbanku vai arī ielādējot identifikācijas dokumentu.

Ja izvēlies uzreiz augšupielādēt savus personas dokumentus tad dodies uz mans konts – Dokumenti un izvēlies, kādu dokumentu vēlēsies augšupielādēt. Vari ielādēt ID vai pasi.

Spied Izvēlēties, ielādē pieprasīto dokumentu un spied Augšupielādēt. Konta verifikācija aizņems dažas minūtes, uzgaidi nedaudz un drīz viens konts tiks verificēts.

Vairāk verifikāciju metodes vari atrast Mans konts – Depozīts – Iemaksas ar kredītkarti sadaļā. Šeit papildus Tu vari arī verificēt savu kontu izmantojot:

SMART ID – verifikācija notiek nekavējoties.

Swedbank iemaksu – process aizņems līdz vienai stundai.

Bez personu verifikācijas, Klondaika.lv pieprasīs arī Tavu maksājuma kartes verifikāciju, ja vien būsi veicis iemaksu ar šo bankas karti.

Dodies uz Mans konts sadaļu un izvēlies Dokumenti sadaļu. No pieprasītajiem dokumentiem atzīmē, ka ielādēsi Kartes maksājumu apstiprinošu dokumentu. Ielādē maksājumu apliecinājumu (bankas maksājuma uzdevumu) un pārliecinies, ka ielādētajā dokumentā ir redzams Tavs vārds, uzvārds, IBAN konta numurs, kartes numurs, Klondaika.lv darījums. Ir gadījumu, ka Klondaika.lv var pieprasīt ar maksājuma kartes bildes ielādi.

Ielādējot maksājuma karti, nosedz vidējos ciparus, lai būtu redzami tikai pirmie seši un pēdējie četri kartes cipari.

 

Iemaksa

Klondaika.lv piedāvā divas pavisam vienkāršas iemaksu metodes – Swedbank internetbanku maksājumus un iemaksas, izmantojot banku kartes. Abām metodēm minimālā iemaksas summa ir 5 EUR un maksimālā – 5000 EUR. Iemaksas process ir ātrs, ērts un nerada liekus jautājumus.

Lai veiktu iemaksu, izvēlies Mans konts un dodies uz sadaļu – Depozīts.

Depozīta summas ailē ievadi savu vēlamo iemaksu vai arī izvēlies jau sagatavoto summu. Ja tev ir akcijas depozīta bonusa kods, tad ieraksti to Depozīta promo-koda ailē.

Pirmā Swedbank internetbankas iemaksa var aizņemt mazliet vairāk laika – līdz 1h, jo tiks verificēts bankas konts, bet neuztraucies visas nākošās internetbankas iemaksas notiks nekavējoties.

 

Sporta likmes

Galvenajā sadaļā izvēlies Sports, lai atklātu Klondaika.lv totalizatora būtību – aizraujošo sporta piedāvājumu un patīkamo sporta totalizatora dizainu.

Top Līgu sadaļā, ekrāna kreisajā malā,  vienmēr atradīsi dienas vai nedēļās pašas populārākās spēļu līgas. Klondaika.lv vienmēr izraudzīsies pašus labākos notikumus uz kuriem ir pieejamas sporta likmes. Zem Top Līgām meklēšanas ailē vari ierakstīt komandas vai līgas nosaukumu un Klondaika.lv uzreiz atradīs visas spēles, kurās piedalās Tava meklētā sporta komanda.

Zem Top Līgām atradīsi galveno sporta izvēlni. Šeit atradīsi visus pieejamos sporta veidus, sākot ar pašiem populārākajiem, kā futbols, hokejs, basketbols, līdz pat arī ne tik populārus kā snūkers, šautriņu mešana, golfs u.c. Kā arī zem sporta sadaļas “Īpašās likmes” varēsi atrast likmes uz Latvijas un pasaules nozīmīgākajiem notikumiem arī ārpus sporta pasaules.

Klondaika.lv lapas vidū tiks attēlotas izvēlētās līgas spēles ar koeficientu piedāvājumu uz pašām populārākajām likmju līnijām:

    • 1×2 jeb two-way, kas ir likme uz spēles uzvarētāju vai neizšķirtu.
    • Totāls – likme uz Virs/Zem vārtu skaitu.
    • Abas komandas iesitīs vārtus.

Ja vēlies atklāt lielāku likmju piedāvājumu, spied virsū spēlei un atver paplašināto likmju līniju. Šeit jau varēsi veikt likmes uz puslaikiem, kombinācijām, stūra sitieniem, kartītēm un vārtu guvējiem. Atrodi sev vēlamo sporta likmi, spied uz koeficienta un lapas labajā pusē atvērsies likmes kupons.

Kuponā vari iepazīties ar visu likmes informāciju un kopējo likmes laimestu, kādu saņemsi, ja likme uzvarēs. Ievadi tukšajā ailē savu likmi un spied Veikt likmi. Klondaika.lv minimālā likme ir 0.10 EUR, bet maksimālā likme katram notikumam ir savādāka.

 

Izmaksa

Lai izmaksātu naudu no Klondaika.lv konta uz savu bankas kontu, spied uz profila ikonas un izvēlies sadaļu Izmaksa. Minimālā izmaksas summa Klondaika.lv ir 5 eiro un maksimālā vienas izmaksas summa ir 25000 eiro.

Atzīmē pieprasīto izmaksas summu un tukšajā ailē izvēlies savu bankas konta numuru un kuru vēlies saņemt izmaksu. Atzīmējot kontu, IBAN un Konta īpašnieka ailē parādīsies informācija par izmaksas saņēmēja kontu. Spied Izmaksāt.

Izmaksas Klondaika.lv veic katru dienu, arī brīvdienās un pat svētkos. Pēdējā dienas izmaksa notiek 22:00. Visātrāk izmaksas saņemsi, ja Tev būs Swedbank konts – šis process aizņems dažas minūtes. Ja izmanto kādu citu Latvijas banku, tad izmaksa nonāks Tavā kontā 1-3 dienu laikā. Pārliecinies, ka:

  • neesi sasniedzis savu dienas izmaksu limitu;
  • esi verificējis visas savas maksājuma kartes;
  • izmaksas summa ir lielāka par minimāli pieejamo;
  • esi iesūtījis visus no Tevis prasītos papildus verifikācijas dokumentus.
Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss