40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kā reģistrēties un sākt likt likmes – Synottip sporta totalizators

Synottip, likme.tv

Reģistrācija

Lai izbaudītu iespaidīgu sporta likmju piedāvājumu, droši reģistrē savu kontu Synottip totalizatorā, spiežot pogu Reģistrēties, totalizatora sākuma ekrāna augšējā labajā stūrī.

Synottip, likme.tv

Reģistrācijas procesā nāksies iziet cauri vairākiem soļiem. Vispirms Synottip no Tevis prasīs pamata informāciju, personas datus un ielogošanās rekvizītus: lietotājvārdu, paroli, e-pastu, telefonu, personas kodu un dzimšanas datumu. Izvēlies valodu un atzīmē, ka esi sapratis visus noteikumus un vēlies saņemt piedāvājumus un reklāmas. Atzīmē, , jo Tu noteikti vēlies saņemt regulārus sporta bonusus no Synottip totalizatora.

Synottip, likme.tv

Ievadi prasīto informāciju un spied Reģistrēties. Nākošā reģistrācijas solī nāksies norādīt  personisko informācija par sevi: vārdu, uzvārdu, iesauku un bankas kontu.

Synottip, likme.tv

Kad būsi ievadījis visu nepieciešamo informāciju, spied Kontakti. Kontaktu sadaļā ievadi savu kontaktinformāciju: adresi, pasta kodu un pilsētu. Kad aizpildīsi prasīto, spied Pabeigt.

Synottip, likme.tv

Ar šo soli reģistrācijas process ir pabeigts, taču nepieciešams ievadīt ar likmju limitus. To Tev piedāvās izdarīt nākošā solī. Ievadi maksimālo likmes summu un diennakts limitu. Pēc reģistrācijas saņemsi informatīvu e-pastu no Synottip

 

Personas pārbaude

Pēc reģistrācijas Synottip pieprasīs veikt Identitātes verifikāciju. Sagatavo jau Pasi vai ID kartes bildi, lai Synottip varētu veiksmīgi aktivizēt Tavu kontu. Kamēr nebūsi veicis identifikācijas verifikāciju, nevarēsi papildināt savu Synottp kontu un veikt sporta likmes totalizatorā.

Augšējā malā redzēsi pogu Konta verifikācija.

Synottip, likme.tv

Spied to un turpini ar pogu: verificēt. Izvēlies dokumentu kādu Tu ielādēsi un norādi tā derīguma termiņu.

Synottip, likme.tv

Atvērsies ielādes sadaļa, kurā jau varēsi pievienot dokumentu. Ielādēt vari vai nu bildi vai PDF formāta attēlu un tā maksimālais izmērs ir 8 MB. 

Synottip, likme.tv

ID karte jānofotogrāfē no abām pusēm un abu dokumentu tekstiem jābūt skaidri salasāmiem. Tiklīdz Tava identitāte tiks verificēta, saņemsi par to ziņu savā e-pastā.

Saņemot dokumentu, Synottip pārstāvji to salīdzinās ar datiem Latvijas personu datubāzē un, ja informācija atbildīs Tavai norādītajai, tad būsi veiksmīgi verificēts Synottip klients un varēsi veikt iemaksu un sākt veikt sporta likmes.

 

Iemaksa

Synottip minimālā iemaksa ir 5 EUR un maksimālā – 8000 EUR. Iemaksu vari veikt Mans konts sadaļā Iemaksa.

Synottip, likme.tv

Šeit vari izvēlēties vienu no iemaksas veidiem, ko piedāvā Synottip totalizators: Bankas pārskaitījumu, kredītkarti un kādu no divām internetbankām (Swedbank un SEB).

Synottip, likme.tv

Visērtākais un ātrākais veids protams ir Banklink maksājumi un Synottip piedāvā gan SEB un SWEDBANK maksājumus. Maksājot ar Banklink internetbanku, papildināsi savu Synottip kontu acumirklī.

Bankas pārskaitījums – šis maksājuma process norit līdz trim dienām. Iekopē redzamos Synottip rekvizītus savā bankas maksājuma uzdevumā un veic pārskaitījumu pa taisno no savas bankas.

Kredītkarte – veic iemaksu ar kredītkarti. Ja šis būs Tavs pirmais maksājums ar karti, tad vispirms nāksies verificēt bankas karti. Spied Kredītkarte un izvēlies Pievienot jaunu karti

Synottip, likme.tv

Nākošā lapā izvēlies Reģistrēt jaunu kredītkarti. Tu veiksi 0.01 EUR iemaksu uz savu Synottip kontu, lai totalizators varētu saglabāt Tavas kartes informāciju. Spied Verificēt un iemaksāt 0.01 EUR un Synottip Tevi aizvedīs uz bankas karšu maksājumiem. Veic iemaksu! Pēc tam atgriezies pie kredītkartes iemaksām un ielādē savu maksājuma uzdevumu. Tev būs jāielādē maksājumu uzdevums vai arī ekrānšāviņš no internetbankas ar maksājumu, lai var redzēt Tavu vārdu, uzvārdu, kontu un pēdējos četrus ciparus no bankas kartes. Ielādē bildi vai dokumentu un spied Nosūtīt.

Synottip, likme.tv

 

Sporta likmes

Synottip sporta likmju piedāvājuma formāts ir līdzīgs kā lielai daļai citu Latvijas totalizatoru. Kreisajā ekrāna pusē vari izvēlēties sporta veidu, ekrāna vidū Synottip piedāvā populārākās dienas līgas, zem kurām arī ir attēloti līgu notikumi.

Atkarībā no Tava ekrānu izmēra, noklikšķinot uz kādu no notikumiem, atvērsies viss likmju piedāvājums. Ja izmanto plato monitoru, tad likmju izvēle parādīsies blakus sadaļā, taču šauro monitora īpašniekiem, izvēlne parādīsies tajā pašā sadaļā.

Synottip, likme.tv

Uzreiz vari pārslēgties starp Galveno likmju, Vārtu, Handikapu un Periodu piedāvājumu. Izvēlies savu vēlamo likmi ar koeficientu, un ekrāna labajā malā atvērsies likmes kupons. Tajā varēsi iepazīties ar visu likmes informāciju – spēli, piedāvājumu, likmes tipu. Izveidojot kombinēto likmi, Synottip ar vienu klikšķi to piedāvā pārveidot par Sistēmas likmi. Tukšajā ailē ievadi likmes summu un spied Apstiprināt. Minimālā likme Synottip totalizatorā ir 0.10 EUR.

Synottip, likme.tv

Lai izmantotu Cashout funkciju, spied kuponā uz Cashout sadaļu, izvēlies likmi, kurai vēlies veikt Cashout un spied Cashout pogu. Pie koeficientu izmaiņām vari iezīmēt kādas darbības vēlies veikt, ja notiek koeficinetu izmaiņas.:

Apstiprināt augstāku koeficientu – pieņemt likmi, ja koeficients paliek lielāks.

Apstiprināt jebkādas koeficienta izmaiņas – pieņemt likmi, ja koeficients tiek palielināts vai arī pazemināts.

Ar visām pieņemtajām likmēm vari iepazīties Mans konts sadaļā Likmju vēsture, kur ērti vari pārskatīt visas savas likmes un atlasīt tās pēc perioda, statusa un likmes tipa.

 

Izmaksa

Izmaksas saņemsi tikai uz savu reģistrēto bankas kontu. Visas izmaksas no Synottip saņemsi laicīgi un regulāri, jo totalizators tās veic visu diennakti ik pa stundai. Lai veiktu izmaksu, spied Mans kontsIzmaksa.

Synottip, likme.tv

Izmaksu sadaļā, brīvajos laukumos ievadi savu Synottip konta paroli un vēlamo izmaksas summu. Minimālā totalizatora izmaksas summa ir 10 EUR un visas izmaksas, kas ir robežās līdz 2000 EUR uz Swedbank, SEB un Citadele kontiem nonāks pāris minūtes pēc to apstrādes. 

Synottip, likme.tv

Ja Tavs bankas konts būs reģistrēts kādā citā bankā, tad būs jāgaida viena darba diena. Visus interesējošos jautājumus par maksājumiem droši vari arī prasīt Synottip klientu atbalstam, kas starp citu arī strādā visu diennakti.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss