Saņem 3 x 100% bezriska likmes!
Receive

Tonybet totalizators

Cashback līdz 100 EUR
Spēlēt
Bonuss
Tonybet piedāvā jaunajiem klientiem – “Cashback” līdz 100 EUR!
Tonybet ir jauns Latvijā licencēts sporta totalizators, kurš pazīstams arī ārpus Latvijas robežām. Uzņēmums dibināts 2011. gadā, Lietuvā un tā…

Tonybet ir jauns Latvijā licencēts sporta totalizators, kurš pazīstams arī ārpus Latvijas robežām. Uzņēmums dibināts 2011. gadā, Lietuvā un tā dibinātājs ir pasaulē slavens pokera spēlētājs Tony G. Par cik Tonybet ļoti ātri kļuva populārs un tas tika uzskatīts par īstu veiksmes stāstu, to 2016. gadā nopirka viens no lielākajiem Skandināvu igaming uzņēmumiem Betsson, kā rezultātā Tonybet darbojas kā meitas uzņēmums. 

Pateicoties tam, ka Tonybet ir piekļuve visiem Betsson resursiem, uzņēmums attīstījies līdz vienam no kvalitatīvākajiem sporta totalizatoriem Eiropā un nu arī Latvijā. Kompānijas īpašnieki atzinuši, ka Tonybet galvenais mērķis ir piedāvāt tikai augstākās klases pakalpojumus visiem likmju veicējiem.

Tonybet reģistrācija

Lai izveidotu sev jaunu Tonybet kontu, nebūs nepieciešams ilgs laiks, jo vietne piedāvā klientiem ērtu reģistrācijas formu, ko iespējams izpildīt tikai dažos soļos un, jau pēc datu ievadus, varēsi uzreiz veikt likmes uz pasaulē populārākajiem sporta notikumiem. Veicot reģistrāciju, varēsi izvēlēties vienu no trīs metodēm, no kurām ātrākā un ērtākā būs konta izveide ar Smart ID funkciju.

Kā reģistrēties un sākt likt likmes – Tonybet sporta totalizators

Tonybet iemaksa un izmaksa

Tonybet ļauj papildināt totalizatoru kontu ar sekojošām metodēm:

  • Internetbanku pakalpojums (Swedbank, Citadele, SEB vai Luminor)
  • Banku karšu maksājumi (VISA, Mastercard)
  • Elektronisko maksājumu pakalpojumi (Paysera, Revolut).

Tonybet izmanto Neopay maksājumu sistēmu, kas piedāvā tikai drošus un ātrus maksājumu pakalpojumus. Iemaksu pārskaitījumi notiek acumirklī un to limiti arī nav lieli: iemaksājot ar internetbanku minimālā iemaksa ir 5 EUR, iemaksājot ar banku kartēm tie ir 10 EUR.

Atkarībā no izmaksu metodes izvēles, Tonybet nodrošina ātras izmaksas. Pozitīvi ir tas, ka Tonybet totalizators ļauj atcelt ikvienu pieteiktu izmaksu. To var izdarīt vienkārši informējot Tonybet klientu atbalsta dienestu.

Tonybet bonusi

Tonybet sporta totalizatorā klientus gaidīs iespaidīgi bonusu piedāvājumi. Šajā sporta totalizatorā varēsi izmantot bonusus, sākot no iepazīšanās piedāvājuma, līdz pat iknedēļas akcijām.

Tonybet piedāvā iepazīšanās cashback bonusu līdz 100 EUR. Jaunie klienti pēc pirmā depozīta veikšanas vismaz 10 EUR apmērā var atgūt 15% naudas atmaksu līdz 100 EUR no saviem pirmās nedēļas zaudējumiem. Tie tiks automātiski ieskaitīti spēlētāja kontā nākamās nedēļas pirmdienā 9:00 no rīta.

Naudas atmaksa tiek aprēķināta veiktās iemaksas nedēļā laika posmā no pirmdienas 09:00, līdz nākamās nedēļas pirmdienai 08:59. Saņemtā naudas atmaksa var tikt izmantota izskaitīšanai no konta, kā arī totalizatora likmju veikšanai.

Bez iepazīšanās piedāvājuma, Tonybet piedāvā arī citas dažādas sporta akcijas, kurās vari saņemt bezriska likmes vai arī naudas bonusus. Visus aktuālos piedāvājumus atradīsi Piedāvājumu sadaļā.

Tonybet piedāvā jaunajiem klientiem – “Cashback” līdz 100 EUR!

Tonybet lojalitātes programma

Lai klientiem likmju veikšanu padarītu vēl ienesīgāku, Tonybet visiem saviem spēlētājiem piedāvā iespaidīgu lojalitātes programmu. Lai tajā piedalītos, Tev nekas īpašs nav jādara – vienkārši reģistrējies Tonybet vietnē, veic likmes un krāj lojalitātes punktus. Sakrātos punktus iespējams samainīt pret bezriska likmēm katra mēneša noslēgumā. 

Pavisam kopā Tonybet lojalitātes programmā ir 6 līmeņi. Kad būsi pievienojies programmai, uzreiz sāksi ar 1. līmeni. Sakrājot noteiktu punktu skaitu, Tev jākāpj pa līmeņiem.

Punktus krāt ir pavisam vienkārši – vienkārši veic sporta likmes Tonybet totalizatorā. 1 lojalitātes punktu saņemsi par katriem 2 EUR no likmju apgrozījuma, kur notikumu koeficients ir vismaz 1.3. Piemēram, lai nokļūtu lojalitātes programmas otrajā līmenī, nepieciešams sakrāt 150 punktus, kas ir apmēram 300 EUR apgrozījums, ko nav grūti veikt mēneša ietvaros.

Par katru sasniegto līmeni, saņemsi papildus punktus. Tiklīdz noslēgsies vecais mēnesis un sāksies jaunais, līmeņi tiks restartēti un sakrātie punkti varēs tikt izmantoti bezriska likmēs ar vērtību 1 EUR  – 100 punkti.

Tonybet klientu atbalsts

Gadījumā, ja likmju veikšanas gaitā esi saskāries ar kaut ko nesaprotamu un ir radušies jautājumi uz kuriem ir nepieciešamas atbildes, tad droši vari komunicēt ar Tonybet klientu atbalsta pārstāvjiem. 

Ātrākais un ērtākais veids, kā atrisināt sarežģītu situāciju, ir vispirms ieskatīties Tonybet biežāk uzdotāko jautājumu sadaļā, kur sakopoti visi biežākie klientu jautājumi. Ja arī pēc to izlasīšanas netiec skaidrībā, tad raksti Tonybet atbalsta čatā vai arī sūti epastu uz info@tonybet.lv

Klientu atbalsta pārstāvji jebkuru radušos situāciju atrisināt profesionāli, precīzi paskaidrojot jebkādu, ar sporta totalizatoru, saistītu informāciju. Komunicēt iespējams kā latviešu, tā arī krievu vai angļu valodā.

Totalizatora platforma

Tonybet izveidojis ļoti ērtu un pārskatāmu online sporta totalizatoru. Šeit atradīsi pilnīgi visus populārākos sporta notikumus, tādus kā: Čempionu Līga, Anglijas Premjerlīga, Vācijas Bundeslīga, NBA, NHL un citus. Uz notikumiem iespējams veikt gan pirmsnotikuma, gan arī LIVE likmes.

Atšķirībā no citiem sporta totalizatoriem, Tonybet uz katru notikumu piedāvā diezgan plašu likmju tirgu klāstu – uz TOP sporta notikumiem iespējams pat izvēlēties no 2000 likmju tirgiem, starp kuriem atradīsi gan populārākos piedāvājumus – 1X2, totālu, handikapu, dubultiespēju, gan arī mazām zināmus likmju tirgus – āzijas handikapu vai arī kombinācijas.

Koeficienti uz sporta notikumiem ir augsti, kas garantē arī lielākus laimestus.

Vairāk

Kā reģistrēties un sākt likt likmes – Tonybet sporta totalizators
Tonybet piedāvā jaunajiem klientiem – “Cashback” līdz 100 EUR!
Tonybet kazino

Mēs izvēlamies

  • Saņem līdz 120€ bezriska likmēs!
  • Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs
  • 5 x €10 likmes bez riska
  • 3 x 100% bezriska likmes
  • Cashback līdz 100 EUR
  • Saņem €50 vērtas likmes!
Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
Saņem 3 x 100% bezriska likmes!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu