Tonybet totalizators

Tonybet totalizators

12.

Tonybet sporta totalizators kļūs par jaunāko spēlētēju Latvijas lincecēto azartspēļu tirgū, tomēr šis uzņēmums ir ar zināmu starptautisko pieredzi. Tādēļ Latvijas sporta totalizatoru spēlētāji var būt droši – lincecētajā piedāvājumā parādīsies vēl viens ļoti jaudīgs totalizators, kas piedāvās konkurētspējīgus pakalpojumus.

Tonybet sporta totalizatorā Tu varēsi atrast sporta likmes uz hokeju, futbolu, basketbolu, tenisu un visiem citiem populārākajiem sporta veidiem.

Tonybet, kas dibināts 2011.gadā, darbojas mūs kaimiņvalstīs – Igaunijā un Lietuvā.

Lietuvas Tonybet 2016.gadā pārgāja zem industrijas flagmaņa Betsson, kurš Latvijas tirgū pazīstams ar Betsafe zīmolu.

Tonybet piedāvājumā Tu varēsi atrast netikai koeficientus un sportal likmes uz visām vadošajām Pasaules un arī Latvijas sporta līgām, bet arī interesantus likmju piedāvājumus, piemēram, uz politiskiem notikumiem vai Eirovīzijas dziesmu konkursu.

Tonybet sporta totalizators pazīstams ar dāsniem bonusiem jaunajiem klientiem, tomēr arī netiek aizmirsts par esošajiem klientiem. Tonybet īpaši attiecas pret VIP klientiem, tādēļ šis serviss neliks tev vilties.

Tonybet totalizators

Tonybet totalizators

Likmju skola
Katrs spēlētājs vismaz reizi ir saskāries ar tādu likmju opciju kā handikaps. Šis likmju veids palielina koeficientu ...
Dažreiz atsevišķos sporta notikumos ir daudz vieglāk paredzēt atsevišķas komandas / indivīda sniegumu nekā rezultātu kopumā. Šajā ...
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT