Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Live likmes


Totalizatoros likmes var veikt divos veidos : pirmais, kad likmi veic pirms notikuma sākuma, tiek saukts par “prematch”. Otro sauc par „live” likmi – kad likme tiek veikta tieši sporta pasākuma laikā.

„Live” likmju popularitāte aug ar katru gadu un tas notiek tehnoloģiju attīstības un mobilā interneta pielietojuma augošās popularitātes iespaidā. Spēlētājus šis veids piesaista vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, tas Jums rada sajūtu, ka esat vairāk iesaistīts konkrētajā pasākumā, otrkārt, vērojot maču tiešraidē, tas rada papildus emocijas, un, treškārt, šajā gadījumā Jums nevajadzēs ilgi gaidīt, kamēr tiks aprēķināta likme, jo prognozes rezultāts kļūst zināms daudz ātrāk.

Latvijas totalizatori

Vieta Totalizators Rating Bonuss Saņemt bonusu
1
5/5
40 EUR bezriska likme
SpēlētLasīt apskatu
2
4.5/5
15% cashback līdz 100 EUR
SpēlētLasīt apskatu
3
5/5
5 X 10 EUR bezriska likmes
SpēlētLasīt apskatu
4
5/5
Bezriska likme līdz 50 EUR
SpēlētLasīt apskatu
5
5/5
Trīs 10 EUR bezriska likmes
SpēlētLasīt apskatu
6
4.8/5
120 EUR bezriska likmēs
SpēlētLasīt apskatu
7
4.5/5
15% cashback + 100 brīvspēles
SpēlētLasīt apskatu
8
4.5/5
75 EUR bezriska likmēs
SpēlētLasīt apskatu
9
4.8/5
130 EUR likmēs bez riska
SpēlētLasīt apskatu

Pastāv uzskats, ka viens no galvenajiem „live” likmju popularitātes iemesliem ir lielāka iespējamība precīzi prognozēt notikuma iznākumu, jo šajā gadījumā reālajā laikā varat novērot komandu / indivīdu spēli, kas ļauj precīzāk analizēt to pašreizējo formu, kā arī izdarīt secinājumus vērojot spēles gaitu un, izrietot no tā, veikt likmi.

Spēja pareizi novērtēt uz spēles laukuma notiekošo var dot spēlētājam papildu priekšrocības salīdzinājumā ar bukmeikeriem, kuriem šīs likmes netiek dotas kā tas ir „prematch” režīmā.

Piemēram, pēc tam, kad esat noskatījies daļu no spēles, Jūs varat izdarīt objektīvus novērojumus – pretinieku noskaņojumu, notikumu attīstību, u.t.t. Turklāt situācija spēles laikā ne vienmēr sakrīt ar bukmeikeru prognozēm, kas izdarītas pirms spēles.

Pirms spēles favorītu koeficients, Jūsuprāt, ir pārāk mazs? Tas nekas, jo jau spēles ievadā tas var ievērojami augt. It īpaši tas attiecas uz likmēm uz kopējo punktu / vārtu skaitu – pēc spēles sākuma koeficients uz šāda veida likmēm vienmēr pieaug.

Izdarot likmes pirms notikuma sākuma, spēlētājs izvēlās no totalizatoru un dažādu programmu veidotajām likmju līnijām, savukārt „live” likmju laikā spēlētājs tieši konkurē ar attiecīgā totalizatora darbinieku, kurš „vada” šo maču un nosaka koeficientus, vadoties arī pēc saviem ieskatiem. Jūtat atšķirību?

Live likmes, likme.tv

 

Kādas likmes piedāvā „live” likmju līnijas?

Veikt likmes spēles laikā Jūs varat uz gandrīz visiem sporta veidiem, kuri pastāv mūsdienu pasaulē, sākot ar klasisko futbolu un beidzot ar e-sportu. Piedāvātās „live” likmju līnijas lielums ir atkarīgs tikai no konkrētā totalizatora.

Tāpat kā liekot likmi pirms notikuma, „live” likmēs tiek piedāvātas iespējas likt par komandas / indivīda uzvaru, neizšķirtu (ja tāds ir iespējams), gūto vārtu vai punktu skaitu, kā arī daudzām citām specifiskām lietām, kas raksturīgas sporta veidam, ko spēlētājs izvēlas.

„Live” likmju koeficientu svārstības

Tikai „live” likmju ietvaros koeficienti uz spēles favorītiem var pēkšņi kļūt ievērojami lielāki nekā ne-favorītiem un otrādi. Koeficientu svārstības spēles laikā var būt saistītas ne tikai ar gūtajiem vārtiem (piemēram, futbolā vai hokejā), bet tās ietekmē arī savainojumi, laika apstākļi, komandas / indivīda vispārējais fiziskais un morālais stāvoklis un citi elementi. Bukmeikeri, kas vada šo spēli, visus iepriekš minētos apstākļus arīdzan ņem vērā, kad piedāvā likmju līniju uz konkrēto notikumu tiešraidē. Tiesa, kaismīgākie spēlētāji ne vienmēr piekrīt šo bukmeikeru aprēķinu ticamībai, un dažos gadījumos tas ļauj “noķert” pievilcīgākus (lielākus) koeficientus par izvēlēto iznākumu, nekā tās bija likmēs, kas tika piedāvātas pirms spēles.

Piemērs: futbola spēle, kurā sacenšas komandas A pret B. Bukmeikeri pirms spēles A komandas uzvaru novērtējuši ar 1,08 koeficentu, taču spēles 39. minūtē favorīti atrodas iedzinējos ar 1:2, tāpēc komandai A tajā brīdī koeficients uz uzvaru visā mačā ir pieaudzis līdz 2,15. Spēle noslēdzās ar 4:3 par labu komandai A, kas nozīmē, ka tie, kuri uz to derēja pirms mača, ieguva daudz mazāku koeficientu nekā tie, kas likmes izdarīja tā laikā.

Papildiespējas „live” likmju ietvaros

Mūsdienās totalizatori cenšas piesaistīt spēlētājus, daudzveidojot likmju veikšanas iespējas. Līdz ar to nav iespējams iztikt bez jauninājumiem arī „live” likmju ietvaros.

Vairākās Latvijā likumīgi reģistrēto totalizatoru vietnēs tiek nodrošināta iespēja sporta notikumiem sekot līdzi tiešraidės jeb „online” režīmā. Vai tā būtu notikuma tiešās translācijas retranslācija vai spēles notikumu attēlošana infografikās. Tāpat papildus „live” likmju funkcijas ietver sevī statistisko faktu klātbūtni lapā, komandu / indivīdu spēļu vēsturi, vietu sacensību kopvērtējumā, u.t.t.

Labākie sporta totalizatoru bonusi Latvijā

 • Bonuss
  Nāc uz LVBET un saņem izdevīgu reģistrēšanās bonusu!
  Likme TV viens no sadarbības partneriem ir Latvijas tirgū salīdzinoši nesen ienākušais sporta totalizators un online kazino LVBET. Tur ikviens…
 • Bonuss
  LIVE likme 20 EUR, 100 EUR vai 200 EUR apjomā.
  Betsafe jaunajiem klientiem piedāvā galvu reibinošu trīs pakāpju bonusu bezriska likmju veidolā. Viss, kas tev jāizdara, jāiziet vienkāršais reģistrācijas process,…
 • Bonuss
  “Optibet” jauno klientu bonuss – bezriska likmes līdz 130 EUR!
  Jaunajiem klientiem, izvēloties sporta totalizatoru, ir svarīgi, kādus bonusus vai akcijas viņi var saņemt. Tam ir liela nozīme, jo jaunie…
 • Bonuss
  “Klondaika” lieliskie piedāvājumi jaunajiem klientiem
  Veicot reģistrāciju online sporta totalizatorā, ikviens jaunais klients sagaida kādu iespaidīgu akciju vai bonusa piedāvājumu vai tas būtu bezriska likmju,…

„Live” likmju stratēģija futbolā: gūtie vārti spēles pēdējās minūtēs

Tuvojoties mača noslēgumam, loģiski, ka spēlētāji zaudē aizvien vairāk enerģijas un ļoti bieži uz tā rēķina koncentrēšanās spējas sarūk. Spēlētājs izvēlas maču, kurā vēl nav atklāts rezultāts (0-0) un pēc, piemēram, 80 minūtēm “noķer” vārtus. Šī notikuma koeficients vairumā gadījumu pārsniedz 2,0. Ieteicams izvēlēties mačus, kur ir skaidrs favorīts un komandai attiecīgajā spēlē ir svarīgi izcīnīt uzvaru, raugoties no kopējās situācijas sacensībās – vietas turnīra tabulā vai nepieciešamība gūt vārtus, lai iekļūtu attiecīgā turnīra nākamajā kārtā.

„Live” likmju stratēģija tenisā – likme uz favorītu

Tenisa mačā favorītu noteikt ir salīdzinoši viegli, līdz ar to arī koeficients uz tā uzvaru pirms mača ir salīdzinoši mazs.  Populārākā „live” likmju stratēģija tenisā ir likt uz mača favorītu par uzvaru geimos, kad viņš servē. Ieteicams šo stratēģiju ieteicams izmantot nevis pašā spēles sākumā, bet tuvāk tā vidum. Protams, koeficients nebūs liels, taču riski ir ievērojami samazināti.

„Live” likmju stratēģija e-sportā

Te gan jāpiebilst, ka e-sportā nav īpašas likmju veikšanas stratēģijas (vai arī tā vēl nav kļuvusi plaši izplatīta), tomēr te varat izmantot visas pamata sistēmas, kuras tiek izmantotas citos sporta veidos.

Visnozīmīgākais padoms, ko var sniegt, ja runa ir par likmju veikšanu e-sporta notikumos, ir uzmanīga un apzināta sacensību izvēle. Pieredzējuši spēlētāji izvēlas tikai lielus turnīrus, kuros piedalās titulētas komandas / indivīdi. Šādās sacensībās risks, ka favorīti zaudēs, ir daudz mazāks nekā mazāk nozīmīgos turnīros.

„Live” likmju padomi

Viena no visbiežāk pieļautajām kļūdām, izdarot „live” likmes, ir koncentrēties tikai uz zemu koeficientu, proti, likt uz mača pagaidu favorītu. Kā minēts iepriekš, spēles laikā rezultāts var mainīties vairākas reizes gan vienā, gan otrā virzienā.

Liela daļu spēlētāju „live” likmju ietvaros ir iecienījuši veikt likmi uz attiecīgā brīža spēles rezultātu, cerībā, ka tajā vairs nenotiks izmaiņas. Tas ir aplams priekšstats, kas lielākoties Jūs novedīs pie zaudējumiem. Spēlētājam nevajadzētu iet uz „visu banku”, balstoties uz cerību, ka attiecīgajā mačā viss jau ir izšķirts.

Katram sporta veidam ir sava specifika un to ir jāņem arī vērā, veicot likmes. Labs piemērs ir teniss, kurā ir vērojamas lielas atšķirības starp vīriešu un sieviešu piekopto spēles stilu un dinamiku. Ja vīriešu tenisā rezultātu mainīgums ir vairāk vai mazāk stabils, tad sieviešu tenisā rezultātu atšķirība var mainīties ik pēc izspēles: viena no spēlētājām var izvirzīties vadībā ar 5-0, bet noslēgumā piedzīvot zaudējumu ar 5-7. Protams, ka arī vīriešu tenisā tādas situācijas ir novērojamas, bet daudz retāk.

Varat nemaz necensties ieguldīt lielus līdzekļus likmē, kuras koeficientā ir acīmredzama bukmeikeru kļūda. Piemēram, savā starpā tiekas komandas A pret B. Ņemot vērā situāciju turnīra tabulā un abu vienību atšķirīgās sastāva komplektācijas iespējas, „visiem” ir skaidrs, ka pārliecinošiem favorītiem konkrētajā duelī būtu jābūt komandai A, taču likmju līnijā ir notikusi kļūda – komandas A uzvara novērtēta ar koeficientu 5,00, bet B ar 1,2. Lielākajā daļā gadījumu Jūs „uzķerot” šādu kļūdu neko nenopelnīsiet, jo totalizators norādīs, ka likmes koeficientā ir radusies kļūda un Jūs saņemsiet atpakaļ vien iemaksāto. Taču, ja likme nepiepildās, tad vienmēr pastāv iespēja, ka uzlikto naudu Jūs neatgūsiet.

Sporta notikums ir dinamiska rakstura parādība, kurā bieži ir nepastāvīga un strauja notikumu attīstība.

Dažreiz šādas izmaiņas notiek salīdzinoši īsā laika posmā un dažreiz pat uzreiz! Veicot „live” likmes, Jūs varat laimēt tikpat daudz (labvēlīgos apstākļos un pie veiksmes faktora), cik ļoti ātri pazaudēt ieguldīto. „Live” likmju process ir ļoti līdzīgs biržai, proti, kur „jāķer” īstais brīdis. Tāpēc šāda veida likmes vairāk ieteicams izmantot pieredzes bagātiem spēlētājiem, bet iesācējiem, kuri nezina daudzas nianses, tas var būt ceļš uz zaudējumiem.

Tev varētu interesēt arī šie raksti:

Handikaps
Likmes uz “vairāk/mazāk” futbolā, basketbolā, hokejā un tenisā
Likmes uz rezultātu

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss
BUJ. Biežāk uzdotie jautājumi
 • Kas man nepieciešams, lai es varētu veikt live likmes?

  Vispirms tev ir vajadzīgs izvēlētajā totalizatorā izveidot kontu un iemaksāt minimālo depozītu. Pēc tam izvēlies sporta notikumu, veic likmi un apstiprini savu izvēli.

 • Kurš ir vislabākais totalizators Latvijā?

  Sporta totalizatorus mēs varam vērtēt pēc dažādiem rādītājiem. Ja izvēlētais totalizators piedāvā arī tiešraides jeb live likmes, tajā tev būs iespējams gūt lielisku sporta derību pieredzi.

 • Vai es varu atsaukt savu live likmi?

  Nē, live likmes nav iespējams atsaukt, tādēļ tev ir maksimāli jākoncentrējas uz likmju veikšanu. Mēs neiesakām vienlaicīgi nodarboties ar kaut ko citu.