5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Live likmes

Raksts atjaunināts: 20 janvāris, 2023

Totalizatoros likmes var veikt divos veidos : pirmais, kad likmi veic pirms notikuma sākuma, tiek saukts par “prematch”. Otro sauc par „live” likmi – kad likme tiek veikta tieši sporta pasākuma laikā.

„Live” likmju popularitāte aug ar katru gadu un tas notiek tehnoloģiju attīstības un mobilā interneta pielietojuma augošās popularitātes iespaidā. Spēlētājus šis veids piesaista vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, tas Jums rada sajūtu, ka esat vairāk iesaistīts konkrētajā pasākumā, otrkārt, vērojot maču tiešraidē, tas rada papildus emocijas, un, treškārt, šajā gadījumā Jums nevajadzēs ilgi gaidīt, kamēr tiks aprēķināta likme, jo prognozes rezultāts kļūst zināms daudz ātrāk.

Latvijas totalizatori

Ielādēt vairāk

Pastāv uzskats, ka viens no galvenajiem „live” likmju popularitātes iemesliem ir lielāka iespējamība precīzi prognozēt notikuma iznākumu, jo šajā gadījumā reālajā laikā varat novērot komandu / indivīdu spēli, kas ļauj precīzāk analizēt to pašreizējo formu, kā arī izdarīt secinājumus vērojot spēles gaitu un, izrietot no tā, veikt likmi.

Spēja pareizi novērtēt uz spēles laukuma notiekošo var dot spēlētājam papildu priekšrocības salīdzinājumā ar bukmeikeriem, kuriem šīs likmes netiek dotas kā tas ir „prematch” režīmā.

Piemēram, pēc tam, kad esat noskatījies daļu no spēles, Jūs varat izdarīt objektīvus novērojumus – pretinieku noskaņojumu, notikumu attīstību, u.t.t. Turklāt situācija spēles laikā ne vienmēr sakrīt ar bukmeikeru prognozēm, kas izdarītas pirms spēles.

Pirms spēles favorītu koeficients, Jūsuprāt, ir pārāk mazs? Tas nekas, jo jau spēles ievadā tas var ievērojami augt. It īpaši tas attiecas uz likmēm uz kopējo punktu / vārtu skaitu – pēc spēles sākuma koeficients uz šāda veida likmēm vienmēr pieaug.

Izdarot likmes pirms notikuma sākuma, spēlētājs izvēlās no totalizatoru un dažādu programmu veidotajām likmju līnijām, savukārt „live” likmju laikā spēlētājs tieši konkurē ar attiecīgā totalizatora darbinieku, kurš „vada” šo maču un nosaka koeficientus, vadoties arī pēc saviem ieskatiem. Jūtat atšķirību?

Live likmes, likme.tv

 

Labākie sporta totalizatoru bonusi Latvijā

 • Bonuss
  Nāc uz LVBET un saņem izdevīgu reģistrēšanās bonusu!
  Likme TV viens no sadarbības partneriem ir Latvijas tirgū salīdzinoši nesen ienākušais sporta totalizators un online kazino LVBET. Tur ikviens…
 • Bonuss
  Reģistrējies Betsafe un iegūsti dāsnu jauno klientu bonusu!
  Betsafe jaunajiem klientiem piedāvā galvu reibinošu trīs pakāpju bonusu bezriska likmju veidolā. Viss, kas tev jāizdara, jāiziet vienkāršais reģistrācijas process,…
 • Bonuss
  “Optibet” jauno klientu bonuss – bezriska likmes līdz 130 EUR!
  Jaunajiem klientiem, izvēloties sporta totalizatoru, ir svarīgi, kādus bonusus vai akcijas viņi var saņemt. Tam ir liela nozīme, jo jaunie…
 • Bonuss
  “Klondaika” lieliskie piedāvājumi jaunajiem klientiem
  Veicot reģistrāciju online sporta totalizatorā, ikviens jaunais klients sagaida kādu iespaidīgu akciju vai bonusa piedāvājumu vai tas būtu bezriska likmju,…
Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu