40 EUR bezriska likme
Saņemt

Likmes uz precīzu rezultātu

Likmes uz precīzu rezultātu, likme.tv

Likmes uz precīzu rezultātu spēlētājus, pirmkārt, piesaista ar lielajiem koeficientiem, tāpēc dažiem potenciālā laimesta lielums šķiet tik aizraujošs, ka tie vairākās speciālās interneta vietnēs meklē prognozes uz precīzu rezultātu un pēc tā arī vadās. Neskatoties uz to, neaizmirstiet, ka ir ļoti grūti paredzēt precīzu sporta notikuma rezultātu. Drīzāk tas ir no sērijas “paveiksies vai nav nepaveiksies”.

Jāatzīmē, ka ne visi sporta veidi ir piemēroti šāda veida likmju veikšanai, taču vispopulārākie ir futbols, hokejs, teniss un volejbols.

Precīzs rezultāts futbolā

Likmes par precīzu spēles rezultātu futbolā tiek uzskatītas par populārākām nekā, piemēram, hokejā. Bieži vien futbola spēles beidzas ar rezultātu 1: 0, 0: 1, 1: 1. Saskaņā ar statistiku, katrs 10. mačs beidzas ar rezultātu 1: 1.

Likmēm uz precīzu rezultātu ir patiešām pievilcīgi koeficienti, jo uz salīdzinoši reāliem rezultātiem to vērtība var sasniegt 5.00 vai 6.00, bet dažos gadījumos tie var sasniegt divciparu vai pat trīsciparu skaitļus, ja mēs runājam par gadījumiem, kad spēles “outsaideri” uzvar maču ar rezultātu 3:0. Arī tā futbolā mēdz notikt.

Tieši augstie koeficienti piesaista totalizatoru entuziastus. Daudzi no viņiem īpaši atlasa tāda veida likmes, izmantojot dažādas stratēģijas. Jāatzīmē, ka likmēm uz precīzu rezultātu, salīdzinājumu ar cita veida likmēm, stratēģija atšķiras.

Precīzi uzminēt futbola spēļu rezultātu, protams, lielākoties ir veiksmes, nevis kādas stratēģijas nopelns, taču ar labu apstākļu sakritību šāda likme var dot spēlētājam lielu peļņu. Starp citu, precīzam rezultātam mačā Brazīlija – Vācija (1: 7) 2014. gada Pasaules kausa pusfinālā koeficients bija 500,0. Veicot likmi 100 eiro vērtībā uz šādu iznākumu spēlētājs varēja laimēt 50 tūkstošus eiro.

Precīzs rezultāts tenisā

Runājot par tenisu, jāsāk ar to, ka dažādos turnīros atšķiras izspēles kārtība. Ir turnīri, kuros spēlē līdz trīs setu uzvarai, un ir kur līdz divu, attiecīgi ir (maksimāli) piecu un trīs setu spēles. No tā izriet, ka jau pirms spēles tiek noteiktas robežas, cik iznākumi vispār var būt. Piemēram, trīs setu mačā iznākums var būt tikai viens no četriem variantiem: 2: 0, 0: 2, 2: 1, 1: 2.

Koeficienti likmēm uz precīzu rezultātu tenisā ir daudz zemāki nekā futbolā, jo, ņemot vērā iepriekš minēto, attiecīgi palielinās varbūtība uzminēt nepieciešamo rezultātu, līdz ar ko samazinās koeficients. Vispopulārākā likme uz precīzu rezultātu ir 2: 0 (3 setu mačā) vai 3:0 (5 setu mačā). Lielākais trūkums šāda veida likmei ir zemais koeficients, savukārt priekšrocība ir tā, ka tenisa mačā spēles rezultāts ir atkarīgs no diviem pretiniekiem (dažreiz uz diviem pāriem), nevis no divām komandām, kur katrā uz laukuma atrodas ir 11 cilvēki. Līdz ar to ir daudz vienkāršāk novērot abu pretinieku fizisko formu un to morālo stāvokli.

Tev varētu interesēt arī šie raksti:

Kas ir “cash out”?
“Ķēdes” likme
“Anti – ekspress”

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss