Totalizatori

Saņem €50 vērtas likmes!
100% cashback līdz 40 EUR
3 x 100% bezriska likmes
Līdz 100€ likmēs bez riska ar 100% naudas atmaksu!
10€ dāvanā un 15% cashback līdz 780€
3 x 11€ Bezriska likmes totalizatorā
Saņem līdz pat 150€ naudas atmaksu sporta likmēm
5 x 10€ bonusa likmes
Bezriska sporta likmes lidz 50€
Veic pirmo likmi un saņem 100% peļņas palielinātāju
Totalizatori

Sporta totalizatori ir vieta, kur vari prognozēt sporta un cita pasākumu iznākumus un saņemt par to naudu. Prognozēšana notiek derību formā. Tu ar saviem finanšu līdzekļiem saderi uz kādu notikumu un uzvaras gadījumā, saņem laimestu. Ja prognoze izrādās neprecīza, zaudēsi derības summu jeb savu likmi.

 

Totalizatori Latvijā tiek organizēti gan sauszemē, gan online vidē. Fiziskie likmes totalizatori parasti tiek organizēti sporta bāros vai īpašās vietās, kas paredzētas tikai derību veikšanai. Tajos vienmēr ir vairāki televizori, lai Tu precīzāk varētu sekot sporta notikumiem LIVE tiešraidē un dažkārt ir pieejami arī datori, lai Tu uz vietas pats varētu atrast notikuma koeficientus.

 

Online totalizatori savu darbību veic tikai internetā. Lai sāktu veikt likmes, Tev nepieciešams bankas konts un Tev jābūt pilngadīgam. Vienīgais, kas atliek ir izvēlēties kurā no daudzajiem Latvijas totalizatoriem vēlies veikt likmes.

 

Ir vairāki faktori pēc kā vadīties starp Latvijas sporta totalizatoriem: iepazīšanās bonuss, likmju piedāvājums, sporta koeficienti, totalizatora akcijas

 

Noteikti vienmēr izmanto pilnīgi jebkuru iepazīšanās bonusu. Latviešu totalizatori lielākoties welcome jeb iepazīšanās bonusos piedāvā iespaidīgu klāstu ar bezmaksas likmēm.

 

Pirms veic likmes iepazīsties arī ar totalizatora likmju piedāvājumu. Jo lielāks likmju tirgus, jo lielāka iespēja Tev laimēt un likmju veikšana būs aizraujošāka. Labākie sporta totalizatori uz sporta notikumiem ne vienmēr piedāvā augstākos koeficientus vai arī iespaidīgākās akcijas, jo klients parasti izvēlas to totalizatoru, kas atbilst visām viņa ērtībām.

 

Liels akciju piedāvājums liecina, ka sporta totalizators rūpējas par saviem klientiem un mēdz arī kaut ko dot pretī. Latvijā licencētie totalizatori savā starpā cīnās par katru klientu, tāpēc Latvijā totalizatori, atšķirībā no ārzemju, piedāvā sporta akcijas, kas ir vērtīgākas un bonusi daudz iespaidīgāki.

 

Visi Latvijā licencēti totalizatori tiek uzraudzīti no IUAI (izložu un azartspēļu inspekcijas). Tas tiek darīts ar mērķi, lai izvairītos no jebkādiem krāpšanas mēģinājumiem un Latvijas klientiem tiktu nodrošināts pats labākais serviss. Lai iegūtu licenci, totalizatori iesniedz inspekcijai visu nepieciešamo informāciju – noteikumus, likmju organizēšanu u.c. Pēc licences piešķiršanas, totalizators saņem atļauju uzsākt savu darbību.

 

Pavisam kopā, licenci ir ieguvuši 18 totalizatori, taču aktīvu darbību internetā uzsākuši tikai 11 Latvijā atļautie totalizatori.

 

Protams ne visi Latvijā pieejamie totalizatori ir licencēti, jo arī savu darbību šeit vēlas izvērst ārzemju uzņēmumi, starp kuriem mēdz būt arī totalizatori latviešu valodā. Tā kā tas vien, ka lapa ir pieejama latviski nenozīmē, ka vietne ir droša.

 

 Ja uzņēmums nav ieguvis licenci, tad tas veiksmīgi var apiet nodokļu sistēmu un dažādu kļūdu gadījumā tam nav jāatskaitas Latvijas instancēs. Ir bijuši gadījumi, ka ārzemju totalizatori neizmaksā pat laimestus. Visi legālie totalizatori Latvijā stingri ievēro likumdošanu, kas nozīmē, ka tajos spēlēt ir droši un nav jāuztraucas par savām finansēm.

 

Sporta totalizatori Latvijas iedzīvotājiem interneta vidē piedāvā savus pakalpojumus kopš 2008. gada, kad Latvijā sāka darboties viens no populārākajiem un lielākajiem sporta spēļu totalizatoriem. Laika gaitā, viens pēc otra, tam pievienojās pārējie latvijas totalizatori.

 

Nu jau Latvijas azartspēļu tirgus ir pārpildīts un sporta totalizatori Latvijā cīnās par katru klientu, piedāvājot īpašus pakalpojumus. Attīstoties tehnoloģijām top totalizatori piedāvā klientiem arī veikt likmes no mobilajām ierīcām, kas uzreiz paplašina klientu loku, jo tagad likmes jau vari veikt no jebkuras vietas, kur atrodies.

Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT