40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kā reģistrēties un sākt likt likmes – Optibet sporta totalizators

Optibet totalizators, likme.tv

 

Reģistrācija

Lai uzsāktu likmju veikšanu “Optibet” sporta totalizatorā un online kazino, vispirms jāreģistrējas tā oficiālajā mājas lapā. Pirms uzsāc procesu, atceries, ka Tev jābūt personai, kas sasniegusi 18 gadus. Ja esi pilngadīgs Latvijas iedzīvotājs, tad reģistrāciju vari sākt, apmeklējot Optibet.lv un lapas augšējā labajā stūrī nospiežot zaļo pogu Reģistrēties. Reģistrācija “Optibet” sporta totalizatorā ir pavisam vienkārša. Tā norit divos solos.

 

Pirmajā reģistrācijas solī ievadi savu E-pastu, ar kuru Tu vēlies reģistrēties “Optibet” un uz kuru saņemsi informāciju par veiktajām likmēm un “Optibet” bonusiem. Ievadi arī paroli, kurā jābūt vismaz vienam lielajam burtam. Gadījumā, ja esi saņēmis arī reģistrācijas bonusa kodu, To vari ievadīt noklikšķinot uz: Vai tev ir bonusa kods. Noteikti ievelc ķeksīšus pie Piekrist nosacījumiem/Privātuma politika un, ka vēlies saņemt bonusus un piedāvājumus, jo “Optibet” tie tik tiešām ir iespaidīgi.

Pēc tam, kad būsi aizpildījis pirmajā solī prasīto, uz savu norādīto E-pastu saņemsi četrciparu PIN kodu, kas būs jāievada “Optibet” reģistrācijas otrajā solī. Šeit būs nepieciešams ievadīt savus personas datus: vārdu, uzvārdu, telefonu, dzimšanas datus, dzimumu un personas kodu. Kad to būsi izdarījis, reģistrācijas process būs gandrīz noslēdzies.

Nu jau atliek ievadīt savus likmju limitus. Izvēlies maksimālo likmi, kādu varēsi veikt par vienu notikumu un dienas likmes limitu – maksimālo dienas kopējo likmju apgrozījumu. Atceries, ka samazināt limitus vari vienas dienas ietvaros, taču, ja vēlēsies tos atkal pacelt, būs jāgaida septiņas dienas, lai tie aktivizētos. Apstiprinot limitus, “Optibet” reģistrācija būs veiksmīgi izdevusies.

 

Personas pārbaude

Lai pārliecinātos, ka katras reģistrētās personas dati ir īsti, “Optibet” veic personas pārbaudi. Tiklīdz kā veiksmīgi būsi reģistrējies, uzreiz varēsi veikt bankas darījumus, izmantojot kādu no internetbankām. Darbībām ar internetbanku nav nepieciešams veikt personas pārbaudi, taču “Optibet” jebkurā mirklī var to pieprasīt.

Kamēr “Optibet” lietotāja profils nav verificēts, darījumi ar bankas karti nav iespējami. Gadījumā, ja vēlies veikt iemaksu ar kredītkarti, tad vispirms nāksies augšupielādēt identitātes apliecinājumu. To vari izdarīt savā kontā – Verifikācijas sadaļā.

Pirmajā ailē – Identitātes apliecinājumā Tev nāksies augšupielādēt bildi, kurā būsi redzams Tu pats ar ID dokumentu. Derēs parasts selfijs jeb pašbilde ar pasi rokās vai arī ID karti. Papildus jāpievieno arī pases vai ID bilde, kurā obligāts nosacījums ir katra stūra redzamība. Visiem ielādētajiem dokumentiem jābūt skaidri salasāmiem.

Gadījumos, ja Tavi “Optibet” darījumi sasniegs vai pārsniegs 2000 EUR, “Optibet” pieprasīs ielādēt apmaksas, adreses, bankas konta vai bankas kartes apliecinājumus. Tas tiek prasīts likuma ietvaros un vari neuztraukties par iespējamo datu noplūšanu, jo “Optibet” garantē datu aizsardzību.

 

Iemaksa

Lai papildinātu savu “ Optibet” kontu, augšējā labajā pusē spied pogu Veic iemaksu. “Optibet” piedāvā vairākus iemaksas veidus, ar kuriem arī varēsiet iepazīties iemaksas sadaļā.

Maksājums ar kredītkarti. Pirms veic savu pirmo iemaksu ar kredītkarti, Tev jāverificē savs personas kods. To var izdarīt, vispirms veicot maksājumu ar internetbankas palīdzību, vai arī ielādējot pases vai ID kopiju. Maksājot ar karti, minimālā iemaksa ir 5 EUR, bet maksimālā 2500 EUR. Veicot iemaksu būs nepieciešams norādīt bankas kartes īpašnieka vārdu, kartes numuru, derīguma datus, CVV kodu un IBAN numuru. IBAN numurs gan jānorāda tikai vienu reizi.

Maksājums ar bankas pārskaitījumu. Šis maksājums parasti ir laikietilpīgākais no visiem pieejamākajiem. Minimālais bankas pārskaitījums ir 0.01 EUR, maksimālais – 10000 EUR. Nokopē doto informāciju no “Optibet” lapas un ievadi to savā bankas pārskaitījumā.

Maksājums ar internetbanku: Citadele, Luminor, SEB, Swedbanka. Visiem banku maksājumiem minimālā iemaksa ir 5.00 EUR un maksimālā 10’000 EUR. Šis ir visērtākais un ātrākais veids, kā veiksmīgi papildināt “Optibet” spēles kontu. Ievadot summu un apstiprinājumu, “Optibet” automātiski aizgādās Jūs uz Jūsu izvēlēto bankas lapu, kur vienkārši nāksies apstiprināt maksājumu.

 

Veic sporta likmes

Pēc reģistrācijas un veiksmīgas iemaksas, vari sākt veikt “Optibet” sporta likmes. Dodies uz Sports sadaļu un ienirsti plašajā likmju piedāvājumā. Starp sporta likmēm pastāv izvēle veikt pre-match likmes (pirms notikuma likmes) jeb likmes, kas tiek veiktas pirms spēles sākuma un LIVE likmes jeb likmes spēles laikā. Šajā ziņā izvēle ir tikai gaumes lieta, kāds precīzāk prognozē spēles iznākumu, sīki izvērtējot komandu stāvokli pirms spēles, kādam vieglāk prognozēt, redzot komandu darbībā.

Lapas kreisās puses sadaļā vari uzreiz aplūkot dienas populārākās līgas notikumus. Parasti šeit ir atrodami tādi notikumi kā Pasaules vai Eiropas čempionāti, NHL, NBA. Šajā sadaļā vienmēr atradīsi aktuālākos notikumus Latvijā un pasaulē. Noklikšķinot uz kādu no notikumiem, “Optibet” aizvedīs Tevi uz visām šīs līgas spēlēm, uz kurām varēsi veikt likmes, izvēloties no ļoti plaša piedāvātā likmju sortimenta un veidiem.

Zem populārākajām dienas sporta līgām vari izvēlēties jebkuru “Optibet” piedāvāto sporta veidu, uz kuru vari veikt likmes. Noklikšķinot uz katru, lapa attēlos sīkāku izvēlni katrā sporta veidā. Katram no sporta veidiem ir savs valstu piedāvājums un katrā valsts piedāvājumā ir sporta līgas. Izvēle ir neierobežota un katrs sporta likmju fans vienmēr atradīs kaut ko piemērotu sev.

Izvēloties jebkuru spēli, ekrāna vidū, Tev parādīsies iespējamais likmju klāsts. Sporta likmes uz katru maču tiek piedāvātas vairākās līgās un populārākās likmes ir uz : spēles uzvarētāju, vārtu skaitu, handikapu, likmi bez neizšķirta utt. No viena notikuma vari izvēlēties vienu likmi – tā būs vienkārša likme. Likmes, kurās ir vairāk par vienu notikumu sauc par kombinētajām likmēm.

Izvēlies kādu no pieejamajiem notikumiem un līgu / turnīru, klikšķini uz to un ieraudzīsi savu likmju kuponu. Tajā būs visa aktuālā informācija par Tavu likmi. Pārbaudi vai mačs atbilst izvēlētajam un ievadi summu. Atzīmē arī koeficientu izmaiņu iespējas. Šī sadaļa pastāv, jo likmju veikšanas laikā var mainīties sporta notikuma koeficienti un, lai nebūtu pārpratumu “Optibet” piedāvā automātisku iespēju, ko darīt, ja notiek koeficienta maiņa.

Tad spēlētājs var pieņemt jebkādas koeficienta maiņas, taču iesakām klientiem atzīmēt “Pieņemt augstākus koeficientus”, jo mēdz gadīties ka koeficients krasi nokrīt, ka tas vairs īsti neatbilst klienta vēlamajam.

Spied Veikt likmi!

 

Izmaksa

Kad laimests ir saņemt un vēlies to saņemt savā bankas kontā, tad jāveic izmaksas funkcija. Izmaksu vari veikt spiežot uz savu vārdu ekrāna augšējā malā un atverot Veikt izmaksu sadaļu. Minimālā “Optibet” izmaksa ir 5 EUR un maksimālā ir 50000 EUR.

Nospiežot Veikt izmaksu, izvelies izmaksas summu un spied Apstiprināt.

“Optibet” izmaksas, vienas dienas ietvaros, veic vairākas reizes. Tas tiek darīts arī brīvdienās. Izmaksu ātrums ir atkarīgs no katra klienta bankas izvēles. Piemēram, izmaksas uz Swedbank parasti norit 15 minūšu laikā pēc to apstrādes.

  • Laika posmā no 10:00 līdz 24:00 izmaksas tiek veiktas reizi stundā.
  • Laika posmā no 24:00 līdz 10:00 izmaksas tiek veiktas uzreiz no rīta starp 10:0 līdz 11:00.

Gadījumā, ja esi jau pieteicis izmaksu, bet pārdomājis, tad pastāv iespēja to atcelt. Dodies uz izmaksu sadaļu un atrodi savu aktīvo izmaksu, ko vēlies atcelt.

Jebkurā jautājumā droši vari rakstīt “Optibet” klientu atbalsta servisam, kas laipni un skaidri atbildēs uz jebkuru jautājumu.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss