5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Kā reģistrēties un sākt likt likmes – Optibet sporta totalizators

Optibet totalizators, likme.tv

Reģistrācija

Lai uzsāktu Optibet likmju veikšanu, vispirms jāreģistrējas Optibet.lv mājaslapā. Pirms uzsāc procesu, atceries, ka Tev jābūt personai, kas sasniegusi 18 gadus. Ja esi pilngadīgs Latvijas iedzīvotājs, tad reģistrāciju vari sākt, apmeklējot Optibet.lv un lapas augšējā labākā stūrī nospiežot zaļo pogu Reģistrēties. Reģistrācija Optibet sporta totalizatorā ir pavisam vienkārša. Tā norit divos solos. 

 

Pirmajā reģistrācijas solī ievadi savu epastu, ar kuru Tu vēlies reģistrēties Optibet un uz kuru saņemsi informāciju par veiktajām likmēm un Optibet bonusiem. Ievadi arī paroli, kurā jābūt vismaz vienam lielajam burtam. Gadījumā, ja esi saņēmis arī reģistrācijas bonusa kodu, To vari ievadīt noklikšķinot uz: Vai tev ir bonusa kods. Noteikti ievelc ķeksīšus pie Piekrist nosacījumiem/Privātuma politika un, ka vēlies saņemt bonusus un piedāvājumus, jo Optibet tie tik tiešām ir iespaidīgi.

Pēc tam, kad būsi aizpildījis pirmajā solī prasīto, uz savu norādīto epastu saņemsi četrciparu PIN kodu, kas būs jāievada Optibet reģistrācijas otrajā solī. Šeit būs nepieciešams ievadīt savus personas datus: vārdu, uzvārdu, telefonu, dzimšanas datus, dzimumu un personas kodu. Kad to būsi izdarījis, reģistrācijas process būs gandrīz noslēdzies.

Nu jau atliek ievadīt savus likmju limitus. Izvēlies maksimālo likmi, kādu varēsi veikt par vienu notikumu un dienas likmes limitu – maksimālo dienas kopējo likmju apgrozījumu. Atceries, ka samazināt limitus vari vienas dienas ietvaros, taču, ja vēlēsies tos atkal pacelt, būs jāgaida septiņas dienas, lai tie aktivizētos. Apstiprinot limitus, Optibet reģistrācija būs veikmsīgi izdevusies.

Personas pārbaude

Lai pārliecinātos, ka katras reģistrētās personas dati ir īsti, Optibet veic personas pārbaudi. Tiklīdz kā veiksmīgi būsi reģistrējies, uzreiz varēsi veikt bankas darījumus, izmantojot kādu no internbankām. Darbībām ar internbanku nav nepieciešams veikt personas pārbaudi, taču Optibet jebkurā mirklī var to pieprasīt.

Kamēr Optibet lietotāja profils nav verificēts, darījumi ar bankas karti nav iespējami. Gadījumā, ja vēlies veikt iemaksu ar kredītkarti, tad vispirms nāksies augšupielādēt identitātes apliecinājumu. To vari izdarīt savā kontā – Verifikācijas sadaļā.

Pirmajā ailē – Identitātes apliecinājumā Tev nāksies augšupielādēt bildi, kurā būsi redzems Tu pats ar ID dokumentu. Derēs parasts selfijs ar pasi rokās vai arī ID karti. Papildus jāpievieno arī pases vai ID bilde, kurā obligāts nosacījums ir katra stūra redzamība. Visiem ielādētajiem dokumentiem jābūt skaidri salasāmiem.

Gadījumos, ja Tavi Optibet darījumi sasniegs vai pārsniegs 2000 EUR, Optibet pieprasīs ielādēt apmaksas, adreses, bankas konta vai bankas kartes apliecinājumus. Tas tiek prasīts likuma ietvaros un vari neuztraukties par iespējamo datu noplūšanu, jo Optibet garantē datu aizsardzību.

Iemaksa

Lai papildinātu savu Optibet kontu, augšējā labajā pusē spied pogu Veic iemaksu. Optibet piedāvā vairāku iemaksas veidus ar kurām arī varēsiet iepazīties iemaksas sadaļā.

Maksājums ar kredītkarti. Pirms veic savu pirmo iemaksu ar kredītkarti, Tev jāverificē savs personas kods. To var izdarīt, vispirms veicot maksājumu ar internetbankas palīdzību vai arī ielādējot pases vai ID kopiju. Maksājot ar karti, minimālā iemaksa ir 5 EUR, bet maksimālā 2500 EUR. Veicot iemaksu būs nepieciešams norādīt bankas kartes īpašnieka vārdu, kartes numuru, derīguma datus, CVV kodu un IBAN numuru. IBAN numurs gan jānorāda tikai vienu reizi.

Maksājums ar bankas pārskaitījumu. Šis maksājums parasti ir laikietilpīgākais no pārējiem. Minimālais bankas pārskaitījums ir 0.01 EUR, maksimālais – 10000 EUR. Nokopē doto informāciju no Optibet lapas un ievadi to savā bankas pārskaitījumā.

Maksājums ar internetbanku: Citadele, Luminor, SEB, Swedbanka. Visiem banku maksājumiem minimālā iemaksa ir 5.00 EUR un maksimālā 10’000 EUR. Šis ir visērtākais un ātrākais veids, kā veiksmīgi papildināt Optibet kontu. Ievadot summu un apstiprinājumu, Optibet automātiski aizgādās Jūs uz Jūsu izvēlēto bankas lapu, kur vienkārši nāksies apstiprināt maksājumu.

Veic sporta likmes

Pēc reģistrācijas un veiksmīgas iemaksas, vari sākt veikt Optibet sporta likmes. Dodies uz Sports sadaļu un ienirsti plašajā likmju piedāvājumā. Starp sporta likmēm pastāv izvēle veikt pre-match likmes (pirmsnotikuma likmes) jeb likmes, kas tiek veiktas pirms spēles sākuma un LIVE likmes jeb likmes spēles laikā. Šajā ziņā izvēle ir tikai gaumes lieta, kāds precīzāk prognozē spēles iznākumu, sīki izvērtējot komandu stāvokli pirms spēles, kādam vieglāk prognozēt, redzot komandu darbībā.

Lapas kreisās puses sadaļā vari uzreiz aplūkot dienas populārākās līgas notikumus. Parasti šeit ir atrodami tādi notikumi kā Pasaules vai Eiropas čempionāti, KHL, NHL, NBA. Šajā sadaļā vienmēr atradīsi aktuālākos notikumus Latvijā un pasaulē. Noklikšķinot uz kādu no notikumiem, Optibet aiznesīs Tevi uz visām šīs līgas spēlēm uz kurām varēsi veikt likmes.

Zem populārākajām dienas sporta līgām vari izvēlēties jebkuru Optibet piedāvāto sporta veidu uz kuru vari veikt likmes. Noklikšķinot uz katru, lapa attēlos sīkāku izvēlni katrā sporta veidā. Katram no sporta veidiem ir savs valstu piedāvājums un katrā valsts piedāvājumā ir sporta līgas. Izvēle ir neierobežota un katrs sporta likmju fans vienmēr atradīs kaut ko sev.

Izvēloties jebkuru spēli, ekrāna vidū, Tev parādīsies iespējamais likmju klāsts. Sporta likmes uz katru maču tiek piedāvātas vairākos tirgus: spēles uzvarētājs, vārtu skaits, handikaps, likme bez neizšķirta utt. No viena notikuma vari izvēlēties vienu likmi – tā būs vienkārša likme. Likmes, kurās ir vairāk par vienu notikumu sauc par kombinētajām likmēm.

Izvēlies kādu no pieejamajiem notikumiem un tirgu, klikšķini uz to un ieraudzīsi savu likmju kuponu. Kuponā būs visa aktuālā informācija par Tavu likmi. Pārbaudi vai mačs atbilst izvēlētajam un ievadi summu. Atzīmē arī koeficientu izmaiņu iespējas. Šī sadaļa pastāv, jo likmju veikšanas laikā var mainīties sporta notikuma koeficienti un, lai nebūtu pārpratumu Optibet piedāvā automātisku iespēju, ko darīt, ja notiek koeficienta maiņa Vari pieņemt jebkādas koeficienta maiņas, tači iesakam klientiem atzīmēt “Pieņemt augstākus koeficientus”, jo mēdz gadīties kad koeficients krasi nokrīt, ka tas vairs īsti neatbilst klienta vēlamajam.

Spied Veikt likmi!

Izmaksa

Kad laimests ir saņemt un vēlies to saņemt savā bankas kontā, tad jāveic izmaksas funkcija. Izmaksu vari veikt spiežot uz savu vārdu ekrāna augšējā malā un atverot Veikt izmaksu sadaļu. Minimālā Optibet izmaksa ir 5 EUR un maksimālā ir 50000 EUR.

Nospiežot Veikt izmaksu, izvelies izmaksas summu un spied Apstiprināt.

Optibet izmaksas, vienas dienas ietvaros, veic vairākas reizes. Tas tiek darīts arī brīvdienās. Izmaksu ātrums ir atkarīgs no katra klienta bankas izvēles piem. izmaksas uz Swedbank parasti norit 15 minūšu laikā pēc to apstrādes.

  • Laika posmā no 10:00 līdz 24:00 izmaksas tiek veiktas reizi stundā.
  • Laika posmā no 24:00 līdz 10:00 izmaksas tiek veiktas uzreiz no rīta starp 10:0 līdz 11:00. 

Gadījumā, ja esi jau pieteicis izmaksu, bet pārdomājis, tad pastāv iespēja to atcelt. Dodies uz izmaksu sadaļu un atrodi savu aktīvo izmaksu, ko vēlies atcelt.

Jebkurā jautājumā droši vari rakstīt Optibet klientu atbalsta servisam, kas laipni un skaidri atbildēs uz jebkuru jautājumu.

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
5 x €10 likmes bez riska! + Pasaules kausa piedāvājumi
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu