40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kā reģistrēties un sākt likt likmes – Betsafe sporta totalizators

Betsafe totalizators, likme.tv

Reģistrācija

Betsafe sporta totalizators ir plaši pazīstams visā pasaulē un nu arī Latvijā. Ir jābūt labam iemeslam, kāpēc šo sporta totalizatoru izvēlas miljoniem klientu pasaulē un katru dienu to apmeklē simts tūkstoš klientu.

Lai Tu pats iepazītu Betsafe burvestību, pateiksim priekšā, kā reģistrēties, veikt iemaksu un sākt veikt sporta likmes.

Lai sāktu reģistrāciju, Betsafe lapas labajā stūrī spied Atvērt kontu. Aizpildi visu nepieciešamo informāciju prasītajā reģistrā: e-pastu, personas datus, adresi, telefonu, dzimšanas datus. Norādi savu vēlamo likmju limitu un atzīmē ķeksīšus pie visiem laukumiem. Kad viss ir aizpildīts spied Izveidot kontu.

Tiklīdz būsi veiksmīgi aizpildījis visus norādītos laukus, saņemsi apsveikumu par reģistrāciju. Šajā lodziņā atzīmē vai vēlies piekrist saņemt informāciju no citiem Betsafe sadarbības partneriem. Vairāk sliecamies uz atbildi NĒ, jo pilnīgi pietiek ar pašu Betsafe ziņām.

Tiklīdz būsi veicis izvēli, Darba sākšanas poga paliks aktīva, spied to! Apsveicu! Tu esi kļuvis par Betsafe klientu.

 

Personas pārbaude

Tiklīdz kā būsi beidzis reģistrācijas procesu, Betsafe uzreiz piedāvās verificēt savu kontu. Šis ir diezgan patīkams pārsteigums, jo lielākoties citos online totalizatoros pašam jāmeklē, kur var veikt savu datu verifikāciju. Izvēlies kādu no iemaksas metodēm un veic iemaksu, tādējādi verificējot savu kontu.

Pirmā iemaksa sākotnēji tiek izmantota konta verifikācijai, bet laika gaitā Betsafe jebkurā mirklī var uzprasīt arī adreses vai identitātes datu verifikāciju. Tādā gadījumā sīkāku izklāstu saņemsi savā e-pastā no Betsafe pārstāvjiem.

Pieprasījuma gadījumā būs jādodas uz Mans kontsVerifikācija un jāaugšupielādē prasītie dokumenti, bet kā jau rakstījām, sākumam pilnīgi pietiek ar iemaksu.

 

Iemaksa

Betsafe piedāvā plašu klāstu ar iemaksu metodēm:

  • Internetbankas tiešais pārskaitījums, izmantojot Swedbank, Citadele vai SEB pakalpojumus.
  • Bankas kartes maksājums.
  • Bankas pārskaitījums.

Ieej savā Betsafe kontā un spied uz Iemaksa pogas augšējā lapas malā. Tev priekšā izleks lodziņš ar visām iespējamajām metodēm.

Izmantojot internetbankas maksājumus un bankas karšu maksājumus, naudu savā Betsafe kontā varēsi ieskaitīt nekavējoties. Bankas pārskaitījuma ātrums atkarīgs jau no Tavas bankas izvēles, taču tas aizņems ne ilgāk par divām dienām.

Swedbank, SEB, Citadeles, Mastercard un Visa maksājumiem minimālā iemaksas summa ir 5 EUR un maksimālā 10000 EUR. Bankas pārskatījumiem minimālā summa ir 10 EUR un maksimālā 1000000 EUR. Izvēlies, kuru no maksājuma veidiem izmantosi un klikšķini virsū.

Internetbankas maksājumiem Tev jāievada tikai vēlamā summa un Betsafe aizgādās Tevi uz attiecīgo internetbankas lapu, kur izpildot bankas darbības, rezultātā papildināsi savu Betsafe kontu.

Izvēloties maksājumu karšu depozītu, nāksies ievadīt visus datus, kas redzami uz bankas kartes: kartes īpašnieks, numurs, derīguma termiņš, CVC kods – trīs ciparu kods kartes aizmugurē un vēlamā iemaksas summa. 

Taču atceries, ka pirmo iemaksu nevari veikt ar Bankas karti, jo verifikācijas procesa ietvaros Betsafe pieprasa veikt pirmo iemaksu, izmantojot savu bankas kontu internetbankā. Tiklīdz to būsi veicis, Betsafe ļaus izmantot arī bankas kartes metodi.

Iemaksājot Betsafe, Tu vari izmantot tikai to maksājuma veidu, kas ir reģistrēts uz Tava vārda un Tavai Betsafe konta informācijas datiem jāsakrīt ar maksājuma datiem: jābūt vienādam vārdam un uzvārdam. 

Veicot iemaksu ar bankas pārskaitījumu, spied uz Bank Transfer metodi, un ievadot maksājuma summu, Betsafe Tev sniegs visus nepieciešamos rekvizītus, lai Tu veiksmīgi varētu papildināt savu spēļu kontu. Ar šiem Betsafe rekvizītiem dodies uz savu bankas kontu un iekopē tos prasītajās bankas konta ailēs.

Betsafe nepiemēro papildus komisijas maksu par iemaksām, taču tās var tikt iekasētas no Tavas bankas puses. Banku komisijas maksas mēdz atšķirties.

 

Sporta likmes

Ja esi reģistrējies Betsafe kontā un papildinājis savu kontu, tad laiks ir sākt veikt likmes. Lai to darītu, dodies uz sporta likmju sadaļu. Augšējā Betsafe sadaļā redzēsi: LIKMES un LIVE LIKMES. LIKMES ir standarta pre-match notikumu piedāvājums un LIVE LIKMES sadaļā redzēsi spēles, kas jau ir sākušās, kurās vari veikt prognozes to norises laikā.

Ekrāna sadalījums ir līdzīgs kā vairums citiem Latvijas sporta totalizatoriem. Kreisajā pusē vari iepazīties gan ar populārākajām, atlasītajām līgām un zemāk – ar visiem sporta veida piedāvājumiem, sākot no futbola līdz pat ziemas sporta veidiem. Ekrāna vidū vari aplūkot vai nu jau aktuālās spēles, vai arī to līgu spēles, ko izvēlēsies no saraksta. Ekrāna labajā pusē būs Tavs likmes kupons.

Atrodi savu likmes izvēlni un spied uz koeficientu. Ievadot summu kuponā, spēles koeficients reizināsies ar Tavu summu un rezultāts būs Tavs laimestu. Taču der atcerēties, ka koeficients atspoguļo varbūtību, jo lielāks tas ir, jo mazākas izredzes ir uzvarēt likmi. Izvēloties likmi atvērsies kupons, kurā nāksies ievadīt vēlamo likmes summu. Minimālā Betsafe likmes summa ir 0.10 EUR. 

Likmju kuponā vari iepazīties arī ar savu likmju vēsturi un iestatījumos piekrist visām koeficienta izmaiņām.

 

Izmaksa

Lai sāktu izmaksas procesu, dodies uz savu Betsafe profilu un spied sarkano pogu: Izmaksa.

Pēc tam izvēlies, kuru no metodēm vēlies izmantot. Minimālā izmaksa uz Visa karti ir 30 EUR, bet uz bankas kontu 10 EUR. Izmantojot banku pārskaitījumu, izmaksātā Betsafe nauda nokļūs Tavā kontā 1 – 3 darba dienu laikā. Izmaksu var veikt tikai un vienīgi uz sev piederošo bankas kontu un izvēlēties vari to metodi, ar kuru esi veicis iemaksu.

Diemžēl, izmaksu uz MasterCard veikt nav iespējams.

Piesakot izmaksu, visi lauki jau būs aizpildīti, Tev tikai jāizvēlas pieprasītā izmaksas summa un jāspiež Izmaksa. Ja vēlāk tomēr pārdomā un vēlies atgriezt neapstrādātu izmaksu, tad dodies uz Iemaksa un spiedz dzelteno tekstu: Tev ir neaizmaksātas izmaksas. Nākošajā sadaļā varēsi vienkārši to atcelt un spēlēt tālāk!

Gadījumā, ja laicīgi neesi saņēmis savu izmaksu, tad informē par to Betsafe klientu atbalsu, taču laicīgi jau sagatavo bankas konta izrakstu. Der atcerēties, ka pēc Betsafe noteikumiem, ja Tu piesaki iemaksu un to neapgrozi vismaz to pilnā apmērā, Tava izmaksa VAR tikt atcelta.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss