40 EUR bezriska likme
Saņemt

Likmju skola

Likmju skola ir izveidota, lai mūsu lasītājiem būtu vieglāk orientēties totalizatoru terminos, likmju veidu apzīmējumos un citās lietās. Piemērām, kā uzsākt spēli totalizatorā, ko ņemt vērā izdarot izvēli, un no kādām kļūdām izvairīties. Likmju skola ir domāta, lai iesācēji pieņemtu mazāk nepareizu lēmumu, uzsākot savu ceļu sporta likmju pasaulē.

 

Likmju skola nav domāta tikai iesācējiem: tajā interesantu informāciju atradīs arī spēlētāji, kuri ar pamatlietām un terminiem jau ir pazīstami. Likmju skolā var atrast arī dažādas stratēģijas un to pielietošanas piemērus. Tāpat variet lasīt padomus, kā labāk pārvaldīt savu banku (atvēlēto naudu spēlēšanai), kādām niansēm pievērst uzmanību, izvēloties LIVE likmes. Lasāms arī kā aprēķināt bukmeikera maržu un izvēlēties izdevīgāko vietu spēlēšanai. Likmju skolas sadaļas tiks regulari papildinātas, balstoties uz pasaules tendencēm un industrijas jaunumiem.

 

 

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss