40 EUR bezriska likme
Saņemt

Par Mums

Likme.tv – Tavs draugs sporta likmju pasaulē!

Esam jauns interneta medijs, kura galvenais fokuss ir sniegt objektīvu informāciju par sporta totalizatoriem Latvijā. Mēs saviem lasītājiem sniedzam neatkarīgu vērtējumu par sporta totalizatoru piedāvājumu, kā arī iesācējiem ļaujam neapmaldīties totalizatoru terminos – esam izveidojuši Likmju skolu, kurā apskatāmi gan likmju veidi, gan stratēģijas.

Komanda

 • Mārtiņš Lasmanis
  CEO
  Ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi tiešsaistes mārketingā un pēdējo 5 gadu laikā īpašu uzmanību pievēršot azartspēļu sektoram, Mārtiņš Lasmanis ir īsts savas nišas eksperts. Šodien Mārtiņa vīzija ir izveidot pasaulē lielāko lidoģenerācijas uzņēmumu. Par laimi, mums ir ideāla komanda, lai īstenotu viņa sapni!
 • Artūrs Koroļkovs
  Galvenais redaktors
  Mārketinga speciālists ar 3 gadu pieredzi affiliate un sociālo mediju mārketingā iGaming nozarē. Viņa dziļā izpratne par nozari un spēja radīt vērtīgu saturu padara viņu par svarīgu komandas "spēlētāju".

Balvas un nominācijas

Īsi par darbiem, kurus veicam

 • Mūsu redaktori veido saturu, kurš palīdzēs iepazīties ar gaidāmiem sporta notikumiem un palīdzēs izvēlēties piemērotāku likmi. Mēs publicējam ekspertu prognozes par TOP sporta notikumiem, kas ļaus mūsu lasītājiem iegūt pilnvērtīgāku informāciju.
 • Arī vārds TV nav nejaušība - daļa no ekspertu prognozēm skatāma video formātā. Tāpat tiek plānoti raidījumi un podkasti par sporta un likmju tēmu.
 • Likmju skolā atradīsi informāciju, kas tev palīdzēs saprast totalizatoru terminus, kā arī izvēlēties piemērotu stratēģiju. Vairāk informācijas - vairāk iespējas nekļūdīties un nezaudēt līdzekļus.
 • Totalizatoru apskatu sekcijā varēsi iepazīties ar visiem Latvijas licencētajiem totalizatoriem, un izvēlēties piemērotāko. Grūtības reģistrēties? Nekas! Esam izveidojuši instrukcijas A-Z, un atvieglosim Tev šo ceļu!
 • Ar zināmu regularitāti centīsimies uzrunāt industrijas profesionāļus, sniedzot informāciju par tādiem jautājumiem kā jaunākās sporta totalizatora tendences, nodokļi un nākotnes plāni.

Kā mūs atrast?

Adrese: Nometņu iela 61, Rīga, LV-1002

Sazinies ar mums!