Saņem 3 x 100% bezriska likmes!
Receive

Par mums

Likme.tv – Tavs draugs sporta likmju pasaulē!

Esam jauns interneta medijs, kura galvenais fokuss ir sniegt objektīvu informāciju par sporta totalizatoriem Latvijā. Mēs saviem lasītājiem sniedzam neatkarīgu vērtējumu par sporta totalizatoru piedāvājumu, kā arī iesācējiem ļaujam neapmaldīties totalizatoru terminos – esam izveidojuši Likmju skolu, kurā apskatāmi gan likmju veidi, gan stratēģijas.

Īsi par darbu, kuru veic mūsu komanda
  • Mūsu redaktori veido saturu, kurš palīdzēs iepazīties ar gaidāmiem sporta notikumiem un palīdzēs izvēlēties piemērotāku likmi. Mēs publicējam ekspertu prognozes par TOP sporta notikumiem, kas ļaus mūsu lasītājiem iegūt pilnvērtīgāku informāciju.
  • Arī vārds TV nav nejaušība - daļa no ekspertu prognozēm skatāma video formātā. Tāpat tiek plānoti raidījumi un podkasti par sporta un likmju tēmu.
  • Likmju skolā atradīsi informāciju, kas tev palīdzēs saprast totalizatoru terminus, kā arī izvēlēties piemērotu stratēģiju. Vairāk informācijas - vairāk iespējas nekļūdīties un nezaudēt līdzekļus.
  • Totalizatoru apskatu sekcijā varēsi iepazīties ar visiem Latvijas licencētajiem totalizatoriem, un izvēlēties piemērotāko. Grūtības reģistrēties? Nekas! Esam izveidojuši instrukcijas A-Z, un atvieglosim Tev šo ceļu!
  • Ar zināmu regularitāti centīsimies uzrunāt industrijas profesionāļus, sniedzot informāciju par tādiem jautājumiem kā jaunākās sporta totalizatora tendences, nodokļi un nākotnes plāni.

Sazinies ar mums!

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
Saņem 3 x 100% bezriska likmes!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu