40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kā reģistrēties un sākt likt likmes – Pafbet sporta totalizators

Pafbet totalizators, likme.tv

Reģistrācija

Pafbet totalizators Latvijā ienāca 2018. gadā no Skandināvijas valstīm. Sporta totalizators izceļas ar savu minimālismu, kvalitāti un Latvijā pazīstams kā daudzu pašmāju sportistu sponsors. Jau vien fakts, ka divus gadus, pēc darbošanās Latvijas tirgū, Pafbet spēja iegūt balvu kā labākais online kazino Baltijā, jau vien ko liecina!

Ja vēlies pievienoties Pafbet klientu pulkam, tad droši dodies uz Pafbet mājaslapu un spied augšējā labajā stūrī pogu: Pieslēgties vai Reģistrēties un attēlotajā izvēlnē spied Reģistrēties.

Nospiežot pogu Reģistrēties, uzsāksi reģistrācijas procesu, kas neaizņems vairāk kā 5 minūtes. Pafbet uzreiz piedāvās piekļūt sistēmai ar Smart-ID funkciju. Lai to izmantotu, Tev jāizmanto internetbanka un telefonā jābūt Smart ID aplikācijai. Ja izmanto Smart ID funkciju ikdienā, tad ievadi prasītajā ailē Personas kodu (bez atstarpes) un pieslēdzies ar šīs fukcijas palīdzību.

Smart ID reģistrācijas nav obligāta un, ja Tas liekas mazliet par sarežģītu, tad iesakām reģistrēties standarta veidā – spied: Man nav Smart ID konta. Nākošajā sadaļā nāksies ievadīt visus prasītos personas datus. Lai veiksmīgi reģistrētos Pafbet, datiem jābūt patiesiem un korektiem. Norādi vārdu, uzvārdu, pers. kodu, dzimšanas datumu, e-pastu un vēlamo paroli. Parolei jābūt ar vismaz 8 rakstu zīmēm, tajā jābūt maziem burtiem, lieliem burtiem un cipariem. Parolē nedrīkst ietilpt Tavs vārds vai e-pasts. Lai Pafbet varētu Tevi apsveikt ar laimestiem, nepieciešams norādīt arī mobilā telefona numuru. Ar vienu ķeksīti apstiprini, ka esi pilngadīgs un piekrīti noteikumiem.

Pēc datu aizpildīšanas, saņemsi verifikācijas e-pastu, kurā Tev būs nepieciešams nospiest atsūtīto linku. Kā jau visos citos sporta totalizatoros, arī Pafbet vari reģistrēties tikai tad, ja esi sasniedzis 18 gadu vecumu, Tev ir Latvijas personas kods un konts Latvijas bankā.

 

Personas pārbaude

Piereģistrējoties Pafbet, vari uzreiz iemaksāt un veikt sporta likmes, taču sporta totalizatora operators pieprasīs augšupielādēt dokumentus, lai apstiprinātu identitāti, vecumu un savu informāciju. Tev nāksies ielādēt dokumenta kopiju, kas tiks pieprasīts no Pafbet puses.

Kad tiks pieprasīta personas datu verifikācija, tad dodies uz Konts sadaļu, Mans konts un aizpildi visus norādījumus Identitātes Verifikācijas sadaļā. Veiksmīgas personu datu verifikācijas gadījumā, Pafbet sadaļa Tevi informēs, ka datu verifikācijas ir noritējusi veiksmīgi.

 

Iemaksa

Ja esi gatavs papildināt savu Pafbet kontu, tad droši dodies uz konta sadaļu un spied Iemaksa. Iemaksāt var gan ar bankas pārskaitījumu, izmantojot internetbanku, gan arī ar karšu maksājumu. Pafbet minimālā iemaksa ir 5 EUR. 

Sākumā gan tikai varēsi iemaksāt, izmantojot internetbanku. Tikai pēc internetbankas metodes apstrādes, parādīsies iespēja veikt iemaksu ar bankas karti.

Izvēloties Iemaksu, uzreiz varēsi veikt iemaksu ar bankas pārskaitījuma metodi. Izvēlies to un nākošajā solī ievadi vēlamo iemaksas summu. Pēdējā solī atzīmē Turpināt jaunā logā. Pafbet pats aizvedīs Tevi uz internetbanku izvēli, kur varēsi izvēlēties starp: Citadeli, SEB un Swedbanku. Izvēlies kādu un tālāk jau ievadi bankas lapā visu prasīto informāciju.

Izmantojot internetbanku, nauda nekavējoties no Tava bankas konta nonāks Pafbet spēļu kontā. Izmantojot pirmo maksājumu ar karti iespēju, pēc pirmās iemaksas, kartes informācija tiks saglabāta Pafbet profilā, kā rezultātā kartes numurs vairs nekad nebūs jāievada sistēmā.

Visi maksājuma procesi norit ātri, bez problēmām.

 

Sporta likmes

Lai sāktu savu Pafbet sporta likmju piedzīvojumu, atver vaļā Izvēlni un izvēlies Sporta likmes . Sporta likmju ekrāna kreisajā pusē vari iepazīties aktuālo sporta likmju piedāvājumu. Augšā vari izvēlēties LIVE likmju sadaļu, kur vari veikt likmes uz spēlēm jau norises laikā. Iestatījumos vari nomainīt valodu un atzīmēt rīcību, koeficientu maiņas gadījumā.

Pie aktuālākajām sporta līgām vari arī iepazīties ar Paf Boosted Odds iespēju. Šajā sadaļā Pafbet ir izraudzījies spēles un likmju piedāvājumu, kurā koeficienti būs krasi augstāki nekā citos Latvijas totalizatoros. Tas nozīmē, ka arī laimesti būs lielāki.

Noklikšķinot uz kādu no sporta līgām, varēsi iepazīties ar likmju piedāvājumu. Ilgtermiņu likmju sadaļā vari veikt likmes uz vispārējiem uzvarētājiem – sezonas iznākumiem piem. sezonas uzvarētāju, sezonas labāko vārtu guvēju u.c.

Izvēloties noteiktu spēli, varēsi iepazīties ar tās komandas statistiku un likmju piedāvājumu. Pafbet piedāvā arī īpašu piedāvājumu kā Bet Builder, kurā vari veikt kombinēto likmi ar vairākiem likmju tirgiem no viena notikuma.

Izvēloties kādu likmi, Pafbet ekrāna labajā pusē, lejā izleks kupons, kurš norādīs likmes veidu, spēli, uz ko veikta likme un laimestu, kādu saņemsi, ja likme uzvarēs. Tukšajā ailē ieraksti ar kādu summu veiksi un spied Veikt likmi!

Pafbet sporta derību minimālā likme ir 0.10 EUR, bet maksimālā 10000 EUR un visas sporta likmes tiek novērtētas nekavējoties, tiklīdz kā ir zināmi oficiālie spēles rezultāti.

Pafbet uz pārējo Latvijas totalizatora fona izceļas ar to, ka totalizatoram ļoti rūp klientu spēlēšanas paradumi. Ar visu savu likmju veikšanas statistiku vari iepazīties īpaša Pafbet konta sadaļā Drošas spēlēšanas rīki. Šajā sadaļā vari iestatīt sporta likmju apgrozījuma limitus pa dienas, nedēļas vai mēneša limitiem, kā arī iesaldēt sporta likmju veikšanu uz kādu konkrētu periodu.

 

Izmaksa

Lai pārskaitītu Pafbet naudu uz savu bankas kontu, dodies uz savu kontu un spied: Izmaksa.

Izmaksas sadaļā Tev būs atzīmēts konts uz kuru tiek veikta izmaksa un tukšajā ailē ievadi izmaksas summu. Lai izmaksa veiksmīgi tiktu apstiprināta, Tavai Pafbet konta bilancei jābūt līdzvērtīgai pieprasītajai izmaksai. Atkarībā no Tavas bankas izvēlnes, Pafbet izmaksas var noritēt 1 līdz 3 darba dienu laikā. 

Ja šī būs Tava pirmā izmaksa, tad Pafbet pārbaudīs Tavus personas datus datu reģistrā, tāpēc rēķinies, ka pirmā izmaksa noritēs mazliet ilgāk (iespējams līdz 72h). Ja tomēr izmaksas mēdz kavēties, tad pārbaudi savu e-pastu vai arī droši informē Pafbet klienta atbalstu.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss