40 EUR bezriska likme
Saņemt

Eksperti

 • Nemanja Dojčinovic, likme.tv
  Nemanja DojčinovicBasketbola un futbola eksperts
  Likmju sfērā darbojos vairāk nekā septiņus gadus. Sākotnēji būdams iesācējs tipsteris un likmju veicējs, laika gaitā pilnveidojos un uzplauku totalizatoru vietnē, kur divas reizes pēc kārtas uzvarēju konkursā "Gada tipsteris". 50-60% no manām prognozēm ir par basketbolu, bet, protams, prognozēju arī futbola un citu sporta veidu norises.
 • Juris Miņins, likmetv
  Juris MiņinsHokeja, regbija, beisbola un NFL cienītājs
  Sports ir manas dzīves fundamentāla sastāvdaļa, un tā izpaužas arī kā sporta notikumu vērošana un to aprakstīšana vadošajos Latvijas sporta medijos. Esmu pārliecināts, ka aizraujošs var būt absolūti jebkurš sporta veids, taču pats ikdienā visvairāk laika veltu hokejam, regbijam un Ziemeļamerikas sporta "eksotikai" – beisbolam un amerikāņu futbolam. Interesē ne tikai, kas notiek, bet arī kāpēc notiek.
 • Jānis Stašulis, likme.tv
  Jānis StašulisNFL apskatnieks un cīņu sporta fans
  Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
  Ekspertu atbalsta:
  Prognozes
 • Konstantīns Fjodorovs, eksperts, likme.tv
  Konstantīns FjodorovsSportazinas.com hokeja apskatnieks
  Bērnības gados Konstantīns apmeklēja hokeja mačus Liepājā un nemaz nedomāja, ka kādreiz par šo spēli arī rakstīs. Dzīve iegrozījusies tā, ka tagad viņš ir hokeja apskatnieks portālā Sportazinas.com. No Konstantīna varat sagaidīt prognozes par KHL, NHL, Latvijas Virslīgu un, protams, arī izlašu spēlēm. Vēju pilsētas patriots, kurš pirms pandēmijas bija biežs viesis Liepājas sporta komandu spēlēs. Kā neacīmredzams bonuss ir viņa plašas zināšanas par Ukrainas hokeju.
 • Miks Siliņš, eksperts, likme.tv
  Miks SiliņšEsporta apskatnieks
  Esporta apskatnieks-veterāns (CS:GO), kādreiz spēlējis Latvijas labākajās komandās šajā disciplīnā (skillz.lv, eXanimo). Bijušais Latvijas izlases spēlētājs un uzvarējis turnīrus ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā. 2020. gadā trenējis šī brīža Latvijas labāko komandu "Medieval Riga".
 • Tipsters, likme.tv
  KasparsTipsters
  Pārsvarā piedāvāju likmes uz dažādiem handikapiem, kur redzu vērtību. Ja runājam par sporta veidiem, tad zināmu apstākļu dēļ basketbols un teniss ir mani favorīti, tomēr ik pa brīdim varat sagaidīt arī citus sporta veidus.
 • Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
  Daniels Süha ÖzkayaEurosport komentētājs
  Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
 • Likme TV eksperts, likme TV
  BendžaminsTenisa skartais
  Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
 • Andris Konstantinovs, likmetv
  Andris KonstantinovsTipsters
  Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
 • Trendi, likme.tv
  Likme TVTrendi
  Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
 • Matīss Daniels Kokins, eksperts, likme.tv
  Matīss Daniels KokinsEsporta entuziasts
  Matīss ir Sportazinas.com e-sporta sadaļas žurnālists, kurš aktīvi seko galvenajām šī sporta aktuālitātēm. Pastiprinātu uzmanību eksperts pievērš tādām spēlēm kā: CS:GO, Dota 2, League Of Legends un Valorant.
 • Ričards Vambuts, eksperts, likme.tv
  Ričards VambutsNBA vērotājs
  Ričards ir kaislīgs NBA līdzjutējs, bet pilsētā runā, ka pat viens no zinošākajiem visā valstī. Viņš palīdz veidot populāro iknedēļas NBA raidījumu "Ūdenszeļļi", kas skatāms "Best4Sport TV" kanālā. Katru mēnesi savas pārdomas par NBA Ričards publicē portālā Sportapils.com, tāpat ir izdevies pabūt žurnālista statusā NBA spēlēs, redzot notiekošos procesus "no iekšas".
 • Rihards Emuliņš, eksperts, likme.tv
  Rihards EmuliņšLatvijas čempions tenisā
  Rihards ir spējis iekļūt ATP reitingā, pārstāvējis Latvijas izlasi Deivisa kausa izcīņā, uzvarējis Latvijas čempionātā, kā arī kļuvis par BUCS (British Universities and Colleges Sport) līgas čempionu University of Stirling sastāvā un ir šī brīža 5. vietas īpašnieks Latvijas tenisa reitingā. Šobrīd Rihards ir ne tikai tenisa treneris, bet arī raidījuma ‘’Tenisamānija’’ vadītājs, mājas lapas webtennistraining.com izveidotājs un tenisa grāmatas "Shortcut To Success" autors.
 • Arkādijs Birjuks, eksperts, likme.tv
  Arkādijs BirjuksTV3 Sport futbola komentētājs
  Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Paralēli komentē Anglijas Premjerlīgu un seko Itālijas A Sērijas čempionātam, kā arī novērtē burvīgu, ko var dot izlašu futbols.
  Ekspertu atbalsta:
  Prognozes
 • Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
  Jānis CelmiņšSportacentrs.com galvenais redaktors
  Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
  Ekspertu atbalsta:
  Prognozes
 • Paulius Jakelis, eksperts, likme.tv
  Paulius JakelisTV3 Sport komentētājs
  Paulius Jakelis ir lietuviešu žurnālists, kuram ir ļoti cieša saikne ar Latviju. Viņš šobrīd darbojas futbola pasaulē, paralēli komentējot spēles televīzijā, bet savulaik strādājis slavenajā basketbola komandā Kauņas “Žalgiris”. Ļoti erudīts speciālists ar izcili plašām zināšanām futbolā. Pauliusa fokuss ir uz futbolu un prognozes tiks izteiktas pārsvarā par šo sporta veidu.
 • Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
  Ulvis BrožeSportacentrs.com hokeja eksperts
  Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
  Ekspertu atbalsta:
  Prognozes
 • Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
  Niks GaigalietisBest4Sport TV ētera personība
  Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
 • Oļegs Sorokins, eksperts, likme.tv
  Oļegs SorokinsBijušais Latvijas hokeja izlases aizsargs
  Oļega Sorokina vārds komentārus neprasa. Visi atminās Sorokina slaveno pirueti, kuru viņš nekautrējās izmantot pret pasaules hokeja grandiem. Vairāk kā desmit gadus bijis stabila Latvijas hokeja izlases vērtība, spēlējis Latvijas hokeja flagmanī Rīgas "Dinamo" un daudzos ārzemju klubos. Erudīts un zinošs, raidījumu vadītājs un treneris.
 • Lauris Lizbovskis, eksperts, likme.tv
  Lauris LizbovskisSporta ziņu leģenda
  Lauris Lizbovskis ir sporta ziņu leģenda - TV ekrānos viņa sagatavotos sižetus vērojam jau no 90-tajiem gadiem, kad vēl pastāvēja leģendārais kanāls LNT. Lizbovskis liks lietā savu milzīgo pieredzi, lai sniegtu savas prognozes uz dažādiem sporta notikumiem. Viņa interešu lokā ietilpst vairāki sporta veidi: sākot no basketbola un beidzot ar skeletonu.
 • Kristaps Valters, eksperts, likme.tv
  Kristaps ValtersBijušais Latvijas basketbola izlases līderis
  Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.
 • Arvis Petunovs, eksperts, likme.tv
  Arvis PetunovsProfesionāls tipsters
  Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.
 • Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
  Agris SuveizdaSportacentrs.com apskatnieks
  Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
  Ekspertu atbalsta:
  Prognozes
 • Viktorija Kamaza, eksperts, likme.tv
  Viktorija KamazaSporta reportiere
  TV personība un sporta raidījumu vadītāja, kuras lielākā kaislība ir ULEB Eirolīga. Viktorija basketbolu atspoguļo jau vairāk kā astoņus gadus un ir apceļojusi teju visu Eiropu, veidojot reportāžas tieši par basketbola mačiem. Prognozes viņai palīdz veikt ne tikai padziļinātā interese par Eirolīgu, bet arī sievišķā intuīcija.
 • Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
  Jānis PakalnsTV3 Sport futbola komentētājs
  TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
 • Lotārs Zariņš, eksperts, likme.tv
  Lotārs Zariņš11TV un hokejablogs.lv apskatnieks
  Lotārs ir Latvijas hokeja žurnālistikas cerība - intervējis visas lielākās zvaigznes, kā arī devies uz Pasaules hokeja čempionātiem. Lotārs aktīvi seko līdzi ne tikai Rīgas "Dinamo" gaitām KHL, bet arī Ziemeļamerikas hokejam, kā arī latviešu gaitām citos čempionātos. No žurnālista sagaidāmas prognozes uz visiem lielākajiem hokeja notikumiem. Lotārs prognozes sniedz zem 11TV karoga, kur veido video satura projektus.
 • Ņikita Smirnovs, eksperts, likme.tv
  Ņikita SmirnovsProfesionāls bokseris
  Bokseris un atraktīva personība ar savu "Youtube" šovu. Piedalījies lielākajos "LNK Boxing" turnīros, kā arī divas reizes kļuvis par Latvijas čempionu amatieru boksā. Eksperts ne tikai boksā, bet arī citos cīņas sportos, tādēļ sniedz prognozes arī uz UFC un citiem MMA turnīriem.

Eksperti

Likme.tv ir sapulcējuši zem viena jumta Latvijā labi zināmus sporta ekspertus, kuru zināšanas Tev ļaus izvēlēties atbilstošāko likmi uz sporta notikumiem. Esam centušies aptvert plaša spektra profesionāļus, lai regulāri mūsu lasītāji uzzinātu viņu viedokli par gaidāmajiem sporta notikumiem.

Piesaistīsim arvien jaunus ekspertus, paplašinot sniegto prognožu skaitu. Tāpat bez jau Latvijā labi zināmiem ekspertiem, tu uzzināsi jaunus vārdus, jo projektam mēs piesaistīsim profesionālus tipsterus - cilvēkus, kuri dažādās starptautiskās platformās dalās ar likmju ieteikumiem. Likme TV bonuss - Tev nenāksies par šīm prognozēm maksāt, tās tev pienāksies par velti!

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss