40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kā reģistrēties un sākt likt likmes – Olybet sporta totalizators

Olybet, likme.tv

Ja kādu nezināmu iemeslu dēļ neesi vēl reģistrējies vienā no lielākajiem Latvijas sporta totalizatoriem un izmantojis kādu no tā iespaidīgajiem starta bonusiem, tad droši sāc Olybet reģistrāciju

Olybet, likme.tv

Reģistrācija sastāv no diviem soļiem un identitātes apstiprināšanu. Vispirms nāksies ievadīt savu valsti, e-pasti, parole (Olybet konta paroles vienīgais ierobežojums ir astoņi simboli), spēles limitus un bonusa kodu, ja Tev tāds būs. 

Pirms veic reģistrāciju, akciju sadaļā pārbaudi vai nav pieejams kāds īpašs reģistrācijas bonusa kods. Olybet regulāri piedāvā jaunajiem klientiem kādu īpašu totalizatora bezriska akcijas piedāvājumu.

Atzīmē, ka piekrīti Olybet noteikumiem un nosacījumiem, un spied REĢISTRĒTIES.

Uz savu norādīto mobilo tālruni saņemsi četru ciparu kodu, ko vajadzēs ievadīt tukšajā ailē, lai apstiprinātu savu telefonu.

Olybet, likme.tv

Pēc saņemtā Olybet koda ievadīšanas, vajadzēs ievadīt visus prasītos personas datus: vārdu, uzvārdu, personas kodu, maksājuma bankas konta numuru un dzimšanas datumu. Visus datus ievadi korekti – vārdam un uzvārdam precīzi jāatbilst tam, uz kā ir reģistrēts Tavs bankas konts.

Olybet, likme.tv

Kad būsi norādījis prasītos datus, tad paliks vairs tikai pēdējais solis, lai pabeigtu reģistrācijas procesu – Identitātes apstiprināšana, par ko lasi nākošā sadaļā: Personas pārbaude.

 

Personas pārbaude

Kad būsi pabeidzis visus reģistrācijas soļus, tad Tev atliks vien informēt Olybet par savu identitāti. Tu vari izvelēties vienu no trijiem soļiem, kurš Tev pašam var likties visērtākais veids. Olybet, atšķirībā no parējiem Latvijas totalziatoriem, piedāvā plašu identifikācijas verifikācijas klāstu ar lieliskām alternatīvām, ja vien negribi bildēt un sūtīt savu dokumentu bildes, kā tas ir citos totalizatoros.

Olybet, likme.tv

SMART ID – ja ikdienā izmanto Smart ID aplikācijas pakalpojumus, tad šis veids tev varētu būt pats piemērotākais. Mobilajā telefonā jābūt uzstādītai SMART ID aplikācijai (Smart ID Basic netiks pieņemts). Lai apstiprinātu identitāti tad nāksies vienkārši ievadīt savus Smart ID kodus.

Dokuments – Tev nāksies nobildēt pasi vai ID karti un ielādēt attēlus Olybet sistēmā.

Swedbank online – lai apstiprinātu savu identitāti, Tev atliks ienākt tikai savā Swedbankas internetbankā un apstiprināt savu kontu. Šis ir pats ērtākais un ērtākais veids, kā verificēt savu identitāti, taču šis ir derigs tikai Swedbank klientiem.

Kad būsi veicis personu identifikāciju, reģistrācijas būs beigusies un varēsi papildināt savu Olybet spēļu kontu.

 

Iemaksa

Olybet piedāvā ļoti iespaidīgu klāstu ar maksājumu metodēm. Vari izmantot kā internetbanku maksājumus, tā arī maksājumu kartes, bankas pārskaitījumu un pat PaySera maksājumus.

Olybet, likme.tv

Visiem interneta maksājumiem minimālā iemaksas summa ir 2 EUR un maksimālā – 10000 EUR. Izvēloties kādu no maksājuma metodēm, brīvajā ailē nāksies ievadīt vēlamo iemaksas summu un, atkarībā pēc izvēlētās metodes, nāksies turpināt jau maksājuma iestādes darbības, lai pabeigtu iemaksas procesu.

Internebankas maksājumi – Olybet piedāvā veikt iemaksas caur Swedbank, SEB un Citadeli. Visi maksājumi notiek nekavējoties. Iemaksāt var tikai no tiem bankas kontiem, kur IBAN konta numuri ir reģistrēti Olybet sistēmā. Arī bankas vārdam un uzvārdam pilnībā jāsakrīt ar Olybet reģistrā norādīto. Izvēlies banku, un tukšajā ailē norādi vēlamo iemaksas summu:

Olybet, likme.tv

Banku karšu maksājumi – viens no pasaulē populārākajiem maksājumu veidiem ar kuru vari arī papildināt savu Olybet kontu. Izvēlies vēlamo summu, spied Apstiprināt un nokļūsi maksājumu karšu sistēmā, kur vajadzēs ievadīt kartes numuru, derīguma termiņu un trīs ciparu kodu, kas atrodas bankas kartes aizmugurē.

Olybet, likme.tv

Paysera maksājumi – Paysera ir īpašs maksājuma veids, kur vari norēķināties ar mobilo aplikāciju. Visi Paysera maksājumi notiek bez komisijas maksas un tie notiek nekavējoties.

Banku Pārskaitījuma maksājumi – ja Tev neder neviens no iepriekš minētajiem maksājuma veidiem, tad kā pēdējo variantu vari izvēlēties banku pārskaitījuma metodi. Šie maksājumi parasti nenotiek acumirklī, taču tiek atbalstīts plašāks banku klāsts. 

Nokopē visus maksājuma rekvizītus, veic pārskaitījumu no savas bankas un informē Olybet klientu atbalstu. Olybet klientu serviss pēc saņemtās informācijas un pārbaudes pievienos naudu Tavam kontam.

 

Sporta likmes

Spied Sports galvenajā Olybet izvēlnē un atklāj tā neierebožoto sporta totalizatora piedāvājumu. No sākuma viss var izskatīties mazliet sarežģīti, taču ātri var pierast un pēc laika jau vairs negribēsi nekur citur vairs veikt likmes.

Olybet, likme.tv

Olybet sporta sadaļa sastāv no vairākām sadaļām. 

Kreisajā pusē atradīsi visus sporta veidus un to  populārakās līgas. Izvēloties kādu no līgām, uz ekrāna attēlosies visas pieejamās līgas spēles. Ja uzklikšķināsi uz kādu no spēlēm, labajā pusē attēlosies spēļu pilnā likmju līnija, kur arī vari izvēlēties notikumu ar koeficientu uz kuru vēlies veikt likmi.

Olybet, likme.tv

Izvēloties kādu no notikumiem, ekrāna kreisajā pusē atvērsies likmes kupons, kur vienkārši tukšajā ailē ieraksti vēlamo likmes summu un spied Veikt likmi. Kuponā iespējams arī uzzināt maksimālo likmi. Spied Maksimusm ir kupona brīvajā ailē tiks ievadīta maksimālā likmes summa. Katrai spēlei un piedāvājumam šī summa ir cita.

Olybet, likme.tv

 

Izmaksa

Lai veiktu izmaksu no Olybet konta uz savu kontu, dodies uz mans konts sadaļas ikonu un izvēlies izmaksa.

Olybet, likme.tv

Olybet visas totalizatora izmaksas apstrādā katru darba dienu no 9:00 līdz 15:30. Brīvdienās Olybet neapstrādā maksājumus, kā rezultātā izmaksas vari saņemt laika posmā no 1 līdz 5 dienām, atkarībā no Tavas bankas un izmaksas pieteikuma dienas.

Visas izmaksas tiks veiktas tikai uz Tavu personīgo bankas kontu, kuru esi reģistrējis Olybet sistēmā.

Izmaksu sadaļā izvēlies bankas konta metodi: minimālā izmaksas summa 2 EUR un maksimālā: 10000 EUR. 

Olybet, likme.tv

Nākošajā lapā pārbaudi vai atzīmētais IBAN konts ir Tavs un tukšajā ailē ievadi savu vēlēmo izmaksu, ko vēlies pārskaitīt no sava Olybet konta uz bankas kontu. No izveidotām sagatavēm vari jau iezvēlēties 30 EUR, 60 EUR, 90 EUR vai 150 EUR. Spied Apstiprināt un gaidi izmaksu savā bankas kontā. 

Olybet, likme.tv

Par veiksmīgu izmaksu Tev tiks paziņots tava konta vēstuļu sadaļā ar ziņu: Naudas izmaksas pieprasījums ir apstrādāts.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss