Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Latvijas labākie totalizatori likmēm uz basketbolu


Basketbols mūsdienās ir viens no populārākajiem sporta veidiem, ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā, kā nekā mūsu izlase ir pirmie Eiropas Čempioni. Pateicoties spēles dinamikai un spraigajai notikumu attīstībai basketbola mača laikā, šo sporta veidu iecienījuši liela daļa sporta likmju veicēju.

Totalizatori

Vieta Totalizators Rating Bonuss Saņemt bonusu
1
4.5/5
15% cashback līdz 100 EUR
SpēlētLasīt apskatu
2
5/5
40 EUR bezriska likme
SpēlētLasīt apskatu
3
5/5
Bezriska likme līdz 50 EUR
SpēlētLasīt apskatu
4
4.8/5
120 EUR bezriska likmēs
SpēlētLasīt apskatu
5
5/5
5 X 10 EUR bezriska likmes
SpēlētLasīt apskatu
6
5/5
Trīs 10 EUR bezriska likmes
SpēlētLasīt apskatu
7
4.5/5
15% cashback + 100 brīvspēles
SpēlētLasīt apskatu
8
4.5/5
75 EUR bezriska likmēs
SpēlētLasīt apskatu
9
4.8/5
130 EUR likmēs bez riska
SpēlētLasīt apskatu

Basketbola bonusi likmēs uz basketbolu

 • Bonuss
  Nāc uz LVBET un saņem izdevīgu reģistrēšanās bonusu!
  Likme TV viens no sadarbības partneriem ir Latvijas tirgū salīdzinoši nesen ienākušais sporta totalizators un online kazino LVBET. Tur ikviens…
 • Bonuss
  LIVE likme 20 EUR, 100 EUR vai 200 EUR apjomā.
  Betsafe jaunajiem klientiem piedāvā galvu reibinošu trīs pakāpju bonusu bezriska likmju veidolā. Viss, kas tev jāizdara, jāiziet vienkāršais reģistrācijas process,…
 • Bonuss
  “Optibet” jauno klientu bonuss – bezriska likmes līdz 130 EUR!
  Jaunajiem klientiem, izvēloties sporta totalizatoru, ir svarīgi, kādus bonusus vai akcijas viņi var saņemt. Tam ir liela nozīme, jo jaunie…
 • Bonuss
  “Klondaika” lieliskie piedāvājumi jaunajiem klientiem
  Veicot reģistrāciju online sporta totalizatorā, ikviens jaunais klients sagaida kādu iespaidīgu akciju vai bonusa piedāvājumu vai tas būtu bezriska likmju,…

Populārākie basketbola likmju veidi

Līdzīgi kā citos sporta veidos, arī basketbolā totalizatoros likmes tiek piedāvātas uz vairākiem likmju tirgiem. Sīkumā par populārākajiem no tiem.

Uzvarētājs (iekļaujotot papildlaiku)

Par cik basketbolā reti, kad mačs rezultējas ar neizšķirtu, tad viena no populārākajām basketbola prognozēm ir mača uzvarētājs, iekļaujot papildlaiku. Tādā gadījumā, likme nezaudēs, ja komandu punktu skaits pamatlaikā būs vienāds.

Spēlētāju sniegums

Vairums basketbola fanu un likmju veicēju fano par kādu konkrētu NBA spēlētāju, nevis komandu, tāpēc iecienīts likmju veids ir dažādi spēlētāja sniegumi konkrētā mačā. Tas var būt punktu skaits, atlēkušo bumbu skaits, bloku skaits u.c.

Kā mēs vērtējam labākos basketbola totalizatorus?

Izvērtējot dažādus online totalizatora aspketus, esam izvērtējuši dažādus faktorus, lai noskaidrotu, kuri ir Latvijas labākie basketbola sporta totalizatori.

 • 1

  Likmju piedāvājums

  Viennozīmīgi svarīgākais faktors ir apmierinošs likmju piedāvājums uz basketbolu, kurā noteikti jābūt izliktām likmēm uz NBA, Eirolīgu, Eirokausu un citiem starptautiskiem basketbola notikumiem.

 • 2

  Drošība

  Kā jau ikviens basketbola likmju veicējs, arī mēs vēlamies prognozēt notikumus tikai drošos un licencētos online sporta totalizatoros.

 • 3

  Iemaksas un izmaksas.

  Maksājumu klāsts ir ātrums ir noteicošais, lai ātri un ētri būtu iespējams veikt basketbola likmes un iegūt laimestus savā bankas kontā.

Kā veikt likmes uz basketbolu?

 • 1 solis
  Izvēlies online sporta totalizatoru priekš basketbola likmēm, kurš apmierina visas Tavas prasības.
 • 2 solis
  Aizpildi totalizatora reģistrācijas formu un izveido savu kontu.
 • 3 solis
  Izmantojot kādu no iemaksu metodēm, papildini savu likmju kontu.
 • 4 solis
  Izvēlies basketbola līga un maču, uz kuru vēlies veikt likmi un apstiprini to.

Top 5 labākie sporta totalizatori likmēm uz basketbolu Latvijā.

 • 1

  Williamhill

  Basketbola likmju tirgus līderis ļauj veikt likmes ne tikai uz iespaidīgu klāstu basketbola mačiem pirms spēles sākuma, bet arī LIVE basketbola piedāvājums neatstās vienaldzīgu nevienu.

  William Hill
 • 2

  LVBET

  Augsti koeficienti, plaši pieejams likmju klāsts, kā arī regulāras akcijas uz top basketbola notikumiem noteikti motivēs Tevi veikt likmes LVBET sporta totalizatorā.

  LVBET totalizators
 • 3

  MrGreen

  Apjomīgs likmju tirgu klāsts uz katru basketbola maču būs pieejams MrGreen totalizatorā. Prognozē mača iznākumu, handikapu, gan arī katra spēlētaja personīgo sniegumu, piem. punktu skaitu.

  Mr.Green totalizators
 • 4

  Tonybet

  Tonybet atradīsi likmes uz basketbolu ne tikai uz mačiem, bet arī ilgtermiņa likmes, kurās iespējams prognozēt līgas, kausu vai čempionātu turnīra uzvarētājus.

  Tonybet totalizators
 • 5

  Betsafe

  Veic pirmsnotikuma un LIVE likmes Betsafe sporta totalizatorā un, izmantojot cashout opciju, izmaksā savas basketbola likmes vēl pirms iestājies rezultāts.

  Betsafe totalizators

Padomi, lai uzlabotu savas iespējas uzvarēt likmēs uz boksu:

Koeficienti: Prognozējot basketbola notikumus, vienmēr izmanto augstākos koeficientu piedāvājumus. Ilgtermiņā, tas ne tikai uzlabos Tavu likmju statistiku, bet arī Tu iegūsi lielākus laimestus, nekā citos sporta totalizatoros.

Izmanto mājinieku priekšrocību: Vairumā basketbola spēļu labāku statistiku uzrāda tieši mājinieku komandas, kurām nav jāveic tāli lidojumi, lai stātos pretī pretiniekiem. Šis faktors bieži novērojams NBA izslēgšanas spēlēs, kad viena pret otru tiekas dažādu konferenču komandas.

 

Latvijas labākie totalizatori likmēm uz basketbolu

LIVE likmes uz basketbolu

Atšķirībā no pirmsnotikuma basketbola likmēm, LIVE piedāvājums dod piekļuvi pavisam citam likmju piedāvājumam, kurā iespējams veikt likmes uz likmju tirgiem, kuru koeficienti periodiski mainās, korelējot ar aktuālajiem mača notikumiem. Labākajos sporta totalizatoros, paralēli LIVE likmēm, iespējams pat vērot basketbolu spēļu tiešraides, kas uzlabo spēju precīzāk prognozēt notikumus.

Labākie totalizatori LIVE likmēs uz basketbolu

 1. WilliamHill - augsti koeficienti
 2. Betsafe - pieejams cashout
 3. LVBET - iespaidīgs LIVE basketbolu maču piedāvājums

Populārākie basketbola notikumi, uz kuriem veikt likmes?

Par pasaulē stiprāku basketbola līgu droši var nosaukt par NBA jeb Nacionālo Basketbola asociāciju, kurā spēlē 32 komandas no ASV štatiem un, kuru skaits dalās Austrumu un Rietumu konferencē. Eiropā populārākā līga, uz kuras mačiem iespējams veikt sporta likmes ir Eirolīga, kurā spēlē Eiropas valstu stiprākās komandas.

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
4.5/5
2 balsis
BUJ. Biežāk uzdotie jautājumi