40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kā reģistrēties un sākt likt likmes – Tonybet sporta totalizators

Tonybet reģistrācija, likme.tv

Jauna totalizatora ienākšana Latvijas tirgū vienmēr izraisa interesi no spēlētāju puses, jo tā ir lieliska iespēja iepazīt kaut ko jaunu un nebijušu, vai tās būtu kādas īpašas iespējas vai arī jauni sporta bonusi.

Reģistrēties Tonybet sporta totalizatorā ir pavisam vienkārša un ērta. Lai izveidotu kontu, spied pogu “Reģistrēties” ekrāna augšējā labajā malā vai arī uz sporta totalizatora galvenā banera. Uzreiz atvērsies reģistrācijas forma, kurā vispirms nāksies norādīt vai vēlies izmantot reģistrācijas bonusu – atstāj to atzīmētu un turpini reģistrācijas procesu.

Tonybet reģistrācija, likme.tv

Ir divi veidi no kuriem iespējams izvēlēties, kā izveidot kontu: ar Smart ID palīdzību vai arī izvēloties savu paroli. Ja izmanto Smart ID aplikāciju, noteikti iesakām izvēlēties šo veidu, kas ir ātrākais un ērtākais un Tev nebūs jāpilda garas reģistrācijas formas. Vienkārši ievadi personas kodu, epastu, tālruņa numuru un dzimšanas datus. Pēc tam saņemsi kodu uz Smart ID aplikāciju. Pēc koda apstiprinājuma saņemsi apstiprinājuma kodu uz savu epastu, kuru noklikšķinot, Tonybet vietnē nāksies norādīt savu bankas kontu un limitus.

Tonybet reģistrācija, likme.tv

Ja neizmanto Smart ID, tad atzīmē, ka vēlies izveidot jaunu kontu ar paroles palīdzību. Tādā gadījumā Tev būs jāveic trīs soļu reģistrācijas process, kurā visa nepieciešamā informācija būs jānorāda manuāli. Pēc visu datu ievadīšanas, saņemsi epastu no Tonybet, kurā nāksies noklikšķināt Apstiprinājuma pogu.

 

Verifikācija

Pēc tam, kad veiksmīgi būsi izveidojis savu Tonybet kontu, nāksies verificēt savu profilu. Tas jāveic, lai saņemtu pilnvērtīgu sporta totalizatora  piedāvājumu un nākotnē, lai lieki netiktu aizkavēti maksājumi.

Tonybet reģistrācija, likme.tv

Profila verifikāciju iespējams veikt savā konta sadaļā – Personas dati. Tajā atradīsi sekciju – Konta verifikācija. Pavisam kopā nepieciešams augšupielādēt trīs veida dokumentus:

  • Identitātes pierādījumu – pasi, autovadītāja apliecību vai ID karti.
  • Adreses pierādījumu – bankas maksājuma izraksts, komunālais rēķins vai mobilā telefona rēķins. Augšupielādētais dokuments nedrīkst būt vecāks par 3 mēnešiem.
  • Maksājuma pierādījums – bankas izdruka, kas pierāda veikto iemaksu Tonybet totalizatorā. Šajā failā jābūt redzamai maksājuma summai.

Augšupielādētajiem failiem jābūt JPG, JPEG vai PNG formātā un tas nedrīkst pārsniegt 5MB.

 

Iemaksa

Tonybet kontu iespējams papildināt vairākos veidos: izmantojot bankas pārskaitījumu, veicot maksājumu ar banku kartēm vai arī izmantojot elektronisko maksājumu sistēmu pakalpojumus. Lai veiktu iemaksu, spied augšējā labajā ekrāna malā – Iemaksa vai arī dodies uz konta sadaļu – Maksājumi.

Tonybet reģistrācija, likme.tv

Līdzīgi kā citi Latvijas online sporta totalizatori, arī Tonybet izmanto vienotu maksājumu sistēmu. Tev tikai jāizvēlas viena no vairākām iemaksas metodēm, vēlamā iemaksas summa un, nospiežot Deposit (iemaksāt) Tonybet vietne aiznesīs Tevi uz Neopay maksājumu sistēmu. Tā ir droša un ērta un tajā ir pavisam viegli orientēties, kā arī visi maksājumi notiek maksimāli ātri.

Tonybet reģistrācija, likme.tv

No banku klāsta Tonybet piedāvā iemaksāt izmantojot Swedbank, SEB, Citadele un Luminor pakalpojumus. Kā alternatīvu vari izvēlēties arī Revolut un Paysera, kas pamazām iegūst popularitāti arī Latvijā. Minimālā iemaksa, izmantojot šos maksājumu veidus ir 5 EUR un maksimālā – 10000 EUR.

No banku kartēm Tonybet ļauj iemaksāt no Visa un Mastercard, kas Latvijā ir visplašāk izmantotākās banku kartes. Izvēloties šo maksājumu veidu, Tev būs jāievada summa, bankas lietotāja vārds un uzvārds, kartes numurs, derīguma termiņš un trīsciparu CVV kods, ko atradīsi uz pašas kartiņas. Neaizmirsti arī apakšā atzīmēt, ka piekrīti visiem lietošanas noteikumiem, citādāk maksājumu nebūs iespējams veikt.

Tonybet reģistrācija, likme.tv

 

Sporta likmes

Tonybet reģistrācija, likme.tv

Veikt sporta likmes Tonybet totalizatorā tiešām ir īsta izprieca. Totalizators piedāvā gan LIVE, gan pirmsnotikuma likmes un starp tām viegli vari pārslēgties vietnes augšējā izvēlnē. Ja vēlies atrast kādu sev interesējošu notikumu vai komandu uz ko veikt likmes, Tonybet kreisajā pusē ir meklējuma funkcija, gan arī laika filtrs, kas palīdzēs atfiltrēt tikai tuvākos vai šīs dienas notikumus.

Tonybet reģistrācija, likme.tv

Tonybet Top čempionātu sadaļā, Tonybet bukmeikeri ir atzīmējuši pašus populārākos sporta notikumus, kas ir aktuāli piemēram NHL, NBA, populārākās futbola līgas, futbola kausus kā arī ATP tenisa turnīrus. Zemāk – TOP notikumu sadaļā jau sīkāk būs izvēlēti top mači, kas sekos tuvākajā laikā.

Tonybet reģistrācija, likme.tv

Sporta veidu izvēle ir izvietota augšdaļā, zem kuras arī ir plašais spēļu piedāvājums. Atrodi notikumu uz kuru vēlies veikt likmes un spied virsū. Atvēries pilns likmju tirgus uz konkrēto spēli un varēsi izvēlēties vienu no vairāk nekā 1000 vai pat 2000 (uz populārākajām līgām) likmju tirgiem. Tirgi ir iedalīti vairākās kategorijās: galvenās likmes, gūtie vārti, likmes uz puslaikiem, stūra sitieni, punktu guvēji, kombinācijas un citi. Piemēram, ja vēlies prognozēt otrā puslaika uzvarētāju, spied 2. Puslaiks un tajā uzreiz atradīsi likmes uz uzvarētāju. Klikšķini uz uzvarētāju un atvēries kupons. Apstiprini savu izvēli, lai veiktu likmi.

Tonybet reģistrācija, likme.tv

 

Izmaksa

Ja vēlies izmaksāt savu naudu no Tonybet, tad to var izdarīt sava profila sadaļā – Izmaksa.

Tonybet reģistrācija, likme.tv

Lai gan izmaksu laiks ir stipri atkarīgs no izmantotās finanšu iestādes, Tonybet apliecina, ka nodrošina maksājumus ļoti ātri un bez liekām laika aizturēm. Kā lielisku iespēju Tonybet piedāvā atcelt jau pieteiktas izmaksas – to var veikt, ja izmaksa vēl nav apstrādāta un sazinoties ar Tonybet klientu atbalsta dienestu.

 

Vairāk

Tonybet totalizators
Jaunums Latvijā! Tonybet sporta totalizators jaunajiem klientiem dāvā līdz 100 EUR
Tonybet kazino

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss