40 EUR bezriska likme
Saņemt
Ielādē datus. Lūdzu uzgaidiet....

Prognozes uz futbola spēlēm

(984)
Ielādēt vairāk

Futbola likmes ir azartspēļu veids, kurā cilvēki var piedalīties, prognozējot futbola maču rezultātus. Likmes tiek veiktas dažādās bukmeikeru kompānijās, kuras piedāvā iespēju likt naudu uz noteiktu spēļu rezultātu vai daudziem citiem iznākumiem.

Likmju veidi var būt dažādi, piemēram, tie var būt par konkrētās spēles uzvarētāju vai par precīzu rezultātu, kā arī par dažādiem citiem notikumiem spēlē, piemēram, par gūto vārtu skaitu vai noteikumu pārkāpumiem.

Likmes var būt arī par futbola turnīriem vai čempionātiem kopumā, piemēram, par to, kura komanda izcīnīs titulu kādā turnīrā. Likmes iespējams veikt arī par individuāliem spēlētājiem, piemēram, par to, cik vārtus iesitīs vai cik reizes izdarīs rezultatīvu piespēli.

Lai veiktu likmi, cilvēkam ir jāizvēlas totalizators, kas piedāvā interesējošo notikumu un jāizdara naudas iemaksa. Ja cilvēka prognozētais rezultāts ir pareizs, viņš saņem atmaksu, kas ir lielāka nekā viņa iepriekš iemaksātā summa.

Tomēr, ja prognozētais rezultāts ir nepareizs, cilvēks zaudē savu iepriekš iemaksāto naudu. Tādēļ, lai veiktu likmes, ir svarīgi sekot līdzi futbola notikumiem un rūpīgi jāizvērtē dažādi aspekti.

BUJ. Biežāk Uzdotie Jautājumi