5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Labākie totalizatori uz “FIFA Pasaules kauss 2022” spēlēm

Labākās pasaules nacionālās futbola izlases 22. reizi FIFA Pasaules kausa vēsturē par čempionu titulu šoreiz cīnīsies Katarā un tam neierastā laikā - no 21. novembra līdz 18. decembrim jeb ziemas periodā.

Labāko totalizatoru saraksts

Iepriekš visi turnīri norisinājušies vasarā, tomēr klimata apstākļu dēļ nolemts ierasto kārtību pamainīt. Kataras vasaras svelme sportistiem būtu neizturama.

Tiesa, FIFA vadība jau paziņojusi - nākamie turnīrie notiks līdzjutējiem un futbolistiem ierastajā periodā.

Galvenie jautājumi - vai esošie čempioni Francija nosargās titulu jeb tomēr pēc ilgāka laika tronī kāps Brazīlija, kas šobrīd tiek minēta kā galvenā favorīte? Vai beidzot par uzvarētājiem kļūs komanda no cita, nevis Eiropas kontinenta?

Pēdējie četri čempioni nāk tieši no šīs zemeslodes daļas. Un vai tiks sagaidīts Lionela Mesi un Krištianu Ronaldu fināls (abas izlases ir atsevišķos izlozes zaros un var tikties vien finālā)?

Pilnu visu astoņu grupu sastāvu var aplūkot šeit.

Likme.tv piedāvā aplūkoties uz “FIFA World Cup 2022” labākajiem totalizatoru piedāvājumiem.

Totalizatoru tops - kuriem pievērst uzmanību?

Likme.tv iesaka meklēt likmju veikšanas iespējas sporta totalizatoros ar kvalitātes zīmi un plašu un kvalitatīvu piedāvājumu klāstu. Tie ir sekojoši:

  • “Olybet”
  • “TonyBet”
  • “Betsafe”
  • “LV BET”
  • “Mr.Green”
  • “Optibet”
  • “Pafbet”
  • “William Hill”
  • “11.lv”

Šajos sporta totalizatoros ir iespējams atrast labākos piedāvājumus katra spēlētāja vēlmēm. Piedāvājuma klāsta dažādība Jūs pārsteigs.

Kādi likmju veidi pieejami uz “FIFA Pasaules kauss 2022” spēlēm?

Jau vienā futbola spēlē ir pieejami dažādi likmju veidi. Parastākie no tiem - spēlētājiem ir iespēja izdarīt likmi uz kādas komandas uzvaru vai neizšķirtu.

Turpinot ar plašu handikapu (+ / -) klāstu, kā arī iespēju prognozēt gūto vārtu daudzumu (vairāk / mazāk) gan visā mačā, gan atsevišķos spēles nogriežņos - puslaikos un bukmeikeru noteiktos laika intervālos.

Tāpat ir iespējams izdarīt likmi, prognozējot atsevišķu statistikas rādītāju biežumu vai tieši pretēji - retumu. Tie ir: noteikumu pārkāpumi, stūra sitieni, kartīšu skaitu un daudzus citus. Un, protams, ir iespējams prognozēt arī spēlētāju individuālo sniegumu.

Spēlētāji arī var prognozēt - kura komanda kļūs par čempionu, par izkļūšanu no grupas, turnīra labāko snaiperi un citām lietām. Piedāvāto likmju iespēju klāsts neliks vilties arī pieredzējušākajiem sporta totalizatoru klientiem!

Kādi bonusi pieejami uz “FIFA Pasaules kauss 2022” ?

Neskatoties uz to, ka iepriekš minēto Likme.tv sadarbības partneru piedāvājumu klāsts ir ļoti plašs jau ikdienā, uz lielākajiem sporta forumiem arī sporta totalizatori nāk klajā ar lieliskiem piedāvajumiem saviem klientiem.

Ierasti tie ir paaugstināti koeficienti, īpašās likmes (kuras nav pieejamas sezonas laikā), kā arī naudas atmaksa (“Cashback”) un daudz citus bonusi. Izvēlies savus favorītus un izmēģini mūsu sadarbības partneru īpaši izstrādātās akcijas.

MĒS IZVĒLAMIES
Autors
Raksta vērtējums
4.8/5
16 balsis
BUJ. Biežāk Uzdotie Jautājumi
Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu