40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kā reģistrēties un sākt likt likmes – 11.lv sporta totalizators

11.lv totalizators, likme.tv

Reģistrācija

Ja esi izlēmis par labu 11.lv sporta totalizatoram un 11.lv starta bonuss liekas pietiekoši vilinošs, tad sāc reģistrācijas procesu. Šis process aizņem ne ilgāk par pāris minūtēm un ir ērts visiem. Augšējā labajā stūrī uzreiz pamanīsi sarkanu pogu ar uzrakstu Reģistrēties. Spied to un pievienojies 11.lv!

Uzreiz ievadi savu e-pastu un vēlamo paroli, kurā ir vismaz 8 simboli, viens cipars, viens lielais un viens mazais burts. Nākošajā solī nāksies ievadīt visus pārējos nepieciešamos personas datus. Ievadi savu telefona numuru, uz kuru 11.lv nosūtīs SMS ar apstiprinājuma kodu.

Pēc datu ievades, atzīmē, ka piekrīti 11.lv noteikumiem un mārketinga komunikācijai. Iesakām izvelēties visus iespējamos mārketinga komunikācijas veidus, tādējādi nekad nenokavēsi kādu bezriska likmi vai citu 11.lv sporta akcijas piedāvājumu.

Pēc datu aizpildīšanas, ekrānā nāksies ievadīt 5-ciparu kodu, kuru saņemsi uz norādīto telefona numuru. Ievadi tajā savu kodu un Tavs konts būs reģistrēts.

 

Pārbaude

Pēc veiksmīgas reģistrācijas 11.lv totalizatorā, būs nepieciešams verificēt savu kontu. Tas jādara, lai izvairītos no jebkāda veida krāpnieciskām darbībām, un 11.lv pārstāvji būtu pārliecināti, ka Tu esi pilngadīga persona un Tev nav liegums spēlēt azartspēles.

Dodies uz Iestatījumu sadaļu – Mans konts un izvēlies Verifikāciju. Šajā ekrāna sadaļā vari augšupielādēt gan ID, gan maksājumu uzdevumu (gadījumā, ja esi veicis iemaksu ar bankas karti).

Par identifikācijas dokumentu tiek uzskatīta tikai pase un ID. Ielādētajai bildei jābūt skaidrai, un visiem burtiem jābūt skaidri salasāmiem. Kad būsi veicis dokumentu augšupielādi, 11.lv salīdzinās Tavus datus ar PLMP datubāzi. Šis process oficiāli skaitās līdz stundai, taču parasti notiek krietni ātrāk.

Maksājumu pārbaude norisināsies, kad veiksi iemaksu ar kredītkarti –  kad to izdarīsi. 11.lv konta verifikācijas sadaļā būs nepieciešams augšupielādēt maksājuma uzdevumu. Maksājuma uzdevumā jābūt redzamai iemaksai, pēdējiem četriem bankas kartes cipariem, tavs vārds/uzvārds un bankas konta numuram.

Par visiem ielādētajiem datiem vari īpaši neuztraukties, saskaņā ar LR likumiem dati nedrīkst tikt izpausti trešajām pusēm.

 

Iemaksa

Ja gribi veikt likmes, tad protams Tavā 11.lv kontā vēl trūkst nauda. Lai papildinātu savu 11.lv kontu, spied augšējā malā esošo zaļo pogu ar plusiņu vai arī profila iestatījumos atradīsi sadaļu Iemaksa.

Izleks iemaksas ekrāns, kurā uzreiz varēsi iepazīties ar vairākām iemaksas metodēm. 11.lv visiem maksājuma veidiem noteiktie maksājuma limiti ir vienādi: minimālā iemaksa ir 5 EUR un maksimālā 5000 EUR. Visi maksājumi 11.lv totalizatorā notiek bez komisijas maksas piešķiršanas. Visus maksājumus var veikt tikai no savas kredītkartes un sava konta. 11.lv piedāvā vairākus drošus maksājumu veidus.

Kā vienkāršākais un klientiem vissaprotamākais maksājuma veids ir internetbankas maksājuma metode. 11.lv piedāvā uzreiz izvēlēties populārāko banku maksājuma iespējas: Swedbank un SEB. Izmantojot šo maksājuma veidu, nauda no Tava bankas konta 11.lv kontā nokļūs nekavējoties pēc maksājuma veikšanas.

Izvēloties TRUSTLY pakalpojumu, papildus vari veikt maksājumus izmantojot Luminor un Citedele pakalpojumus. Brīdinām, ka Citadeles maksājumi parasti ienāk nākošajā darba dienā.

Ievadot maksājuma summu, 11.lv lapa pati Jūs aiznesīs uz izvēlētā pakalpojuma bankas lapu, kur arī varēsiet veikt pārskaitījumu.

Kā otru maksājuma veidu, vari izmantot kredītkarti. Maksājumi ar kartiņu internetā vienmēr ir droši un šo pakalpojumu nodrošina Swedbank, kā rezultātā, ja izmantojat citu banku pakalpojumus, maksājums var noritēt līdz divām darba dienām.

Diemžēl 11.lv nenodrošina maksājumus ar pārskaitījumu, un visas šāda veida transakcijas ar 11.lv rekvizītiem tiks pārskaitītas atpakaļ.

Veic sporta likmes

11.lv vienmēr sevi ir identificējis kā sporta totalizators ar augstākajiem koeficientiem. Tieši šī fakta dēļ 11.lv ir guvis plašu klientu loku, kas ir lojāli tikai un vienīgi šim totalizatoram. 11.lv dizains krasi atšķiras no pārējo konkurentu mājaslapām. Tāpēc izskaidrosim, kā veikt likmes 11.lv totalizatorā.

Mājaslapas augšdaļā vari izvēlēties sporta veidus. Uzreiz pamanīsi pašus populārākos, kas tiks apzīmēti ar sporta veidu apzīmējumu: futbols, teniss, basketbols, hokejs un papildus. Nospiežot LIVE pogu, atvēries 11.lv LIVE sadaļa, kurā varēsi veikt likmes uz sporta notikumiem, kuri jau ir sākušies.

Zem sporta ikonām 11.lv izraugās dienas vai nedēļas aktuālos notikumus. Uzklikšķinot uz katra notikuma atvērsies sadaļa ar visām spēlēm, kas atrodas šīs izvēles kategorijā.

Uzreiz atrast pilnīgi visas sporta sadaļas no sākuma var sagādāt problēmas. Ja zini, ko meklēt, tad spied uz meklēšanas pogas un ieraksti vēlamo notikumu vai spēli, taču pilnīgi visu sporta piedāvājumu atradīsi, ja nospiedīsi “Vairāk” ikonu, kas atzīmēta ar plusiņu. To izdarot, atvērsies viss 11.lv piedāvātais sporta piedāvājums, no kura varēsi izvēlēties sev vēlamāko.

Atverot līgas spēli, atvērsies likmju tirgus izvēle secībā no augšas uz leju. Izvēlies uz ko vēlies veikt likmi un atzīmē izvēlni. Atceries, ka sporta totalizatorā no viena notikuma vari izvēlēties tikai vienu likmi.

11.lv minimālā likmes summa ir 0.10 EUR un maksimālā likme mēdz atšķirties katram sporta veidam, piem. maksimālā likme uz Eiropas Čempionāta finālu var būt vairāki tūkstoši, bet zemā ranga tenisa notikumos – daži desmiti.

Noklikšķinot uz likmes piedāvājuma, 11.lv ekrāna apakšējā labajā malā atvērsies sporta likmes kupons, kurā varēsi uzzināt vairāk informāciju par pašu likmi: spēli, koeficientu, likmes tipu: vienkārša, kombinācija vai sistēmas likme. Ievadot likmes summu, kuponā varēsi redzēt iespējamo laimestu, gadījumā, ja likme būs laimēta. Spied veikt likmi un turi īkšķus!

Vienmēr pārliecinies par likmes pareizību, jo pieņemtas likmes vairs atcelt nevar.

 

Izmaksa

Lai izmaksātu 11.lv naudu uz bankas kontu, dodies uz profila iestatījumiem (turpat, kur iemaksas) un spied pogu Izmaksāt.

11.lv totalizators visas izmaksas apstrādā sākot no 09.00 līdz 24:00. Katra pieteiktā izmaksa tiek apstrādāta stundas laikā kopš izmaksas pieteikuma un, atkarībā no Tavas bankas, saņemsi to laika posmā līdz vienai dienai.

Ja būsi īpaši veiksmīgs un izmaksāsi vairāk par 3000 EUR, tad no Tavas izmaksas tiks ieturēti 23% kā Iedzīvotāju ienākumu nodoklis. Nodoklis tiks ieturēts par vienu sesiju. Gadījumā, ja izdomāsi sadalīt laimestu pa sesijām un izvairīties no nodokļu nomaksas, tad tāpat gada beigās būs jādeklarē šie ienākumi un tāpat tiks aprēķināts nodoklis.

Gadījumā, ja redzi, ka 11.lv izmaksa ir apstiprināta, bet uz savu kontu to vēl neesi saņēmis, tad droši raksti 11.lv čatā vai zvani uz atbalstu dienestu, kur profesionāli palīgi palīdzēs atrisināt radušos situāciju.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss