40 EUR bezriska likme
Saņemt

Likmju kalkulatori: Uzziniet savu potenciālo laimestu uzreiz

Likmju kalkulators ir nenovērtējams rīks likmju veicējiem, kas ir izstrādāts, lai novērstu sarežģītus matemātiskus aprēķinus un ļautu jums viegli un precīzi noteikt potenciālos laimestus no dažādām bukmeikeru likmēm.

Likmju kalkulatori, kas ir pieejami vietnē likme.tv

- Vienas likmes kalkulators

- Kombinēto likmju kalkulators

- Āzijas handikapa kalkulators

Kas ir likmju kalkulators?

Likmju kalkulators ir digitālais rīks, kas ir neaizstājams ikvienam, kurš nodarbojas ar sporta likmēm, jo īpaši tiem, kam likmju koeficientu aritmētiskais aprēķins ir izaicinājums. Šis rīks galvenokārt ir paredzēts, lai palīdzētu likmju īpašniekiem saprast, cik daudz viņi varētu vinnēt, pamatojoties uz jebkuras likmes koeficientu. Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis spēlmanis vai iesācējs, aprēķināt iespējamo peļņu no savām likmēm bieži vien var būt apgrūtinoši, jo īpaši, ja koeficients nav vienkāršs.

Likmju kalkulatora funkcionalitāte sniedzas tālāk par vienkāršiem uzvaras/zaudējuma nosacījumiem. Kalkulators ņem vērā dažādus faktorus, kas ietekmē iespējamo vinnestu, piemēram, katras likmes koeficientu, likmi un piemērojamos nosacījumus, piemēram, savstarpējās likmes vai sistēmas kombinācijas.

Ievadot likmju koeficientus un citu attiecīgo informāciju, likmju kalkulators ātri aprēķina iespējamo peļņu, nodrošinot skaidrību un palīdzot pieņemt lēmumu pirms likmju izdarīšanas. Šis rīks ir īpaši noderīgs tādos sporta veidos kā zirgu skriešanās sacīkstes, kur likmes var kļūt sarežģītas, ņemot vērā tādus faktorus kā handikaps un “katra ceļa” nosacījumi. Mūsu bezmaksas likmju kalkulators vienkāršo šos sarežģījumus, nodrošinot, ka likmju veicēji var pieņemt pamatotus lēmumus par savām likmēm.

Kā izmantot mūsu likmju kalkulatorus?

Atklājiet vienkāršu procesu, kā izmantot mūsu daudzveidīgo likmju kalkulatoru klāstu. Šie rīki sniedz ātru ieskatu, lai palīdzētu jums izdarīt apzinātu likmju izvēli dažādos sporta veidos un likmju kategorijās.

Vienas likmes kalkulators

Izmantojiet vienreizējo likmju kalkulatoru, lai ātri noteiktu savu likmju vinnestu. Ievadiet savu likmju summu un piedāvāto koeficientu, un kalkulators uzreiz parādīs paredzamo peļņu. Lai iegūtu padziļinātu informāciju par vienreizējo likmju kalkulatoru, tostarp norādījumus lietotājiem un detalizētus piemērus, skatiet mūsu speciālo lapu.

Valūta: EUR
Likme
Naudas summa, kas ieguldīta derībās. Likmi var saukt arī par derībām.
EUR
Koeficients
Izmanto, lai noteiktu kopējo atdevi katrai $1 likmei, ieskaitot riskēto naudas summu.
Izmaksa
€160
Laimesta apmērs
€60

Kombinēto likmju kalkulators

Mūsu kombinēto likmju kalkulators ir izstrādāts, lai efektīvi aprēķinātu kombinēto likmju peļņu. Ievadiet individuālo likmju koeficientus un kopējo likmi, un kalkulators saskaitīs iespējamo peļņu. Sīki izstrādātas instrukcijas un padomus, kā optimizēt savas kombinētās likmes, atradīsiet mūsu speciālajā lapā.

Valūta: EUR
Kopējā kombinētā likme
Kopējā likme uz vairākiem notikumiem/likmes vieidiem, kuri visi jāizpilda, lai kombinēto likmi varētu izmaksāt.
EUR
Likmes #1 koeficients
Likmes #2 koeficients
Kombinētās likmes koeficients
-
Kopējais ieguvums
-
Kopējā izmaksa
-

Āzijas handikaps

Āzijas handikapa kalkulators atvieglo rezultātu aprēķināšanu, piemērojot handikapus, lai mainītu likmju dinamiku. Norādiet komandas izvēli, likmi, koeficientu un handikapa vērtību, lai aprēķinātu izmainītos rezultātus. Lai iegūtu plašāku informāciju par Āzijas handikapa kalkulatora efektīvu izmantošanu, apmeklējiet mūsu speciālo lapu, kurā ir iekļautas izsmeļošas vadlīnijas un praktiski padomi.

Valūta: EUR
Izvēle
Izvēlieties komandu, kura, jūsuprāt, uzvarēs spēli. Šī izvēle ir ļoti svarīga, lai aprēķinātu iespējamos laimestus.
Koeficients
Izmanto, lai noteiktu kopējo atdevi katrai $1 likmei, ieskaitot riskēto naudas summu.
Likme
Naudas summa, kas ieguldīta derībās. Likmi var saukt arī par derībām.
EUR
Āzijas handikaps
Āzijas handikaps pielāgo koeficientus, pamatojoties uz komandas stiprajām pusēm. Izvēlieties no -4 līdz 4. Zemākas vērtības dod priekšroku komandai ar mazāku spēku, augstākas vērtības dod priekšroku spēcīgākai komandai.
Mājas komandas rezultāts
:
Viesu komandas rezultāts
Rezultāts
-
Izmaksa
-
Peļņa
-

Kā atrast labākos likmju koeficientus sporta likmju veikšanai?

Optimālo totalizatora koeficientu atrašana ir vienkāršota, izmantojot likme.tv pieejamo sporta likmju koeficientu kalkulatoru. Šī platforma apkopo jaunākos dažādu sporta veidu likmju koeficientus, kas ir viegli pārskatāmā formātā, kopā ar gaidāmajām spēlēm. Apmeklējot likme.tv spēļu centru, lietotāji var efektīvi salīdzināt koeficientus, izvēlēties notikumu un izmantot koeficientu kalkulatoru, lai novērtētu iespējamo peļņu. Tieša saite ļauj likmju spēlētājiem viegli pāriet uz bukmeikera vietni, lai veiktu savas likmes. Šī racionalizētā pieeja nodrošina lietotājiem ātru un ērtu piekļuvi vislabākajiem iespējamiem koeficientiem.

Izmantojiet mūsu konvertētāju, lai konvertētu koeficientus uz citiem formātiem

Izmantojiet likmju koeficientu kalkulatoru vietnē likme.tv, lai bez problēmām konvertētu likmju koeficientus starp dažādiem formātiem. Atšķirības starp likmju koeficientiem dažādās tīmekļa vietnēs var radīt neskaidrības, ko efektīvi atrisina mūsu konvertēšanas rīks. Sīkāki skaidrojumi ir pieejami mūsu atsevišķajā sadaļā.

BUJ. Biežāk uzdotie jautājumi