40 EUR bezriska likme
Saņemt

Koeficientu konvertētājs

Likmju koeficienti tiek piedāvāti dažādos formātos, tostarp decimāldaļskaitļos, daļskaitļos un amerikāņu formātā. Daudzi spēlmaņi izmanto koeficientu konvertētāju, lai orientētos šajās atšķirībās, nodrošinot skaidrību un vienkāršojot salīdzinājumus, kas ir mūsu instrumenta galvenais mērķis.

Kā darbojas mūsu koeficientu konvertētājs?

Mūsu likmju koeficientu konvertētājs bez problēmām konvertē populārākos koeficientu formātus - decimāldaļskaitļus, daļskaitļus un amerikāņu koeficientus - viens otrā. Neatkarīgi no tā, kādu formātu ievadāt, rīkā automātiski tiek aprēķinātas vērtības, tostarp netiešā varbūtības likme. Tas padara mūsu sporta likmju koeficientu konvertētāju gan intuitīvu, gan efektīvu. Lai uzlabotu lietotāja izpratni par katru koeficientu formātu, ar “i” apzīmētās informācijas pogas, uz kurām uzlikts peles kursors, sniedz detalizētus skaidrojumus, piedāvājot visaptverošu izglītojošu resursu pašā instrumentā.

Daļskaitlis
Riskētās naudas attiecība pret potenciālajiem laimestiem derībās. Izmanto galvenokārt Apvienotajā Karalistē un Īrijā.
/
Decimāldaļa
Izmanto pārējā pasaulē. Vienkāršs veids, kā izteikt derību koeficientus, kur 1 nozīmē vienādu laimestu ar likmi, bet lielāki skaitļi norāda uz lielāku koeficientu.
Amerikas
Likmes koeficientu formāts, ko izmanto ASV, kur izmaksa ir uzliktā summa plus izredzes, tādējādi atvieglojot iespējamo laimestu aprēķināšanu.
Netiešā varbūtība %
Notikuma varbūtība, kas aprēķināta no derību koeficientiem, ko izmanto, lai novērtētu derību koeficientu taisnīgumu

Kādi ir standarta koeficientu formāti?

Standarta koeficientu formāti ir decimaldaļskaitli, daļskaitļi un amerikāņu koeficienti. Katrs no tiem atšķirīgā veidā atspoguļo iznākuma iespējamību, tādējādi apmierinot dažādas likmju veikšanas vēlmes vairākos ģeogrāfiskos reģionos.

Kas ir daļskaitļu koeficienti un kur tos izmanto?

Apvienotajā Karalistē un Īrijā parasti tiek izmantoti daļskaitļu koeficienti, kas izsaka potenciālo peļņu attiecībā pret likmi. Tie tiek izteikti kā daļskaitļi (piemēram, 5/1, 10/3) un norāda, cik daudz jūs vinnēsiet papildus likmei par katru likmju vienību. Šie koeficienti ir iecienīti zirgu skriešanās sacīkstēs un tradicionālajās bukmeikeru sabiedrībās, atspoguļojot izmaksas attiecību, kas tieši saistīta ar likmi.

Kas ir decimāldaļskaitļu koeficienti un kur tos izmanto?

Eiropā, Kanādā un Austrālijā populāras ir decimāldaļskaitļu likmes, kas ļauj vienkārši aprēķināt iespējamo peļņu. Šie koeficienti, kas izteikti kā decimālskaitļi (piemēram, 2,00, 3,50), atspoguļo kopējo vinnestu par katru uzlikto likmi, ieskaitot sākotnējo likmi. Šis formāts ir plaši iecienīts, jo tas ir viegli saprotams, ļaujot likmju veicējiem ātri aprēķināt kopējo peļņu no savām likmēm.

Kas ir Amerikāņu koeficienti?

Amerikāņu koeficienti, kas pazīstami arī kā “moneyline” koeficienti, galvenokārt tiek izmantoti Amerikas Savienotajās Valstīs. Tie tiek norādīti ar plusa vai mīnusa zīmi. Mīnuss (-) norāda, cik daudz jums ir jāiemaksā, lai vinnētu $100, bet pluss (+) norāda, cik daudz jūs vinnētu, ja iemaksātu $100. Šis formāts ir vienkāršs un parasti tiek izmantots visos lielākajos Amerikas sporta totalizatoros.

Kā mēs konvertējam likmju koeficientus uz varbūtību

Mūsu rīks, kas darbojas kā decimālskaitļu koeficientu pārveidotājs un amerikāņu likmju koeficientu pārveidotājs, kā arī citu koeficientu pārveidotājs uz decimālskaitļiem, aprēķina “Paredzamo varbūtību %”, pārvēršot dažādus koeficientu formātus procentos izteiktā varbūtībā. Šis lauks automātiski aprēķina notikuma iestāšanās iespēju, pamatojoties uz ievadītajām likmēm - vai tās būtu daļskaitļu, decimālskaitļu vai amerikāņu koeficienti. Piemēram, decimālskaitļa koeficients 2,0 tiek pārvērsts par netiešo varbūtību 50 %. Tas likmju spēlētājiem sniedz skaidru priekšstatu par dažādu iznākumu iespējamību, palīdzot pieņemt pamatotākus lēmumus par likmēm.

BUJ. Biežāk uzdotie jautājumi