40 EUR bezriska likme
Saņemt

Āzijas handikapa likmju koeficientu kalkulators: Aprēķiniet savu potenciālo laimestu

Āzijas handikapa likmju kalkulators vienkāršo sarežģītos aprēķinus, ar kuriem jāsaskaras spēlētājiem, nosakot iespējamos laimestus no bukmeikeriem. Šis lietotājam draudzīgais rīks efektīvi apstrādā matemātiskos aprēķinus, ļaujot likmju veicējiem vairāk koncentrēties uz stratēģiju un mazāk uz skaitļiem.

Kā darbojas mūsu Āzijas handikapa likmju koeficientu kalkulators?

Āzijas handikaps ir populārs likmju veids, kura mērķis ir līdzsvarot spēles noteikumus, piešķirot handikapa priekšrocību komandai, kas nav pārāk spēcīga. Piemēram, likmju veicēji vispirms izvēlas, uz kuru komandu likt likmes - uz mājinieku vai viesu komandu. Pēc tam viņi ievada izvēlētās komandas piedāvāto koeficientu un likmju summu. Nākamais solis ir Āzijas handikapa veida izvēle no pieejamajām iespējām (piemēram, 0; 0,5; 1; 1,5 utt.). Visbeidzot, lietotāji ievada faktisko spēles rezultātu. Āzijas handikapa kalkulators aprēķinās likmes rezultātu, kopējo vinnestu un peļņu, parādot šos skaitļus interfeisa apakšdaļā, nodrošinot skaidru, ātru un precīzu likmju scenārija finansiālo rezultātu.

Valūta: EUR
Izvēle
Izvēlieties komandu, kura, jūsuprāt, uzvarēs spēli. Šī izvēle ir ļoti svarīga, lai aprēķinātu iespējamos laimestus.
Koeficients
Izmanto, lai noteiktu kopējo atdevi katrai $1 likmei, ieskaitot riskēto naudas summu.
Likme
Naudas summa, kas ieguldīta derībās. Likmi var saukt arī par derībām.
EUR
Āzijas handikaps
Āzijas handikaps pielāgo koeficientus, pamatojoties uz komandas stiprajām pusēm. Izvēlieties no -4 līdz 4. Zemākas vērtības dod priekšroku komandai ar mazāku spēku, augstākas vērtības dod priekšroku spēcīgākai komandai.
Mājas komandas rezultāts
:
Viesu komandas rezultāts
Rezultāts
-
Izmaksa
-
Peļņa
-

Kas ir Āzijas handikapa likme?

Āzijas handikapa likme ir sporta likmju veids, kas izlīdzina spēles noteikumus starp divām nevienlīdzīgām komandām, piešķirot katrai komandai virtuālu deficītu vai pārpalikumu. Šis handikaps vājākajai komandai dod priekšrocības, bet spēcīgākai komandai - trūkumus. Galvenais mērķis ir izslēgt neizšķirta iespēju, palielinot izredzes uz uzvaru, koncentrējoties uz komandas sniegumu, nevis uz tiešu uzvaru.

Āzijas handikapa likmes piemērs

Apskatīsim derbiju starp Latvijas klubiem Riga FC un RFS. Pieņemsim, ka jūs veicat Āzijas handikapa likmi, izmantojot Āzijas handikapa koeficientu kalkulatoru. Ja Riga FC ir spēcīgāka komanda, tai varētu piešķirt handikapu -1,5. Pieņemsim, ka jūs veicat likmes uz Riga FC ar šiem nosacījumiem un spēle beidzas ar Riga FC uzvaru 2-0. Handikapa -1,5 dēļ koriģētais rezultāts kļūst 0,5-0 Riga FC labā, tādējādi jūsu likme ir veiksmīga.

Un otrādi, ja jūs būtu likuši uz RFS ar handikapu +1,5 un spēle beigtos ar Riga FC uzvaru 1-0, koriģētais rezultāts būtu 1-1,5 par labu RFS. Ja jūs uzliktu likmi uz RFS, lai pārvarētu handikapu, arī šī būtu veiksmīga likme. Tomēr, ja spēle beigtos ar Riga FC uzvaru 3-1, koriģētais rezultāts būtu 3-2,5, kas nozīmētu, ka jūsu likme uz RFS nebūtu veiksmīga, jo viņi tomēr zaudētu pat ar 0,5 vārtu pārsvaru.

Vai ir vērts veikt Āzijas handikapa likmes?

Plusi
  • Lielākas izredzes uzvarēt: Iespējamo iznākumu skaits tiek samazināts no trim līdz diviem, tādējādi palielinot uzvaras iespējamību.
  • Labāki koeficienti: Bieži vien nodrošina konkurētspējīgākus koeficientus, kas potenciāli ļauj saņemt lielākus vinnestus.
  • Līdzsvarotas likmes: Izlīdzina spēles noteikumus, padarot pievilcīgākas likmes uz komandām, kas ir mazāk pārliecinošas.
Mīnusi
  • Sarežģītība: Salīdzinot ar tradicionālajām likmēm, var būt sarežģītāk saprast un aprēķināt.
BUJ. Biežāk uzdotie jautājumi