40 EUR bezriska likme
Saņemt

Vienas likmes koeficientu kalkulators: Aprēķiniet savu potenciālo laimestu

Vienreizējo likmju kalkulators ir svarīgs rīks tiem spēlētājiem, kuri vēlas izvairīties no sarežģītiem aprēķiniem, nosakot iespējamos laimestus no bukmeikeru likmēm. Tas vienkāršo procesu, nodrošinot precizitāti un vieglumu likmju stratēģijās.

Kā darbojas mūsu vienreizējo likmju koeficientu kalkulators?

Mūsu bezmaksas vienas likmes kalkulators ir visvienkāršākais, bet pats svarīgākais rīks sporta likmju pasaulē. Lai noteiktu savu iespējamo laimestu, vienkārši ievadiet savu likmi un izvēlētā notikuma koeficientu. Vienas likmes kalkulators ātri aprēķina kopējo vinnestu, kas tiek parādīts apakšējā kreisajā pusē, un Jūsu neto vinnestu, kas tiek parādīts apakšējā labajā pusē. Šis vienas likmes atdeves kalkulators ļauj viegli un ātri redzēt, cik daudz jūs varētu saņemt savā īpašumā, un tas atvieglo procesu gan pieredzējušiem spēlētājiem, gan iesācējiem.

Valūta: EUR
Likme
Naudas summa, kas ieguldīta derībās. Likmi var saukt arī par derībām.
EUR
Koeficients
Izmanto, lai noteiktu kopējo atdevi katrai $1 likmei, ieskaitot riskēto naudas summu.
Izmaksa
€160
Laimesta apmērs
€60

Kas ir vienreizēja likme?

Vienreizēja likme ir likmju veids, kas tiek liktas uz vienu sporta notikuma izvēli. Šī likme ir vērsta tikai uz vienu iznākumu, un tā ir vienkāršākais likmju veids. Ja atlasītā izvēle uzvar, likme ir veiksmīga, un peļņa tiek aprēķināta, pamatojoties uz likmju izdarīšanas brīdī norādīto koeficientu un uzlikto likmi. Viena likme ir vienkārša un populāra gan iesācēju, gan pieredzējušu likmju veicēju vidū.

Vienreizējas likmes piemērs

Iedomājieties Latvijas futbola derbiju, kurā Riga FC sacenšas ar RFS. Pieņemsim, ka jūs nolemjat uzlikt 100 eiro vienreizēju likmi uz Riga FC uzvaru ar koeficientu 2,50. Ja Riga FC izcīnīs uzvaru ar rezultātu 2:0, jūsu likme būs veiksmīga. Līdz ar to vinnests būtu €250 (€100 likme x 2,50 koeficients), kas dotu €150 peļņu.

No otras puses, ja mačs beigsies ar RFS uzvaru 0-1, jūsu likme uz Riga FC būs neveiksmīga, kā rezultātā jūsu 100 € likme tiks zaudēta. Šis scenārijs parāda, cik vienkāršas ir vienreizējās likmes, kuru iznākums ir tieši saistīts ar spēles rezultātu, kas vai nu dod peļņu, vai rada zaudējumus likmju veicējam, pamatojoties uz vienu vienkāršu nosacījumu.

Vai ir vērts veikt vienreizējas likmes?

Plusi
  • Vienkāršums - vienreizējās likmes ir viegli saprotamas un pārvaldāmas, tāpēc tās ir ideāli piemērotas gan iesācējiem, gan pieredzējušiem likmju spēlētājiem.
  • Mazāks risks - likmju izdarīšana uz vienu iznākumu samazina sarežģītību un līdz ar to arī iespējamo risku, tādējādi samazinot iespēju zaudēt ievērojamu naudas summu.
  • Vieglāk prognozējams - ņemot vērā tikai vienu mainīgo lielumu, vienreizējām likmēm bieži vien ir lielāka varbūtība uzvarēt.
Mīnusi
  • Mazāka peļņa - lai gan to ir vieglāk pārvaldīt, vienreizēja likme parasti nodrošina mazāku peļņu.
BUJ. Biežāk uzdotie jautājumi