40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kombinēto likmju koeficientu kalkulators: Aprēķiniet savu potenciālo laimestu

Kombinēto likmju kalkulators ir svarīgs rīks spēlētājiem, kuri vēlas apiet sarežģīto matemātiku, lai bez piepūles aprēķinātu potenciālos laimestus no dažādām bukmeikeru likmēm.  Tas nodrošina, ka likmju spēlētāji var novērtēt savas iespējas un saprast iespējamos iznākumus, veicot tikai dažus klikšķus.

Kā darbojas mūsu kombinēto likmju koeficientu kalkulators?

Mūsu kombinēto likmju koeficientu kalkulators, ko parasti izmanto akumulatoru vai kombinētajām likmēm, ir ideāli piemērots tiem, kuri dod priekšroku kombinētajām likmēm.  Šis likmju veids apvieno vairākas atsevišķas likmes vienā, tādējādi palielinot iespējamo peļņu. Lai noteiktu savu kombinēto vinnestu, ievadiet kalkulatorā likmi kopā ar katras Jūsu izvēles likmju koeficientu. Lai aprēķinātu kombinēto likmju koeficientus, tas izmanto kombinēto likmju formulu un parāda rezultātus, tostarp kopējo kalkulatora koeficientu, aprēķināto kopējo peļņu un kopējo vinnestu. Šis visaptverošais rīks vienkāršo sarežģītus aprēķinus un uzreiz parāda rezultātus, padarot to noderīgu stratēģiski domājošiem likmju veicējiem.

Valūta: EUR
Kopējā kombinētā likme
Kopējā likme uz vairākiem notikumiem/likmes vieidiem, kuri visi jāizpilda, lai kombinēto likmi varētu izmaksāt.
EUR
Likmes #1 koeficients
Likmes #2 koeficients
Kombinētās likmes koeficients
-
Kopējais ieguvums
-
Kopējā izmaksa
-

Kas ir kombinētā likme?

Kombinētā likme, ko bieži dēvē par akumulatoru vai kombināciju, ir likmju veids, kas ietver vairāku atsevišķu likmju apvienošanu vienā lielākā likmē.  Lai uzvarētu kombinētajā likmē, ir jāuzvar visām atsevišķajām likmēs iekļautajām izvēlēm. Katras izvēles koeficienti tiek reizināti kopā, tādējādi ievērojami palielinot iespējamo peļņu. Kombinēto likmju veikšana ļauj spēlētājiem ar salīdzinoši mazu likmi gūt lielākus vinnestus, tāpēc sporta totalizatoru vidū tā ir populāra izvēle.

Kombinētās likmes piemērs

Iedomājieties scenāriju, kas ietver Latvijas futbola derbiju starp RFS un Riga FC. Izmantojot kombinēto likmju kalkulatoru, likmju īpašnieks nolemj uzlikt kombinēto likmi ar vairākiem iznākumiem:

1) RFS uzvarēs Riga FC ar rezultātu 2:1.

2) Spēles kopējais vārtu skaits būs virs 2,5.

Lai kombinētā likme būtu veiksmīga, ir jāizpilda abi nosacījumi. Ja RFS patiešām uzvar ar 2:1 un mačā tiek gūti trīs un vairāk vārti, likme vinnē. Tomēr, ja RFS uzvar, bet kopējais gūto vārtu skaits ir tikai divi (piemēram, uzvara ar 2:0), tad kombinētā likme nav veiksmīga, jo nav izpildīts nosacījums par vairāk nekā 2,5 vārtiem. Tādējādi kombinētās likmes kalkulators šajā scenārijā uzrādītu zaudējumu neizpildītā nosacījuma dēļ, parādot, ka katrai likmes sastāvdaļai ir jābūt veiksmīgai, lai kopējā likme uzvarētu.

Vai ir vērts veikt kombinētās likmes?

Plusi
  • Lielāka potenciālā peļņa: Vairāku izvēļu kombinētās likmes var nodrošināt ievērojami lielākus vinnestus, salīdzinot ar atsevišķām likmēm.
  • Uztraukuma faktors: Vairāku likmju kombinēšana palielina interesi par dažādām spēlēm vai notikumiem.
  • Stratēģiskas likmes: Kombinēto likmju kalkulatora izmantošana palīdz optimizēt izvēli, lai iegūtu labākus koeficientus un potenciālo peļņu.
Mīnusi
  • Augstāks risks: ja pat viena izvēle neizdodas, visa likme tiek zaudēta.
BUJ. Biežāk uzdotie jautājumi