40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kas ir “cash out”?

Cash out, likme.tv

Spēlētāji ir dažāda rakstura – citiem patīk vairāk riskēt, citiem mazāk, bet vēl citi strikti pieturas pie kādas konkrētas likmju stratēģijas vadlīnijām. Ikvienam, kurš ir dzīvē ir veicis vairākas likmes, ir bijusi situācija – tava komanda uzvar, bet līdz mača beigām palicis vēl pietiekami ilgs laiks. Tad pie sevis rodas domas – cik labi tagad būtu izņemt laimestu, kaut samazinātu! Vai arī, tevis prognozētie notikumu neiet savu gaitu, un pie sevis domā – būtu labi atgūt vismaz pusi bankas! Mūsdienu totalizatori piedāvā arī šādu iespēju un šī opcija tiek saukta par “cash out”.

Tā ir funkcija, kas ļauj veikt priekšlaicīgu likmes kupona izmaksu jebkurā brīdī pirms ir zināms visu tajā iekļauto notikumu gala rezultāts. Iespējamā izmaksas summa tiek aprēķināta automātiski un katram likmes kuponam, kā arī totalizatoram, ir sava pieeja, kā to aprēķināt. “Cash out” summa ir atkarīga no veiktās likmes kopējā koeficienta, neatkarīgi vai tā ir vienkāršā vai kombinētā likme.

“Cash out” opcija ir pieejama pirms spēles un LIVE likmēm, gan vienkāršām, gan kombinētajām likmēm. Kā tas strādā? Vienkārši. Ja spēlētājs veic likmi, pēc kuras tās kopējais koeficients:

  •         samazinās, tad, izmantojot šo iespēju, spēlētājs saņem laimestu, kura summa ir lielāka nekā veiktās likmes summa
  •         palielinās, tad, izmantojot šo iespēju, spēlētājs saņem laimestu, kura summa ir mazāka nekā veiktās likmes summa

Respektīvi, raugoties uz otro variantu, kad koeficients spēles laikā palielinās, “laimests” ir nosacīts, taču Jūs vismaz nebūsiet zaudējis visu likmes summu. Savukārt, izvēloties pirmo variantu, Jūs spēlējat pragmatiski un ar mazāku riska iespēju.

 

Kā tas strādā?

Minēsim piemēru. Futbola spēle, tiekas komandas A pret B. Jūs esat izvēlējies likt uz “tīro” A uzvaru ar koeficientu 1,30, bet pirmie vadībā izvirzās viesi, līdz ar to koeficients uz komandas A uzvaru ir kļuvis ievērojami lielāks, piemēram, 3,00. Ja esat pārliecināts par neizšķirtu rezultātu vai B uzvaru, izmantojot “cash out” opciju, Jūs varat pamest spēli, zaudējot, kas ir koeficienta pirms spēles sākuma un izejot no tās starpības.

Plusi:

Izmantojot “cash out”, nav nepieciešams gaidīt izvēlēto spēļu beigu rezultātu

Izmantojot “cash out”, būtiski samazinās zaudējumu risks

Mīnusi:

Izmantojot “cash out” par ātru, var neiegūt sākotnēji plānoto peļņu.

Piemērs:  Futbola spēle, tiekas komandas A pret B. Jūs savu izvēli esiet izdarījis uz A, taču pirmie vadībā izvirzās B. Visi pārējie notikumi likmju kuponā ir noslēgušies ar precīzām Jūsu prognozēm. Vadoties pēc tā, Jūs nolemjat, ka labāk būtu paņemt daļu no sākotnēji plānotā laimesta, nevis pārdzīvot atlikušajā spēles daļā vai pēdējā likme nospēlēs. Tiek izmantots “cash out”, bet mačs noslēdzās ar A uzvaru 2:1. Tādējādi, esot pacietīgākam, būtu iespēja saņemt pilnu laimestu.

Protams, ir arī pretējas situācijas, kad vērojat spēli tiešraidē un redzat, ka pretinieku komanda (domāts – komanda, uz kuru Jūs neesat derējis) pēc spēles laukumā dominē un Jums šķiet, ka tas ir tikai laika jautājums, ka viņi gūs vārtus, tāpēc nolemjat naudu izmaksāt, bet beigās Jūsu priekšnojauta bijusi pareiza.

 

Tev varētu interesēt arī šie raksti:

Individuālais “vairāk/mazāk”
“Ķēdes” likme
“Anti – ekspress”

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss