40 EUR bezriska likme
Saņemt

Handikaps (0) – kas Tev jāzina

Handikaps (0), likme.tv

Spēlētājiem – iesācējiem nereti ir grūti orientēties totalizatoru likmju apzīmējumos un šī iemesla dēļ viņiem ir grūti saprast terminu “handikaps (0)” un tā priekšrocības. Handikaps (0) uz vienu vai otru komandu / indivīdu patiesībā ir ļoti izplatīts likmes veids, kas samazina risku zaudēt un dod iespēju atgriezt naudu, ja kāds sporta notikums noslēdzas ar neizšķirtu.

Kas ir handikaps 1 (0) un 2 (0)

Laimēta likme ar handikapu (0) nozīmē, ka likme veikta uz kādas komandas / indivīda uzvaru, savukārt neizšķirta gadījumā šāda likme nezaudē, bet tiek aprēķināta ar koeficientu 1,0 jeb nauda tiek atgriezta spēlētājam. Lai saprastu, kā darbojas handikaps (0), ir jāzina, ka kopumā pastāv trīs iznākuma iespējas:

  •       Kādas komandas / indivīda uzvara ar jebkādu rezultātu – spēlētājs gūst peļņu, ko aprēķina no konkrēti piedāvātā koeficienta
  •       Neizšķirts nozīmē, ka totalizators Jums atgriež naudu
  •       Izvēlētās komandas / indivīda zaudējums – Jūs neesat laimējis

Saprotams, ka handikapam (0) koeficients būs mazāks nekā veicot likmi uz „tīro” uzvaru, tomēr šāda likme samazina risku zaudēt. Tāpēc spēlētāji to mēdz saukt par “apdrošināšanos”. Handikaps ar nulli ir piemērojams attiecībā uz likmēm uz jebkuru no pretiniekiem.

  1.     Ko futbolā nozīmē handikaps 1 (0) ? Tas nozīmē, ka Jūs liekat savu naudu, ka uzvarēs laukuma saimnieki. Mājas komandas uzvara neatkarīgi no gūto un zaudēto vārtu skaita nesīs spēlētājam peļņu, bet neizšķirts – naudas atgriešanu
  2.     Savukārt handikaps 2 (0) to pašu, kas minēts augstāk, tikai Jūs liekat savu naudu uz viesu komandu

Handikaps (0) – vienkāršs piemērs futbolā

Notiek mačs starp komandām A un B un Jūs esat izvēlējies veikt likmi 100 eiro vērtībā uz handikapu 1 (0) ar koeficientu 2,0, kas nozīmē, ka Jums der mājinieku komandas uzvara ar jebkādu rezultāta starpību. Ja A uzvar ar 1:0, Jūs laimējat 200 eiro (“tīrā” peļņa 100 eiro), ja ir neizšķirts, Jums tiek atgriezta nauda. Ja uzvar B, likme zaudēta.

Kad ir izdevīgi lietot handikapu (0)?

Veicot šādu likmi, Jums ir iespēja “apdrošināties” spēlēs, kur savā starpā tiekas divi spēkos vienlīdzīgi pretinieki. Šādās situācijās eksperti iesaka izpētīt statistiku un atrast priekšrocības kādai no komandām (tas ir, noteikt, tā saukto, netiešo favorītu) un pēc tam “apdrošināties” pret iespējamo zaudējumu. Spēcīgs arguments par labu handikapam (0) slēpjas faktā, ka šeit spēlētājs ir apmierināts ar absolūti jebkāda veida izvēlētās komandas uzvaru. Bet spēlē ar skaidru favorītu un “autsaideri” likme ar handikapu (0) uz favorītu nav ļoti izdevīga zemo koeficientu dēļ.

Tev varētu interesēt arī šie raksti:

Handikaps
Handikaps (1)
Handikaps (1,5)

 

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss