5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Bez depozīta bonuss

3
Filtrs
 • Bonuss
  “Optibet” jauno klientu bonuss – bezriska likmes līdz 130 EUR!
  Jaunajiem klientiem, izvēloties sporta totalizatoru, ir svarīgi, kādus bonusus vai akcijas viņi var saņemt. Tam ir liela nozīme, jo jaunie…
 • Bonuss
  Olybet piedāvā jaunajiem klientiem 75€ iepazīšanās bonusu
  Olybet totalizators jau vairākus gadus nodrošina Latvijas sporta līdzjutējiem plašu koeficientu piedāvājumu klāstu uz dažādiem sporta notikumiem. Jebkurš sporta draugs…
 • Bonuss
  Jaunums Latvijā! William Hill sporta totalizators jaunajiem klientiem dāvā 5 bezriska likmes, katru 10 EUR vērtībā
  Bezriska likmes - visu sporta likmju veicēju sapnis, kas ir pieprasītākais bonuss ikkatrā online sporta totalizatorā. Bieži vien tās vari…

Dažādi bonusi ir katra sporta totalizatora ikdienas sastāvdaļa. Lai pievērstu cilvēku uzmanību un motivētu viņus reģistrēties, totalizatoram jāpiedāvā īpašs sporta bonusa piedāvājums, lai izceltos kopējā Latvijas tirgū. Jo lielāks un vērtīgāks starta bonuss, jo vairāk jaunu klientu totalizators arī piesaistīs.

Vai nebūtu patīkami saņemt kādu bonusu vai akcijas piedāvājumu neko nedarot? Tad bonuss bez depozīta ir tieši tas, kas Tev vajadzīgs. Bonuss bez depozīta ļauj ikvienam sporta likmju veicējam pievienoties kādam sporta totalizatoram, pretī saņemot uzreiz kādu īpašu bonusu. Tas var būt kā  bezriska likmes vai arī īsts naudas pārskaitījums uz Tavu spēļu kontu.

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

15% cashback+ 100 brīvspēles

Bez depozīta bonuss ir reģistrācijas bonusa veids. To pārsvarā piedāvā galvenokārt tikko reģistrētiem klientiem vai arī tiem klientiem, kas ir jau reģistrējušies, taču ilgu laiku nav veikuši sporta likmes.

Kā darbojas bez depozīta bonuss?

Visbiežākais totalizatora bez-depozīta bonuss ir bezriska jeb bezmaksas likmes. Bezriska likmes kā bonuss bez depozīta darbojas tā, ka pēc reģistrācijas, sporta totalizators piedāvā noteiktas vērtības likmes ar koeficientu ierobežojumiem. Tās vari veikt, neiemaksājot. Sporta totalizators nodrošina to veikšanu un visus saņemtos laimestus vari paturēt pats sev un rīkoties ar to, kā vien vēlies. 

Piemērs. Totalizators piedāvā bez depozīta reģistrācijas bonusu – 10 EUR bezriska sporta likmi ar koef. 1.50 – 5.00. Tādā gadījumā, kamēr tava konta bilance ir 0 EUR, totalizators ļauj veikt 10 EUR likmi., Ja Tu laimēsi, laimestu varēsi paturēt.

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

Taču ne viss nav tik labi, kā izklausās. Bez-depozīta bonusam vienmēr tiek piešķirts apgrozījuma nosacījums. Tas nozīmē, ka laimētā summa, pirms izmaksāšanas uz savu bankas kontu, ir jāapgroza vairākas reizes. Mēdz būt sporta totalizatori, kas pieprasa apgrozīt laimēto summu līdz pat 10 reizēm. Lai to izdarītu, galu galā, Tev tomēr nāksies papildināt savu spēļu kontu. Iemaksātā summa vairākas reizes varētu pārsniegt saņemto bonusu. Pirms izmanto šo bonusa veidu vispirms iepazīsties ar noteikumiem un izrēķini vai Tev tas ir izdevīgi.


Bonusa bez depozīta plusi un mīnusi

Kamēr bez-depozīta bonusi izsklausās pēc iespaidīga un paša vērtīgākā bonusa veida, tam tomēr arī ir daži mīnusi. Izmantošanas kritēriji katrā sporta totalizatorā var atšķirties.

Plusi:

 • Bonus bez depozīta tiek piedāvāts pilnīgi par brīvu.
 • Iespēja izmantot bonusu neko neiemaksājot – uz “totalizatora rēķina”.
 • Saņemto laimesti vari apgrozīt un iegūt vairāk.

Mīnusi:

 • Bieži bonusiem bez depozīta tiek piešķirts apgrozījuma nosacījums.
 • Limitēti laimesti.
 • Šāda tipa bonusiem bieži ir īss akcijas izmantošanas termiņš (parasti 1 nedēļa).

Kuri sporta totalizatori piedāvā sporta bonusu bez depozīta?

Diemžēl Latvijā licencētie online totalizatori nedrīkst sniegt saviem klientiem bonusus bez depozīta veikšanas. Tas nozīmē, ka, lai saņemtu kādu bonusu, būs nepieciešams veikt iemaksu, bet tam nav jabūt šķērslim Tev, lai piedalīties Lativjas sporta piedāvājumos. 

Latvijas online sporta totalizatori regulāri atjauno un papildina savas maksājumu iespējas, rezultātā veikt iemaksas aizņems vēl īsāku laiku. Pieprasītās iemaksas summas arī nav lielas un uz tām neattiecas apgrozījuma nosacījumi. Šie kritēriji padara depozīta bonusus daudz vērtīgākus.

Visos Latvijas sporta totalizatoros ir pieejami īpaši reģistrēšanās jeb welcome bonusi, kurus vari aktivizēt tikai ar pirmo iemaksu. Šo akciju noteikumi parasti ir atviegloti, kas ļauj iemaksāt, izmantot bonusus un izmaksāt savu laimestu, tāpēc Tev nav jāuztraucas, ka Tava nauda, kopā ar laimestiem varētu palikt pie sporta totalizatora. Arī bezriska likmju piedāvājumi Latvijas totalizatoros ir daudz iespaidīgāki par bezdepozīta piedāvājumu.

Izmanto LikmeTV, lai atrastu tikai pašus labākos online sporta bonusus tikai licencētos Latvijas totalizatoros.

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
5 x €10 likmes bez riska! + Pasaules kausa piedāvājumi
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu