Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

“Betsafe” prognozes par FIBA Pasaules kausa kulmināciju – kurš kāps tronī?

Vācijas basketbola izlase, likme.tv
9. septembris, 2023, 19:29

FIBA Pasaules kausa izcīņā atlicis sadalīt tikai medaļu komplektu un noskaidrot, kura izlase būs tiesīga sev virs galvām celt čempionu trofeju. 10. septembrī Manilā turnīra noslēguma programmu ievadīs iepriekš gaidītais potenciālais fināla pāris ASV – Kanāda, bet pāris stundas vēlāk Serbijas – Vācijas duelī tiks noskaidroti arī 2023. gada PK uzvarētāji!

Fināla mača sākums paredzēts pulksten 15:40. Kāds ir spēles fons, un kāds ir “Betsafe” sporta totalizatora likmju piedāvājums uz šo maču?

Fons

Viens no abu komandu galvenajiem mērķiem – iekļūšana 2024. gada Parīzes olimpiādē – ir izpildīts. Eiropas valstu dominance ¼ finālā bija acīmredzama – sešas no astoņām vienībām, turklāt divas no šī kontinenta sadalīs arī čempionu kausu.

Vācijas iekļūšana finālā uzskatāma par lielu pārsteigumu. Pat neskatoties uz to, ka pirms turnīra šai izlasei tika piešūta “melnā zirdziņa” birka. Un tas nav viss – tā ir vienīgā komanda, kura līdz šim turnīrā cīnījusies bez zaudējumiem! Vistuvāk līdz šim bija tieši latvieši (79:81 no mūsu pozīcijām) un amerikāņi (113:111), bet allaž Vācija spējusi izglābties. Vai šoreiz būs līdzīgs scenārijs?

Jāteic, ka arī Serbijas tikšanu cīņā par zeltu daudzi negaidīja. Galvenokārt, jo ierindā nebija vairāki svarīgi spēlētāji ar Nikola Jokiču priekšgalā. Kā arī tika gaidīts Ziemeļamerikas fināls, kas nu pārtapis bronzas mačā. Serbi pusfināla mačā ar kanādiešiem (95:86) kā vadību pirmās ceturtdaļas vidū pārņēma, tā vairāk to arī neatdeva. Tikmēr ceturtdaļfinālā Serbija uzveica (87:68) uzkarsušos lietuviešus, kuri pirms tam sakāva ASV vēl noslēdzošajā grupu turnīrā.

Līderi

Fināli parasti ir tā skatuve, kur vajadzētu spīdēt zvaigznēm. Tāpēc šoreiz apskatīsimies prognozes par abu komandu līderiem. Tieši no viņiem daudz kas būs atkarīgs.

Pēc neveiksmīga mača ar Latviju (deviņi punkti, 4 no 26 metieniem no spēles) ¼ finālā, ½ finālā jau atguvies izskatījās Vācijas līderis šajā čempionātā Denis Šroders, kurš guva 17 punktus un atdeva deviņas rezultatīvas piespēles. Fināla cīņā saspēles vadītāja individuāli gūto punktu skaita robeža noteikta 17,5, abām iespējām “virs” un “zem” esot ar koeficientu 1,83.

Tāda pati punktu robeža noteikta arī Fransam Vāgneram, kurš pēc atgriešanās ierindās demonstrē lielisku sniegumu (16 un 22 punkti). Pilnu Vācijas izlases sastāvu un spēlētāju statistisku var aplūkot šeit.

Tikmēr serbiem pagaidām turnīra galvenais varonis ir Bogdans Bogdanovičs. Sešos no septiņiem mačiem viņš ir spējis gūt vismaz 17 vai vairāk punktus (vidēji tie ir 19,4), bet fināla spēles individuālais punktu rādītājs ir 22,5 punkti. Tieši Bogdanovičs ir viens no potenciālajiem MVP balvas kandidātiem, ar nosacījumu, ja Serbija (sastāvs pieejams šeit) izcīna kausu. Bet ko par abu izlašu izredzēm saka bukmeikeri?

Likmes

Vācija ir vienīgā līdz šim turnīrā nezaudējusī komanda, ņemot to vērā, “Betsafe” ekspertu ieskatā par nelieliem favorītiem uz uzvaru tiek prognozēti tieši viņi ar koeficientu 1,82 pret serbu 1,95. Savukārt vidējā kopā gūto punktu robeža šoreiz, kā jau tas šajā čempionātā ierasts, arī ir gana augsta – 175,5 punkti.

Basketbols kļūst aizvien dinamiskāks, bet nebūtu arī nekāds pārsteigums, ja fināla cīņā noteicošais faktors pēkšņi kļūtu aizsardzība. Kā mēdz teikt – vareni fināli parasti ir pārsteigumu pilni! Pilnu likmju piedāvājumu uz šo spēli var aplūkot te.

Tāpat “Betsafe” sporta totalizatora spēlētājiem ir pieejams arī likmju konstruktors, kur ir iespējams izveidot savu likmi pašam!

Ienāc “Betsafe” mājas lapā un iepazīsties ar pilnu piedāvājumu spektru – sākot no iepriekš minētajām prognožu iespējām, turpinot ar dažādu citu likmju klāstu.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
3/5
2 balsis