40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Betsafe” prognozes: Latvija pret Franciju

Artūrs Žagars, likme.tv
27. augusts, 2023, 10:57

27. augustā pulksten 16:30 FIBA Pasaules kausa izcīņā svarīgs mačs par izkļūšanu no H grupas norisināsies starp Latvijas un Francijas valstsvienībām. Kāds ir spēles fons, un kāds ir “Betsafe” sporta totalizatora likmju piedāvājums uz šo maču?

Fons

Abām izlasēm šī ir svarīga spēle. Francija turnīra pirmajā mačā mazliet pārsteidzoši pārliecinoši piekāpās Kanādai ar 65:95. Tieši Francija un Kanāda pirms turnīra sākuma prognozēs bija ierindotas kā nākamās reālākās kandidātes aiz ASV uz zelta medaļu izcīnīšanu. Latvijas uzdevums būs grūts, par ko liecina ne tikai šīs prognozes, bet arī savstarpējo spēļu bilance iekš FIBA turnīriem – 5:0 par labu francūžiem.

Latvijas izredzes turnīrā sacelt savukārt tiek vērtētas daudz piesardzīgāk. Pat neskatoties uz sagrāvi pār Libānu ievada spēlē ar 109:70. Te gan jāatzīmē, ka mūsējie aizvadīja lielisku spēli no trīspunktu metienu līnijas, realizējot 18 no 35 mēģinājumiem jeb ar 51,4% precizitāti. Tāpat tika pieļautas tikai piecas kļūdas un nopelnītas vien 13 piezīmes uz visu komandu. Tikmēr Francija pret kanādiešiem spēja trāpīt tikai sešus trejačus no 28 jeb 24% mēģinājumu.

Līderi

Latvijai pirmajā spēlē rezultatīvākais bija komandas kapteinis Dairis Bertāns, kurš izcēlās ar 20 punktiem. “Betsafe” ekspertu izvirzītā punktu robeža “vairāk / mazāk” mačā pret Franciju Dairim ir 11,5, abos variantos koeficientam esot 1,83. Tiesa, kā šodien rezultatīvākais spēlētājs Latvijas rindās prognozēts viņa brālis Dāvis ar vidējo līniju “vairāk / mazāk” 15,5, lielākai varbūtībai esot uz otro iespēju ar koeficientu 1,72.

Tikmēr Francijai vismaz pirmajā spēlē prognozes par tās rezultatīvāko spēlētāju attaisnoja Evans Furnje, kurš guva 21 punktu. Šīs dienas mačā viņa gūto punktu robeža noteikta 17,5 punkti, ar lielāku iespējamību vērtējot “vairāk” iespēju (koeficients 1,72).

Likmes

Francija ir pārliecinoša šī mača favorīte “Betsafe” bukmeikeru ieskatā, uzvaras iespējamībai esot novērtētai koeficientu 1,13, bet Latvijas gadījumā tas ir 6,00. Iespējams, būtu vērtīgi pievērst uzmanību uz kādu no handikapiem. Piemēram, hanikaps +12,5 punkti Latvijai ir novērtēts ar koeficientu 1,71. Latvijas gūto punktu skaita robeža tikmēr ir 75,5 punkti. Iespēja “vairāk” novērtēta ar koeficientu 2,15. Ar pilnu likmju piedāvājumu uz šo spēli var iepazīties šeit.

Sekojiet līdzi “Betsafe” piedāvājumiem visas Pasaules kausa izcīņas garumā, jo ik dienas mūsu eksperti nāks klajā ar īpašajiem piedāvājumiem un likmēm uz svarīgāko šī gada basketbola notikumu pasaulē!

Ienāc “Betsafe” mājas lapā un iepazīsties ar pilnu piedāvājumu spektru – sākot no iepriekš minētajām prognožu iespējām, turpinot ar dažādu citu likmju klāstu: kura no divām izlasēm būs augstāk, kurš būs katras izlases rezultatīvākais spēlētājs un daudzām citām iespējām!

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis