40 EUR bezriska likme
Saņemt

PK futbolā 21. diena: Vai Maroka pusfinālā šokēs arī Franciju?

Francija pret Maroku
14. decembris, 2022, 9:46
Francija pret Maroku | Foto: FIFA ilustrācija

Pasaules kausā futbolā trešdien turpināsies “play-off” cīņas, otrajā pusfinālā laukumā dodoties Marokai un Francijai, kam tā būs iespēja otro Pasaules kausa izcīņu pēc kārtas iekļūt finālā, kamēr marokāņi centīsies turpināt iespaidīgo sēriju un kļūt par pirmo Āfrikas komandu PK finālā.

 

14. decembra spēles

Pusfināls
21:00 Francija ( 1.59) – Maroka ( 7.20)

Maroka šajā turnīrā ir paveikuši brīnumu, kļūstot par visu laiku pirmo Āfrikas komandu, kas iekļuvusi Pasaules kausa pusfinālā. Marokāņi jau tagad ir nācijas varoņi un šai izlasei nav, ko zaudēt, kamēr uz Franciju spiediens ir krietni lielāks. Francijai pretī ir “uz papīra” ņemams pretinieks un tas obligāti būs jāpierāda uz laukuma, lai mājās nebūtu jāatgriežas ar vilšanās sajūtu.

Maroka šajā finālturnīrā nav zaudējusi nevienu spēli. Pirmajā mačā marokāņi cīnījās neizšķirti ar Horvātiju, taču pēc tam sekojuši četri panākumi pēc kārtas, tostarp 1/8 finālā pret Spāniju (1:0) un 1/4 finālā pret Portugāli (1:0). Tikmēr Francija pēc divām uzvarām grupu turnīrā piedzīvoja zaudējumu Tunisijai, bet “play-off” mačos tikusi apspēlēta Polija (3:1) un Anglija (2:1).

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss