40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Betsafe” prognozē: vai Jaunzēlande pārsteigs Grieķiju?

Jaunzēlandes basketbolisti, likme.tv
30. augusts, 2023, 14:32

Trīs Āzijas valstīs – Indonēzijā, Filipīnās un Japānā – turpinās FIBA Pasaules kausa izcīņa, sākoties izšķirošajiem mačiem pirmajā grupu turnīrā. Šoreiz pievērsīsimies 30. augusta spēlei Grieķija – Jaunzēlande. Kāds ir spēles fons, un kāds ir “Betsafe” sporta totalizatora likmju piedāvājums uz šo maču?

Fons

Šī ir C grupas cīņa par izkļūšanu no apakšgrupas. Abas komandas līdz šim aizvadījušas par divām spēlēm, iekrājot identisku bilanci 1-1. Abas komandas atzina ASV pārākumu. Grieķija ar 81-109, kamēr Jaunzēlande ar 72:99. Tāpat abām izlasēm vienīgais panākums nācis pret Jordāniju. Grieķi to paveica daudz vieglākā manierē ar rezultātu 92:71, kamēr jaunzēlandiešiem bija pat nepieciešams pagarinājums un svinēta laimīga uzvara ar 95:87.

Jāizceļ fakts, ka Grieķijai šajā turnīrā ir lieli iztrūkumi. Tai nepalīdz tās lielākā zvaigzne Jannis Adetokunbo, kā arī saspēles vadītājs Niks Kalatess, aizsargs Kostas Sloukas un naturalizētais amerikānis Tailers Dorsijs. Savukārt Jaunzēlandei nav tās vienīgais NBA spēlētājs Stīvens Ādamss.

Līderi

Pēc aizvadītām divām spēlēm Grieķijas rindās par rezultatīvāko spēlētāju ar vidēji 13 punktiem izvirzījies Džanulis Larentzakis, kas nāk kā mazs pārsteigums. Toties uz šo maču viņa gūto punktu robeža “vairāk / mazāk” noteikta 9,5 punkti. Lielu lomu spēlē arī naturalizētais amerikānis Tomass Valkups. Viņš divos mačos pamanījies atdot kopā 14 rezultatīvas piespēles un gūt 22 punktus. Taču šoreiz gūto punkta robeža noteikta 10,5. Iespējamībai, ka tiks gūti vairāk, esot reālākai – tā novērtēta ar koeficientu 1,72.

Likmes

“Betsafe” bukmeikeru ieskatā par drošiem mača favorītiem izvirzīti Grieķijas basketbolisti, kuru uzvaras iespējamība novērtēta ar koeficientu 1,20, kamēr Jaunzēlandei tas ir 4,80. Tiesa, nedrīkst aizmirst faktu, ka grieķiem nākas iztikt bez četriem saviem potenciālajiem līderiem, kamēr Jaunzēlandei teorijā tāds nav tikai viens kadrs.

No otras puses Jaunzēlandes parādītais sniegums pret Jordāniju var viest bažas. Turklāt ņemot vērā faktu, ka tā bija turnīra otrā spēle, kad komandai jau vajadzētu adaptēties. Vidējā (+ / -) handikapa robeža ir 9,5 punkti. Grieķijas -9,5 punkti ir ar koeficientu 1,98, kamēr kā mazliet reālāku iespēju prognozē Jaunzēlandes +9,5 punkti (koef. 1,85) iespēju. Pilnu likmju diapazonu uz šo spēli var aplūkot šeit.

Galvenie izšķiršo faktori – vai jaunzēlandiešu līderi turpinās spēlēt tikpat individuāli spilgti un ko pretī tam liks Grieķijas titulētais treneris Dimitris Itudis!

Sekojiet līdzi “Betsafe” piedāvājumiem visas Pasaules kausa izcīņas garumā, jo ik dienas mūsu eksperti nāks klajā ar īpašajiem piedāvājumiem un likmēm uz svarīgāko šī gada basketbola notikumu pasaulē!

Ienāc “Betsafe” mājas lapā un iepazīsties ar pilnu piedāvājumu spektru – sākot no iepriekš minētajām prognožu iespējām, turpinot ar dažādu citu likmju klāstu: kura no divām izlasēm būs augstāk, kurš būs katras izlases rezultatīvākais spēlētājs un daudzām citām iespējām!

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis