40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Betsafe” prognozē: Dončičs pret Džildžesu-Aleksandru: Kurš kuru?

Šejs Džildžess-Aleksandrs, likme.tv
5. septembris, 2023, 22:09

FIBA Pasaules kausa izcīņa iegājusi izšķirošajā fāzē, kur tiks noskaidroti turnīra sākumā svarīgākie uzdotie jautājumi – kuras komandas iegūs medaļas, un kuras laimīgo biļeti uz Parīzes olimpiskajām spēlēm 2024. gadā? Šoreiz pievērsīsim uzmanību Slovēnijas – Kanādas ¼ fināla pārim. Spēle notiks 6. septembrī pulksten 15:30. Kāds ir spēles fons, un kāds ir “Betsafe” sporta totalizatora likmju piedāvājums uz šo maču?

Fons

Šī spēle ir svarīga ne tikai tāpēc, ka uzzināsim vienu no pusfinālistiem, bet arī tāpēc, ka no tās iznākuma atkarīga Eiropas komandu automātiskā dalība Parīzes OS. Tā kā ASV un Kanāda jau kvalificējušās kā labākās FIBA America reģiona pārstāves, tad Eiropai tiek piešķirtas divas automātiskās kvotas, bet spēlē palikušas ir vēl sešas izlases, tostarp Latvija.

Viss ir vienkārši – ja savos ¼ fināla pāros uzvar ASV un Kanāda, tad atlikušo divu pāru uzvarētājas ne tikai iekļūs pusfinālā, bet arī iegūs biļeti uz olimpiādi. Slovēnijas iešana tālāk nozīmē, ka viena Eiropas vieta tiks sadalīta vēl vismaz vienā spēlē.

Abām komandām pēdējo spēļu pieredze ir diametrāli pretēja. Ja kanādieši caur adatas aci izlīda pret Spāniju (88:85, pateicoties iespaidīgai 4. ceturtdaļai 27:12) un kvalificējās “play – off”, tad slovēņi dabūja “pērienu” no Vācijas 71:100). Tiesa, kārtu iepriekš Kanāda negaidīti piekāpās Brazīlijai (65:69). Jebkura komanda šajā turnīrā ir ievainojama!

Līderi

Slovēnijas līderis Luka Dončičs ir visa turnīra rezultatīvākais spēlētājs (26,4 punkti), kamēr Kanādas galvenais ierocis uzbrukumā Šajs Džildžess – Aleksandrs (23,8 punkti) noslēdz top 5. Nākamie rezultatīvākie vīri abās komandās ievērojami atpaliek.

Piemēram, R. Dž. Barets (Kanāda) vidēji izcēlies ar 12,8 punktiem, taču uz šo spēli viņa individuāli gūto punktu “vairāk / mazāk” robeža ir 15,5 un abas opcijas novērtējas ar koeficientu 1,83. Tas tāpēc, ka ekspertu ieskatā viņš vēl nav līdz galam nodemonstrējis savu potenciālu šajā turnīrā.

Tāpat “Betsafe” sporta totalizatora spēlētājiem ir iespējas veikt likt uz spēlētāju individuāli izcīnītajām atlēkušajām bumbām, rezultatīvajām piespēlēm un citiem statistikas rādītājiem. Tajos noteikti ir atrodamas interesantas variācijas katra gaumei.

Likmes

“Betsafe” bukmeikeri izvirzījuši Kanādu kā drošu favorīti par uzvaru šajā spēlē. Par to liecina arī handikaps (-8,5) ar koeficientu 1,90. Tikmēr slovēņu uzvaras iespēja novērtēta ar koeficientu 4,00. Vienlaikus tiek prognozēts ļoti rezultatīvs mačs. Vidējā kopā gūto punktu “vairāk” (koef. 1,88) / “mazāk” (koef. 1,95) robeža noteikta 176,5! Ar pilnu plašo likmju piedāvājuma klāstu uz šo spēli ir iespējams iepazīties šeit.

Tāpat “Betsafe” sporta totalizatora spēlētājiem ir pieejams arī likmju konstruktors, kur ir iespējams izveidot savu likmi pašam!

Sekojiet līdzi “Betsafe” piedāvājumiem visas Pasaules kausa izcīņas garumā, jo ik dienas mūsu eksperti nāks klajā ar īpašajiem piedāvājumiem un likmēm uz svarīgāko šī gada basketbola notikumu pasaulē!

Ienāc “Betsafe” mājas lapā un iepazīsties ar pilnu piedāvājumu spektru – sākot no iepriekš minētajām prognožu iespējām, turpinot ar dažādu citu likmju klāstu: kura no divām izlasēm būs augstāk, kurš būs katras izlases rezultatīvākais spēlētājs un daudzām citām iespējām!

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss