40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Betsafe” prognozē: Latvijas uzvara nebūtu brīnums, bet pārsteigums gan. Kādas izredzes?

Luka Banki, likme.tv
5. septembris, 2023, 22:37

FIBA Pasaules kausa izcīņa iegājusi izšķirošajā fāzē, kur tiks noskaidroti turnīra sākumā svarīgākie uzdotie jautājumi – kuras komandas iegūs medaļas, un kuras laimīgo biļeti uz Parīzes olimpiskajām spēlēm 2024. gadā? Šoreiz pievērsīsim uzmanību Latvijas – Vācijas ¼ fināla pārim. Mačs norisināsies 6. septembrī pulksten 11:45. Kāds ir spēles fons, un kāds ir “Betsafe” sporta totalizatora likmju piedāvājums uz šo maču?

Fons

Vācija ir viena no divām izlasēm (otra ir Lietuva), kura tā arī nav izjutusi zaudējumu rūgtumu šajā Pasaules kausā. Īpaši spēcīgi tā aizvadīja otro posmu, sagraujot gan Gruziju (100:73), gan Slovēniju (100:71). Tiesa, Latvijas uzvarēto pretinieku sarakstā šajā turnīrā noteikti ir daudz iespaidīgākas komandas – Francija (88:86) un Spānija (74:69).

Lai kvalificētos automātiski Parīzes OS, situācija ir pavisam vienkārša – ja savos ceturtdaļfināla pāros uzvaras svin Kanādas (pret Slovēniju) un ASV (pret Itāliju) izlases, tad atlikušajos divos (vēl trešajā bez šī ir Lietuva – Serbija) ir tikai Eiropas pārstāves. Pie šādiem iznākumiem sanāktu, ka atlikušo Eiropas dueļu ceturtdaļfināla uzvarētāji arī tiktu uz Parīzi. Ja kāda no Ziemeļamerikas vienībām paklūp, tad tikšanai uz Parīzi vēl būs nepieciešama uzvara.

Līderi

Vācijai neapstrīdams līderis ir Denis Šrūders, kurš izcēlies ar 19,8 punktiem un 6,8 rezultatīvām piespēlēm. Arī uz šo maču viņa individuāli gūto punktu skaita robeža ir 19,5 punkti, ar lielāku iespējamību novērtējot “vairāk” iespēju – koeficients 1,80. Tikmēr Moricam Vāgneram, kurš vidēji izceļas ar 13 ačiem, šoreiz robeža ir mazliet zemāka par turnīra vidējo – 11,5, abām iespējām esot 50 pret 50 jeb koeficientu 1,83.

Tikmēr Latvijai sastāvā ir uzreiz pieci spēlētāji ar 10+ punktiem spēlē, bet kā rezultatīvākais šī mača vīrs tiek prognozēts Dāvis Bertāns ar “vairāk / mazāk” 13,5 punktiem un abām opcijām koeficienta vērtība arī ir 1,83. Savukārt labākais piespēlētājs Latvijas komandā līdz šim ir bijis Artūrs Žagars ar 5,6, bet uz šo maču piespēļu robeža “vairāk” (koef. 2,00) / ”mazāk” (koef. 1,69) noteikta kā 4,5.

Likmes

“Betsafe” bukmeikeru prognozēs, neskatoties uz to, ka Latvija šajā turnīrā ir pieveikusi gan Franciju, gan Spāniju, par drošiem favorītiem tiek uzskatīti Vācijas basketbolisti. Viņu uzvaras iespējamība novērtēta ar koeficientu 1,28. Iespējams, ir vērts pievērst uzmanību Latvijas (+) handikapam. Vidēja robeža 9,5 punkti (koef. 1,85).

Tāpat abas komandas ir vienas no turnīra rezultatīvākajām. Vācija vidēji gūst 93,4 punktus, kamēr Latvija precīzi 90. Loģiski, ka arī kopā gūto punktu skaita “vairāk / mazāk” vidējā robeža ir gana augsta – 168,5, turklāt eksperti uzskata, ka mazliet lielāka iespēja ir tam, ka kopā tiks gūti vairāk punkti. Pilnu likmju piedāvājumu uz šo maču ir iespējams aplūkot šeit.

Tāpat “Betsafe” sporta totalizatora spēlētājiem ir pieejams arī likmju konstruktors, kur ir iespējams izveidot savu likmi pašam!

Sekojiet līdzi “Betsafe” piedāvājumiem visas Pasaules kausa izcīņas garumā, jo ik dienas mūsu eksperti nāks klajā ar īpašajiem piedāvājumiem un likmēm uz svarīgāko šī gada basketbola notikumu pasaulē!

Ienāc “Betsafe” mājas lapā un iepazīsties ar pilnu piedāvājumu spektru – sākot no iepriekš minētajām prognožu iespējām, turpinot ar dažādu citu likmju klāstu: kura no divām izlasēm būs augstāk, kurš būs katras izlases rezultatīvākais spēlētājs un daudzām citām iespējām!

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis