Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

“Betsafe” prognozē: vai Itālija gatava uz vēl vienu brīnumu?

Itālijas basketbola izlase, likme.tv
4. septembris, 2023, 20:22

FIBA Pasaules kausa izcīņa iegājusi izšķirošajā fāzē, kur tiks noskaidrots daudz kas – kuras komandas iegūs medaļas, un kuras laimīgo biļeti uz Parīzes olimpiskajām spēlēm 2024. gadā? Šoreiz pievērsīsim uzmanību vienam no četriem ceturtdaļfināla pāriem ASV pret Itāliju . Mačs norisināsies 5.09. un tā sākums paredzēts pulksten 15:40. Kāds ir spēles fons, un kāds ir “Betsafe” sporta totalizatora likmju piedāvājums uz šo maču?

Fons

Zīmīgi, bet ASV nav viena no divām izlasēm, kura līdz šim šajā turnīrā nav izjutusi zaudējuma garšu. Iemesls tam ir pavisam vienkāršs – otrās kārtas grupu turnīra noslēdzošajā mačā ar 104:110 tika atzīts Lietuvas pārākums. Taisnības labad jāteic, ka trauksmes signāli sāka skanēt jau vēl iepriekšējā mačā ar Melnkalni, kuru izdevās uzveikt vien ar 85:73. Jā, komandai, kas nokomplektēta no 12 NBA vīriem tas ir “vien”.

Tajā amerikāņi katastrofāli cīnījās par atlēkušajām bumbām – 31 pret pretinieku 49. Varētu vēl apelēt par zemo tālmetienu precizitāti (5 no 19), bet arī Melnkalnei nebija laba diena šajā aspektā (5 no 20). Jāpiebilst arī, ka cīņa par bumbām bez ierunām zaudēta arī lietuviešiem – 27 pret 43. Tātad vājā vieta atrasta.

Savukārt Itālija, kuru varēja oficiāli kronēt par pārbaudes spēļu karaļiem (7/7 uzvaras) turnīra otrajā dienā pamanījās zaudēt Dominikānas Republikai, taču vēlāk atguvusies. Otrajā kārtā noņemts arī serbu skalps (78:76), kas gan tik lielu prieku varētu arī neradīt, jo pretī iegūti amerikāņi. No otras puses – ASV nodemonstrējusi, ka tās spēlē ir trūkumi. Piemēram, cīņa par aizmestajiem garām metieniem, bet visa turnīra nogrieznī abas komandas atrodas viena otrai blakus šajā rādītājā.

Līderi

Runājot par līderiem, tad ASV rindās pēc lēna sākuma pamazām sāk ieskrieties viens no turnīra potenciālajiem MVP kandidātiem Entonijs Edvardss, kuram jau vidēji mačā šobrīd ir iekrāti 20,2 punkti. Nevienam citam viņa komandas biedram nav vairāk par 10,8, turklāt, 10 punktu vidēji spējuši gūt vēl tikai trīs vīri. Bet visiem ir skaidrs, ka ASV izlasē briesmas var nākt pat no 12. rotācijas spēlētāja! Pilnu ASV sastāvu un spēlētāju individuālo statistiku ir iespējams aplūkot šeit.

Itāļu bīstamākais vīrs ir Jūtas “Jazz” uzbrucējs Simone Fontekio ar 18,4 punktiem ik maču. Itālija kopumā piekopj 8-9 vīru rotāciju, kas pret sadusmoto ASV izlasi var būt izšķirošs faktors, ja nedaudz virs savu spēju robežām nenospēlē kāds no spēlētājiem, no kuriem to negaida. Pilnu Itālijas sastāvu un spēlētāju individuālo statistiku ir iespējams aplūkot šeit.

Likmes

“Betsafe” ekspertu ieskatā tāpat pārliecinošā favorītu statusā šajā mačā izvirzīti ASV basketbolisti, Itālijas iespējai esot novērtētai ar koeficientu 10,00. Amerikāņu individuālais kopā gūto punktu “vairāk / mazāk” rādītājs noteikts 97,5 punkti, mazliet reālāk vērtējot iespējamību “mazāk” (attiecīgi koeficients 1,85 pret “vairāk” 1,95).

Interesanti, ka Itālijas izlasei gūto punktu robeža noteikta 80,5, bet pēdējos divos mačos tā arī nav spējusi to pārsniegt. Ņemot vērā, ka pretī stājas sadusmoti 12 NBA spēlētāji… iespējams, ir vērts apspriest šo variantu. Lai iepazītos ar pilnu “Betsafe” likmju piedāvājumu uz šo maču spiediet šeit.

Tāpat “Betsafe” sporta totalizatora spēlētājiem ir pieejams arī likmju konstruktors, kur ir iespējams izveidot savu likmi pašam!

Sekojiet līdzi “Betsafe” piedāvājumiem visas Pasaules kausa izcīņas garumā, jo ik dienas mūsu eksperti nāks klajā ar īpašajiem piedāvājumiem un likmēm uz svarīgāko šī gada basketbola notikumu pasaulē!

Ienāc “Betsafe” mājas lapā un iepazīsties ar pilnu piedāvājumu spektru – sākot no iepriekš minētajām prognožu iespējām, turpinot ar dažādu citu likmju klāstu: kura no divām izlasēm būs augstāk, kurš būs katras izlases rezultatīvākais spēlētājs un daudzām citām iespējām!

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss