Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

“Betsafe” prognozē: Eiropa pret Ziemeļameriku. Pusfināla pirmais cēliens

Bogdans Bogdanovičs, likme.tv
8. septembris, 2023, 0:10

FIBA Pasaules kausa izcīņā pienācis medaļu dalīšanas laiks. Vien četras komandas turpina cīņu par trofeju. Pirmais pusfināla pāris ir Serbija pret Kanādu. Spēle paredzēta 8. septembrī pulksten 11:45. Kāds ir spēles fons, un kāds ir “Betsafe” sporta totalizatora likmju piedāvājums uz šo maču?

Fons

Ir noskaidrotas visas automātiskās 2024. gada Parīzes olimpisko spēļu ceļazīmes, kuras bija iespējams iegūt no šī Pasaules kausa. Vienu no Eiropas kvotām izcīnot Serbijas izlasei. Kanāda to paveica jau ar to, ka iekļuva ceturtdaļfinālā kopā ar ASV kā divas labākās sava reģiona izlases un sešām Eiropas komandām.

Abas komandas salīdzinoši viegli pārvarēja ¼ fināla barjeru. Serbi ar 87:68 pārspēja eiforijā esošos lietuviešus pēc uzvaras pār ASV (110:104), kamēr kanādieši ar 100:89, ieslēdzot apgriezienus trešajā ceturtdaļā (+9), uzveica Slovēniju. Katrai no abām vienībām ir kopīgs arī tas, ka tās turnīra laikā piedzīvojušas vienu negaidītu klupienu. Serbijas gadījumā tas bija zaudējums itāļiem (76:78), kamēr Kanāda pamanījās atzīt Brazīlijas pārākumu (65:69).

Līderi

Ierastie aizdomās turamie – kanādiešiem tas ir Šajs Džildžess – Aleksanders (vidēji 25 punkti, 7,2 atlēkušās bumbas un piecas rezultatīvas piespēles. Serbiem tas ir Bogdans Bogdanovičs ar 18,8 punktiem un 4,8 piespēlēm partneriem. Tieši no šiem abiem vīriem lielā mērā būs atkarīgs spēles iznākums.

Tāpat abas komandas plaši variē ar sastāvu. Serbija tā ir 10 vīru, bet Kanādai principā ir līdzīgs lomu sadalījums, vien ar piebildi – 11. un 12. rotācijas spēlētājs arī laukumā pavada vismaz 6+ minūtes. Tāpēc, iespējams, ir vērts pievērst uzmanību uz nākamo aiz līderiem spēlētāju individuāli “vairāk / mazāk” gūto punktu robežu. Jo basketbolā vienatnē spēles uzvarēt ir grūti. Tas vairākkārt šajā čempionātā ir pierādījies un arī varoņiem nepieciešami palīgi.

Likmes

“Betsafe” ekspertu ieskatā par spēles favorītiem uzskatāmi Kanādas basketbolisti, kuru uzvaras iespējamība novērtēta ar koeficientu 1,42. Tikmēr serbiem tas ir 2,90. Abas komandas turnīra laikā demonstrējušas rezultatīvu spēli uzbrukumā, atskaitot vienīgajos piedzīvotajos zaudējumos.

Tas gan nav traucējis abām atrasties rezultatīvāko komandu virsotnē – serbi vidēji gūst 98,2 (2. turnīrā), bet kanādieši 96,2 punktus (3. turnīrā), tāpēc vidējā kopā gūto punktu robeža “vairāk / mazāk” noteikta gana augsta – 174,5 punkti, ar lielāku iespējamību vērtējot pirmo opciju – koeficientu 1,72. Lai iepazītos ar pilnu likmju piedāvājumu klāstu uz šo spēli spiediet šeit.

Tāpat “Betsafe” sporta totalizatora spēlētājiem ir pieejams arī likmju konstruktors, kur ir iespējams izveidot savu likmi pašam!

Sekojiet līdzi “Betsafe” piedāvājumiem visas Pasaules kausa izcīņas garumā, jo ik dienas mūsu eksperti nāks klajā ar īpašajiem piedāvājumiem un likmēm uz svarīgāko šī gada basketbola notikumu pasaulē!

Ienāc “Betsafe” mājas lapā un iepazīsties ar pilnu piedāvājumu spektru – sākot no iepriekš minētajām prognožu iespējām, turpinot ar dažādu citu likmju klāstu: kura no divām izlasēm būs augstāk, kurš būs katras izlases rezultatīvākais spēlētājs un daudzām citām iespējām!

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis