40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Betsafe” prognozes: Gaidītais fināls pārtapis bronzas spēlē

Tairīss Haliburtons, likme.tv
9. septembris, 2023, 19:14

FIBA Pasaules kausa izcīņā atlicis sadalīt tikai medaļu komplektu un noskaidrot, kura izlase būs tiesīga sev virs galvām celt čempionu trofeju. 10. septembrī Manilā turnīra noslēguma programmu ievadīs iepriekš gaidītais potenciālais fināla pāris ASV – Kanāda. Mača sākums paredzēts pulksten 11:30. Kāds ir spēles fons, un kāds ir “Betsafe” sporta totalizatora likmju piedāvājums uz šo maču?

Fons

Pirmkārt, abas vienības varēja jau laicīgi justies drošas par Parīzes OS ceļazīmi. Otrkārt, pusfināla spēļu dinamika abām komandām ievērojami atšķīrās. Kanāda pret Serbiju kopš pirmās ceturtdaļas vidus tā arī nespēja atspēlēties vai izvirzīties vadībā (beigās 95:86 par labu serbiem).

Tad ASV un Vācijas duelī scenārijs bija kā no īsta trillera. Pat neskatoties uz to, ka vācieši pārliecinoši lielāko spēles daļu bija vadībā (kopā 30 ar pusi minūtes). Beigās NBA cienīgs rezultāts 111:113 un amerikāņi otro PK pēc kārtas paliks bez zelta. Tas raisījis sarunas ASV basketbola sabiedrībā un medijos par to, cik nopietni šīm sacensībām pieiet par to atbildīgie- sākot vadības gaiteņos, tāpēc vismaz bronzas izcīnīšana ir ļoti svarīga..

Jāatzīmē arī, ka abām vienībām turnīra laikā sanāca arī citi klupieni – ASV ar 104:110 zaudēja Lietuvai, kamēr Kanāda ar 65:69 Brazīlijai.

Līderi

Kanādai tas ir Šajs Džildžess – Aleksanders, kurš ir šī čempionāta dalīti piektais rezultatīvākais spēlētājs ar vidēji 23,6 punktiem. Tomēr šajā spēlē viņa individuāli gūto punktu robeža “vairāk” / “mazāk” noteikta kā 26,5.

Tikmēr ASV jaudīgākais uzbrukuma spēlētājs ir Entonijs Edvardss ar 18,1 punktu (17. vieta) ik maču. Arī viņa šs spēles individuālā punktu robeža ir augstāka par vidējo – 19,5 punkti. Kāpēc tā? Par to nākamajā nodaļā.

Likmes

ASV basketbolisti nevienā no turnīra spēlēm nav bijuši ne – favorītu lomā un tādā nebūs arī šoreiz, “Betsafe” bukmeikeriem šīs komandas uzvaras iespējamību novērtējot ar koeficientu 1,32 pret attiecīgi kanādiešu 3,30. Savukārt ASV (-7,5) handikaps ir ar koeficientu 1,90.

Runājot par kopā gūto punktu skaitu robežu, tā ir augstākā līdz šim kādā no PK spēlēm noteiktā. Maksimālā “virs” / “zem” robeža noteikta 195,5 ar koeficientu 2,55. Tam savā ziņā ir arī pamats, jo ASV ir pirmajā vietā vidēji iemestajos punktos (102,6), kamēr Kanāda ir trešā (94,7).

Turklāt no 24 spēlētājiem, kuri var doties laukumā, no NBA nav tikai pieci (visi Kanādas rindās). Ar pilnu likmju piedāvājumu uz šo maču ir iespējams iepazīties šeit.

Tāpat “Betsafe” sporta totalizatora spēlētājiem ir pieejams arī likmju konstruktors, kur ir iespējams izveidot savu likmi pašam!

Ienāc “Betsafe” mājas lapā un iepazīsties ar pilnu piedāvājumu spektru – sākot no iepriekš minētajām prognožu iespējām, turpinot ar dažādu citu likmju klāstu.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
3/5
2 balsis