40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Betsafe” prognozes: Kaimiņu duelī varētu iet karsti

Latvijas basketbola izlase, likme.tv
9. septembris, 2023, 0:16

FIBA Pasaules kausa izcīņa tuvojas tās beigām, bet tikmēr sestdienas vidū Latvijas vīriešu izlase noslēgs savu negaidīti ieilgušo ceļojumu debijas reizē. Tā būs spēle par 5. vietu pret Lietuvu. Cik tur trūka, lai šāds duelis būtu noticis finālā vai vismaz cīņā par bronzu… bet būs vismaz tagad! Kāds ir spēles fons, un kāds ir “Betsafe” sporta totalizatora likmju piedāvājums uz šo maču?

Fons

Tā kā pusfinālā tika jau divas Eiropas komandas (Serbija un Vācija, kuras tagad jau abas tikušas arī finālā!), abām šī mača dalībniecēm kvalificēšanās “pa taisno” uz Parīzes olimpiskajām spēlēm nesanāks. To būs iespēja izdarīt nākamajā vasarā vienā no četriem kvalifikācijas turnīriem. Lietuvai tas nāca īpaši smagi, jo pēdējā grupu turnīra spēlē izdevās pārspēt ASV (110:104), pēc kā tika atzīts Serbijas pārākums ar 21 punkta starpību

Savukārt Latvija par viena metiena tiesu (cik tuvu bija Dāvis Bertāns!) piekāpās Vācijai (79:81), kura jau pusfinālā izslēdza arī ASV – 113:111. Tas nozīmē, ka Baltijas derbijam ir potenciāls būt sīva rakstura. Ne tikai, balstoties uz emocijām, bet pamatojoties arī uz sportiskajām ekspektācijām un statistiku. Tomēr laukumā var notikt jebkas!

Līderi

Latvijai šajā turnīrā spīdoši spēlē Andrejs Gražulis (14,7 punkti ar 64% precizitāti no spēles). Pārējie divi pēdējo maču “karstākie” vīri Latvijas izlases kreklā bijuši Dāvis Bertāns un Artūrs Žagars. Dāvim individuāli gūto punktu skaits ir noteikts kā 13,5, turklāt iespējamība “zem” pat ar nelielu lielāku varbūtību – koeficientu 1,78 pret 1,88. Tikmēr Žagaram šī robeža noteikta 11,5 punkti. Latvijas izlases sastāvs pieejams šeit.

Lietuvai līderis ir NBA spēlējošais Jons Valančūns (14,7 punkti un 8,9 bumbas zem groziem), bet šī mača indivudālais “vairāk / mazāk” noteikts 15,5 punktu robežās. Turklāt lietuviešiem vismaz 10 spēlētāji 14,5 minūtes vidēji mačā. Rotācijas iespējas noteikti būs pretinieku priekšrocība pie atsevišķu apstākļu sakritības. Lietuvas izlases sastāvs pieejams šeit.

Likmes

Latvija visa turnīra garumā nav bijusi favorītes lomā vairumā savu spēļu (izņemot pret Libānu) un tāda nebūs arī šoreiz. “Betsafe” eksperti Lietuvas potenciālo uzvaru novērtējuši ar koeficientu 1,38, kamēr Latvijai tas ir 3,20, bet handikaps (+7,5) ir ar koeficientu 1,72.

Abas komandas šajā čempionātā spēlējušas gana rezultatīvi, bet Latvijas individuāli gūto punktu robeža “vairāk” (koef. 1,92) / “mazāk” (koef. 1,88) ir 83,5. Lai aplūkotu pilnu “Betsafe” likmju piedāvājumu uz šo spēli ienāc šeit.

Tāpat “Betsafe” sporta totalizatora spēlētājiem ir pieejams arī likmju konstruktors, kur ir iespējams izveidot savu likmi pašam!

Sekojiet līdzi “Betsafe” piedāvājumiem visas Pasaules kausa izcīņas garumā, jo ik dienas mūsu eksperti nāks klajā ar īpašajiem piedāvājumiem un likmēm uz svarīgāko šī gada basketbola notikumu pasaulē!

Ienāc “Betsafe” mājas lapā un iepazīsties ar pilnu piedāvājumu spektru – sākot no iepriekš minētajām prognožu iespējām, turpinot ar dažādu citu likmju klāstu.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
3/5
2 balsis