40 EUR bezriska likme
Saņemt

Totalizatora spēlētājs absurdas likmes dēļ zaudē 1,4 miljonus dolāru

Losandželosas "Chargers", likmetv
20. janvāris, 2023, 9:33
Foto: Losandželosas "Chargers"

Kāds likmju veicējs pagājušajo nedēļas nogali noslēdzis uz skumjas nots, jo vieglprātīgas likmes dēļ viņš zaudējis 1,4 miljonus dolāru, vēsta Ziemeļamerikas mediji.

Ziemeļamerikas totalizatorā “DraftKings” svētdienas vakarā tika izdarīta likme 1,4 miljonu dolāu apmērā uz NFL spēli starp Džeksonvillas “Jaguars” un Losandželosas “Chargers”.

Prognozētājs veica likmi spēles laikā uz “Chargers” komandu, kura tobrīd bija vadībā ar 27:0 un šķita, ka tas varētu būt zema riska darījums, taču “Chargers” pamanījās sabojāt vakaru gan paši sev, gan nelaimīgajam likmes veicējam, jo atlikušajā mačā Losandželosas komanda guva vairs tikai trīs punktus un beigās atzina “Jaguars” pārākumu ar 30:31.

Vēl muļķīgāku šo situāciju padara fakts, ka totalizatora spēlētājs ar lielo likmi būtu nopelnījis tikai 11 200 dolāru. “DraftKings” vēlāk apstiprināja, ka šī likme bijusi leģitīma.

 

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss