40 EUR bezriska likme
Saņemt

PK futbolā 23. diena: Argentīnas un Francijas duelī tiks noskaidrota pasaules čempione

Lionels Mesi un Kilians Mbapē
18. decembris, 2022, 1:49
Lionels Mesi un Kilians Mbapē | Foto: FIFA

Pasaules kausā futbolā sestdien tiks aizvadīts pēdējais mačs. Lielajā finālā laukumā dosies Lionels Mesi un Argentīnas izlase, kā arī Kilians Mbapē un Francija. Mesi centīsies ar savu pēdējo piegājienu pievienot savai trofeju kolekcijai prestižāko futbola apbalvojumu, bet Francija mēģinās izcīnīt otro titulu pēc kārtas.

18. decembra spēle

Pusfināls
17:00 Argentīna ( 2.78) – Francija ( 2.91)

Argentīnieši pēc neveiksmes pret Saūda Arābiju pirmajā spēlē saņēma spēcīgu “realitātes pārbaudi” un saprata, ka lietai jāpieiet daudz nopietnāk. Argentīnieši pēc tam izcīnījuši piecas uzvaras pēc kārtas, kas ļāvis nonākt līdz septītajam mačam jeb finālam. Tikmēr Francija turnīra sākumā izcīnīja divas uzvaras, tad zaudēja Tunisijai pēdējā gupu turnīra mačā, bet tam sekoja trīs “play-off” uzvaras, kas ļāva otro PK pēc kārtas iekļūt finālā.

2018. gadā Francija finālā uzvarēja Horvātiju un svētdien pret Argentīnu centīsies nosargāt savu pasaules čempiones statusu. Argentīna savukārt pēdējo reizi Pasaules kausā triumfēja 1986. gadā Djego Maradonas ērā, bet Mesi valdīšanas periodā argentīnieši vēl nav kļuvuši par PK ieguvējiem. Jāatzīmē, ka abas komandas šajā turnīrā nav bijušas aktīvas presingā, tāpēc sagaidāms, ka mačs būs piesardzīgs un lieki neriskēs.

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss