40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Betsafe” prognozē: Latvijas pāridarītājai pretī galvenie favorīti

Francs Vāgners, likme.tv
8. septembris, 2023, 0:14

FIBA Pasaules kausa izcīņā pienācis medaļu dalīšanas laiks. Vien četras komandas turpina cīņu par trofeju. Otrais pusfināla pāris ir Vācija pret turnīra galvenajiem favorītiem ASV. Spēle paredzēta 8. septembrī pulksten 15:40. Kāds ir spēles fons, un kāds ir “Betsafe” sporta totalizatora likmju piedāvājums uz šo maču?

Fons

Mazliet negaidīti, bet fakts – Vācija, nevis ASV, ir līdz šim vienīgā komanda, kas šajā turnīrā nav zaudējusi. Vistuvāk pārtraukt šo sērija bija Latvija, ¼ fināla cīņā piekāpjoties par viena metiena tiesu ar 79:81. Un vācieši turpināja savu uzvaru gājienu. Tikmēr amerikāņi vareni piecēlās kājās pret itāļiem (100:63) pēc klupiena Lietuvai (104:110).

ASV aizvien tiek uzskatīta par galveno favorīti uz uzvaru visā turnīrā. Tāpat tā kvalificējās 2024. gada Parīzes OS ātrāk nekā Eiropas komandas, esot viena no divām labākajām vienībām no FIBA America reģiona. Tikmēr Vācijai tamdēļ bija jāiekļūst pusfinālā, tādējādi arī sev garantējot vienu no divām Eiropas kvotām.

Līderi

Pirms turnīra par MVP balvas reālāko kandidātu uzskatītais Entonijs Edvardss spēlē kā pa viļņiem – vienā brīdī sāk aizvien vairāk līdzināties tāda kalibra spēlētājam, citos nepārliecina. Saprotams, ka pret Itāliju īsti viņa kvalitātes nebija nepieciešamas, jo pretinieki tika sagrauti. Līdz ar to šajā spēlē viņa individuāli gūto “vairāk” (koef. 1,65) / “mazāk” (koef. 2,05) punktu robeža noteikta 17,5.

Tikmēr Vācijas līderim Denisam Šroderam (vidēji 18 punkti un 6,3 rezultatīvas piespēles) arī pēc katastrofāla mača pret Latviju (deviņi punkti un 4 no 26 metienos no spēles un +/- rādītājs -20) tiek dota 18,5 punktu individuāli gūto punktu robeža, abām iespējām “vairāk / mazāk” esot novērtētām vienādi – ar koeficientu 1,83.

Nedrīkst aizmirst arī Fransu Vāgneru, kurš pēc pirmajā mačā gūtā potītes savainojuma atgriezās ierindā tieši ceturtdaļfinālā un nospēlēja labi (16 punkti un astoņas bumbas zem groziem). Kopumā Vācijai ir stabila 10 – 11 spēlētāju rotācija tagad ar Vāgneru sastāvā.

Tomēr ASV ir ASV. Tā ir rezultatīvākā turnīra komanda (101,2 punkti vidēji) un no 7,3 – 17,3 punktu robežās met astoņi spēlētāji.

Likmes

ASV ir neapstrīdamas favorītes lomā, (-) handikapu piedāvājot 10,5 punkti ar koeficienta vērtību 1,88. Tikmēr ASV indviduāli gūto punktu skaita “vairāk” ( 1,88) / “mazāk” (koef. 1,92) robeža noteikta 94,5. Ja salīdzina ar vidēji mača iespēto, tad tā ir vesela septiņu punktu atstarpe.

Vācijai savukārt individuāli gūto punktu skaits “vairāk” noteikts 83,5. Jāatzīmē, ka pirms tam tā trīs mačos pēc kārtas guva vismaz 100 punktus. Pilnu likmju piedāvājumu klāstu uz šo spēli var aplūkot šeit.

Tāpat “Betsafe” sporta totalizatora spēlētājiem ir pieejams arī likmju konstruktors, kur ir iespējams izveidot savu likmi pašam!

Sekojiet līdzi “Betsafe” piedāvājumiem visas Pasaules kausa izcīņas garumā, jo ik dienas mūsu eksperti nāks klajā ar īpašajiem piedāvājumiem un likmēm uz svarīgāko šī gada basketbola notikumu pasaulē!

Ienāc “Betsafe” mājas lapā un iepazīsties ar pilnu piedāvājumu spektru – sākot no iepriekš minētajām prognožu iespējām, turpinot ar dažādu citu likmju klāstu: kura no divām izlasēm būs augstāk, kurš būs katras izlases rezultatīvākais spēlētājs un daudzām citām iespējām!

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
1/5
1 balss