40 EUR bezriska likme
Saņemt

ČL 1/4 finālu atbildes mači: “Napoli” centīsies nepieļaut Milānas derbiju

"Napoli" pret "Milan", likme.tv
18. aprīlis, 2023, 0:22
"Napoli" pret "Milan" | Foto: UEFA

Šovakar plkst. 22:00 pēc Latvijas laika risināsies pirmie divi UEFA Čempionu līgas 1/4 finālu atbildes mači, pēc kuriem noskaidrosies pirmās pusfinālu dalībnieces.

Koeficienti (pamatlaiks) uz atbildes spēlēm

Pirmo maču rezultāti

  • Madrides “Real” – Londonas “Chelsea” 2:0
  • “Milan” – “Napoli” 1:0

Kam priekšā visgrūtākais pārbaudījums?

Londonas “Chelsea” teorētiskās izredzes sasniegt pusfinālu, ņemot vērā abas šī vakara spēles, ir vissarežģītākās, ko apliecina bukmeikeru koeficienti, kas skatāmi zemāk. Savukārt vislabākās izredzes iekļūt pusfinālā ir “Chelsea” pretiniecei “Real”.

Koeficienti – komandu izredzes iekļūt 1/2 finālā

  1. “Real” ( 1.07)
  2. “Milan” ( 1.75)
  3. “Napoli” ( 2.09)
  4. “Chelsea” ( 9.80)

Kas notika pirmajos mačos?

Čempionu līgas titulētākā komanda “Real” vienmēr atrod veidus, kā cīnīties par Eiropas klubu prestižāko trofeju. Dažkārt pat liekas, ka “Real” un Čempionu līga ir sinonīmi… Pirmajā 1/4 fināla spēlē Madride ar 2:0 uzveica “Chelsea”, izdarot par 10 sitieniem vārtu virzienā vairāk (18 pret 8) nekā Londonas komanda. Atbildes mačs notiks Londonā un “Chelsea” baudīs mājas sienu priekšrocības, bet futbola fani zina, ka “Real” komanda ir daudz labāk saspēlējusies nekā “Chelsea”, kas pēdējā laikā pērk vienu spēlētāju pēc otra un atrodas zināmā apjukumā.

Jāatgādina, ka vienā pusfinālā tiksies “Real”/”Chelsea” un “Bayern”/”City” pāru uzvarētāji, bet otrā spēlēs “Milan”/”Napoli” un “Inter”/”Benfica” maču labākās komandas. Šī vakara pāru uzvarētāji savas nākamās pretinieces uzzinās tikai rītvakar.

Savukārt “Napoli” un “Milan” cīņā teorētiski solās būt vislielākā intriga, jo Neapoles komanda šosezon dominē Itālijā, tomēr pirmajā mačā piekāpās milāniešiem. “Napoli” no pirmo spēļu zaudētājām ir vislabākās izredzes atspēlēties un iekļūt 1/2 pusfinālā, jo rezultāta starpība ir tikai mīnus viens un spēku samērs ir ļoti līdzīgs. Sagaidāms, ka spēles favorīte būs “Napoli”.

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss