Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

PK futbolā 19. diena: Portugālei pretī sīkstā Maroka, cīnīsies arī Anglija un Francija

Marokas futbola izlase
10. decembris, 2022, 1:15
Marokas futbola izlase | Foto: FIFA

Pasaules kausā futbolā sestdien turpināsies “play-off” cīņas, noslēdzošajos 1/4 finālu dueļos laukumā dodoties Marokai un Portugālei, kā arī Anglijai un Francijai.

10. decembra spēles

1/4 fināli
17:00 Maroka ( 5.80) – Portugāle ( 1.74)
21:00 Anglija ( 3.09) – Francija ( 2.59)

Maroka – Portugāle

Maroka šajā Pasaules kausā demonstē fantastisku sniegumu, līdz šim četrās spēlēs izcīnot trīs uzvaras un vienreiz cīnoties neizšķirti. Marokāņi grupu turnīrā apspēlēja Kanādu un Beļģiju, bet vienīgo reizi punktus pazaudēja pret Horvātiju. Tikmēr pirmajā 1/8 fināla spēlē Maroka ar 1:0 šokēja Spāniju. Portugāle tajā pašā laikā pēc uzvarām grupu turnīrā pret Ganu un Urugvaju piedzīvoja zaudējumu Dienvidkorejai, taču tam sekoja graujošs panākums 1/8 finālā ar 6:1 pret Šveici.

Anglija – Francija

Anglija ir viena no komandām, kas šajā turnīrā nav izjutusi zaudējumu rūgtumu, jo grupu turnīrā tika izcīnītas divas uzvaras un viens neizšķirts, kā arī pirmajā “play-off” cīņā ar 3:0 tika sagrauta Senegāla. Tikmēr Francija pēc uzvarām pret Austrāliju un Dāniju piekāpās Tunisijai, bet 1/8 finālā ar 3:1 uzveica Poliju. Anglijas un Francijas mačs uzskatāms par īpaši principiālu.

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss