PK futbolā: 18. diena: Tiks aizvadīti pirmie 1/4 fināli

Vinisiuss
8. decembris, 2022, 19:49
Vinisiuss | Foto: FIFA

Pasaules kausā futbolā piektdien turpināsies “play-off” cīņas, pirmajos 1/4 finālu pāros laukumā dodoties Horvātijai un Brazīlijai, kā arī Nīderlandei un Argentīnai.

8. decembra spēles

1/4 fināli
17:00 Horvātija ( 9.50) – Brazīlija ( 1.39)
21:00 Nīderlande ( 3.73) – Argentīna ( 2.31)

Horvātija – Brazīlija

Horvāti tika pie otrās vietas savā grupā, bet pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā ar 2:1 uzveica Japānu, kas ļāva iekļūt 1/4 finālā. Tur horvātus gaida vieni no turnīra favorītiem Brazīlija, kas uzvarēja savā apakšgrupā un 1/8 finālā sasita Dienvidkoreju ar 4:1.

Nīderlande – Argentīna

Nīderlande finišēja pirmajā vietā grupā un pirmajā “play-off” mačā visai komfortabli uzvarēja ASV izlasi ar 3:1. Tikmēr argentīnieši pēc grupu turnīra tikās ar Austrāliju, izcīnot grūtu uzvaru ar 2:1. Ņemot vērā PK zaru, teorētiski ir iespējams futbola fanu sapņu fināls starp Argentīnu un Portugāli, proti, Lionels Mesi pret Krištianu Ronaldu, taču, vai tas notiks, ir atkarīgs gan no veiksmes, gan izlašu meistarības.