Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

PK futbolā 20. diena: Horvātija pirmajā pusfinālā tiksies ar Argentīnu

Lionels Mesi un Luka Modričs
12. decembris, 2022, 10:52
Lionels Mesi un Luka Modričs | Foto: ESPN

Pasaules kausā futbolā otrdien turpināsies “play-off” cīņas, pirmajā pusfināla cīņā laukumā dodoties Horvātijai un Argentīnai. Horvātiem tā būs iespēja otro Pasaules kausa izcīņu pēc kārtas iekļūt finālā, kamēr argentīnieši centīsies sasniegt zelta maču sesto reizi vēsturē.

13. decembra spēles

Pusfināls
21:00 Argentīna ( 1.84) – Horvātija ( 5.50)

Horvātija šajā Pasaules kausa izcīņā vēl ne reizi nav zaudējusi, divreiz cīnoties neizšķirti un trīsreiz uzvarot. Horvāti demonstrējuši disciplinētu un organizētu sniegumu aizsardzībā, kas ir bijis galvenais faktors pusfināla sasniegšanai, taču sniegums uzbrukumā pieklibojis un ir vērojams augsta līmeņa uzbrucēja trūkums. Horvāti abos “play-off” mačos uzvarējuši 11 metru sitienos, vispirms apspēlējot Japānu un pēc tam sāpinot vienu no favorītēm Brazīliju.

Argentīna, kura arī ir viena no vadošajām turnīra komandām, čempionāta ievadā nenovērtēja Saūda Arābiju un piedzīvoja negaidītu zaudējumu. Pēc tam argentīniešu izpildījumā bijusi vērojama maksimāla koncentrēšanās un arī rezultāti nav izpalikuši, izcīnot četrus panākumus pēc kārtas, tostarp izslēgšanas mačos pret Austrāliju (2:1) un Nīderlandi (3:2).

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss