40 EUR bezriska likme
Saņemt

PK futbolā 22. diena: Maroka un Horvātija noskaidros trešās vietas ieguvēju

Horvātijas futbola izlase
17. decembris, 2022, 3:10
Horvātijas futbola izlase

Pasaules kausā futbolā sestdien sāksies cīņas par vietām, bronzas mačā laukumā dodoties Marokai un Horvātijai. Marokai ir iespēja kļūt par pirmo Āfrikas komandu, kas ieguvusi trešo vietu PK, kamēr Horvātija var tikt labāko trijniekā otro čempionātu pēc kārtas.

17. decembra spēle

Pusfināls
17:00 Horvātija ( 2.38) – Maroka ( 3.20)

Horvātijas un Marokas iekļūšanu labāko četriniekā pirms Pasaules kausa sākuma prognozēja tikai lielākie optimisti un šo valstu patrioti. Abas šīs izlases ir lielāko pārsteigumu autores un pelnīti ir sasniegušas bronzas cīņu. Horvāti šajā turnīrā pazīstami kā uz aizsardzību tendēta komanda, kura ir ļoti labi organizēta, taču kurai pieklibo uzbrukums. Savukārt marokāņi demonstrējuši skatāmu un kvalitatīvu sniegumu, nebaidoties veidot bīstamus uzbrukumus pret jebkāda kalibra pretinieku. Abas izlases savus pirmos zaudējumus turnīrā piedzīvoja pusfinālu mačos.

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss