Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

“Betsafe” prognozē: kā Latvijai klāsies pret esošajiem pasaules čempioniem?

1. septembris, 2023, 2:08

Zinību dienā jeb 1. septembrī pulksten 12:45 Latvijas basketbola izlase turpinās savu iespaidīgo debiju FIBA Pasaules kausa izcīņā, kur tā kvalificējusies top 16 fāzei. Arī tajā komandas iedalītas grupās pa četrām vienībām katrā, ņemot līdzi arī iepriekšējā kārtā sasniegtos rezultātus. Kāds ir spēles fons, un kāds ir “Betsafe” sporta totalizatora likmju piedāvājums uz šo maču?

Fons

Latvija pirmajā grupu turnīrā izcīnīja divas uzvaras – sagrāva Libānu ar 109:70, pārsteidzoši uzveica Franciju ar 88:86, bet noslēdzošajā spēlē, cīnoties pusi no mača kā līdzīgs ar līdzīgu, tomēr atzina iespaidīgās Kanādas pārākumu ar 75:101. Tikmēr Spānija tika pie trīs drošiem panākumiem pret Irānu, Brazīliju un Kotdivuāru ar vidējo starpību 22,6 punktiem.

Šīs spēles likme ir augsta – ceturtdaļfināls. FIBA noteikumi paredz, ka uz otro kārtu nāk līdzi arī rezultāti pret tālāk netikušajām komandām. Tiesa, šoreiz tie ir bezjēdzīgi, jo visās astoņās grupās nebija pa divām komandām ar vienādu bilanci. Matemātika ir vienkārša: lai būtu pavisam droši par iekļūšanu ¼ finālā, Latvijai ir jāuzvar abās spēlēs (otri pretinieki ir Brazīlijas basketbolisti).

Latvija piedzīvojusi arī zaudējumu sastāvā turnīra gaitā – traumas dēļ pēc otrā mača tas noslēdzies komandas kapteinim Dairim Bertānam. Savukārt spāņi par iztrūkumiem nevar sūdzeties.

Līderi

Spāņu rezultatīvākie spēlētāji ir “Eurobasket 2022” MVP Vilijs Hernangomess, kurš izcēlies ar 17,3 punktiem, kā arī viņa brālis Juančo ar 13,3. Arī trešajā vietā ir garā gala spēlētājs Santi Aldama ar 11,3 ačiem. Zīmīgi, ka visi aizvadīto sezonu pavadīja NBA. Vairāk neviens no Spānijas izlases vidēji nepārsniedz 10 punktu gūto robežu.

“Betsafe” piedāvā uz spēli individuāli gūto punktu robežu Hernangomesu brāļiem attiecīgi “vairāk/mazāk” 15,5 Villijam, bet Juančo tā ir 10,5 punkti.

Runājot par Latvijas līderiem, tad no turnīrā palikušajiem (Dairis ir ārā) mums ir uzreiz pieci vīri, kuri spējuši vidējii gūt 10 vai vairāk punktus. Rezultatīvākais no tiem ir Rolands Šmits ar 15,3. Tomēr pret Spāniju “vairāk/mazāk” robeža tiek piedāvāta 13,5 punkti. “Betsafe” piedāvājumā ir vairāku spēlētāju individuālie rādītāji.

Likmes

“Betsafe” ekspertu ieskatā arī šajā mačā Latvija nebūs favorītu lomā. Uzvaras iespējamība novērtēta identiska kā mačā ar Franciju – ar koeficientu 6,00. Latvijai par labu nerunā arī fakts, ka spāņus pēc neatkarības atjaunošanas tā arī nav izdevies uzvarēt oficiālos FIBA mačos.

Iespējams, ir vērts pievērst uzmanību Latvijas handikapam +13,5, kura iespējamība novērtēta ar koeficientu 1,68 – reālāk nekā spāņu attiecīgais mīnuss. Savukārt vidējā Latvijas gūto punktu robeža norādīta kā 76,5, iespējai “vairāk” tiekot vērtētai augstāk nekā “mazāk” – ar koeficientu 1,82 pret 2,00. Pilnu “Betsafe” likmju piedāvājumu uz šo maču var aplūkot šeit.

Sekojiet līdzi “Betsafe” piedāvājumiem visas Pasaules kausa izcīņas garumā, jo ik dienas mūsu eksperti nāks klajā ar īpašajiem piedāvājumiem un likmēm uz svarīgāko šī gada basketbola notikumu pasaulē!

Ienāc “Betsafe” mājas lapā un iepazīsties ar pilnu piedāvājumu spektru – sākot no iepriekš minētajām prognožu iespējām, turpinot ar dažādu citu likmju klāstu: kura no divām izlasēm būs augstāk, kurš būs katras izlases rezultatīvākais spēlētājs un daudzām citām iespējām!

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss