Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

“Betsafe” prognozē: Latvija pret Kanādu cīņā par pirmo vietu grupā

Artūrs Žagars, likme.tv
29. augusts, 2023, 14:56

Otrdien, 29. augustā, pulksten 16:30 Latvijas vīriešu valstsvienība aizvadīs H grupas noslēdzošo maču, tiekoties ar Kanādas izlasi. Spēles likme – uzvarētājs izcīnīs pirmo vietu un ņems līdzi uzvaru arī uz top 16 fāzi. Kāds ir spēles fons, un kāds ir “Betsafe” sporta totalizatora likmju piedāvājums uz šo maču?

Fons

Latvijas izlase turnīru iesāka ar pārliecinošu uzvaru pār Libānu 109:70 un turpinājumā, esot ne – favorītu lomā (koeficients 8,00) uzveikta arī Francija ar 88:86. Tikmēr Kanāda sacensību ievadā sagrāva frančus ar 95:65, bet otrajā spēlē rotaļājoties sakāva Libānu ar 128:73. Tas nozīmē tikai vienu – šī mača uzvarētājs uz top 16 fāzi dosies kā grupas uzvarētāji, ņemot līdzi gūto panākumu. Tāpat varam droši teikt, ka Latvija līdz ar iekļūšanu tālāk būs tikusi kādā no olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīriem.

Līderi

Kā gaidāms, tad Kanādas komandas līderis ir Šajs Džildžess Aleksanders, kurš pirmajos divos mačos izcēlās ar 27 (+13 atlēkušās bumbas un sešas piespēles) un 12 punktiem. Tikmēr mūsējiem lielisku sniegumu demonstrē Rolands Šmits, kurš pirmajā spēlē guva 17 punktus un izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, bet otrajā guva 20 punktus. Lielisks mačā ar frančiem bija arī Artūrs Žagars, kurš guva 22 punktus un atdeva piecas rezultatīvas piespēles.

Runājot par Žagaru, tad “Betsafe” eksperti viņa gūto punktu robežu nozīmējuši kā 8,5 punkti. Uz iespēju “vairāk” noteikts koeficients 1,78, uz “mazāk” 1,88. Savukārt Kanādas izlases līderim Džildžesam Aleksandram 23,5 punkti.

Likmes

Neskatoties uz fantastisko uzvaru pār Franciju, “Betsafe” ekspertu ieskatā Latvijas izredzes uzvarēt spēlē netiek vērtētās ļoti augstu – ar koeficientu 12,00. Savukārt vidējā handikapa (+/-) robeža noteikta 19,5 punkti. Ka + iespēja novērtēta ar koeficientu 1,72, kamēr – variants ar zemāku ticamību – 2,02. Tāpat tiek prognozēts, ka mačā būs augsta rezultativitāte. Kopā gūto punktu skaits “vairāk” iespēja 177,5 punktiem ir ar koeficientu 1,95, kas ir vidējā robeža. Pilnu likmju klāstu uz šo maču var aplūkot šeit.

Sekojiet līdzi “Betsafe” piedāvājumiem visas Pasaules kausa izcīņas garumā, jo ik dienas mūsu eksperti nāks klajā ar īpašajiem piedāvājumiem un likmēm uz svarīgāko šī gada basketbola notikumu pasaulē!

Ienāc “Betsafe” mājas lapā un iepazīsties ar pilnu piedāvājumu spektru – sākot no iepriekš minētajām prognožu iespējām, turpinot ar dažādu citu likmju klāstu: kura no divām izlasēm būs augstāk, kurš būs katras izlases rezultatīvākais spēlētājs un daudzām citām iespējām!

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss