40 EUR bezriska likme
Saņemt

ČL 1/4 finālu atbildes spēles: Vai “Bayern” paveiks brīnumu?

Tomass Tuhels, likme.tv
19. aprīlis, 2023, 12:53
Tomass Tuhels | Foto: Minhenes "Bayern"

Šovakar plkst. 22:00 pēc Latvijas laika risināsies pēdējie divi UEFA Čempionu līgas 1/4 finālu atbildes mači, pēc kuriem noskaidrosies atlikušās pusfinālu dalībnieces.

Koeficienti (pamatlaiks) uz atbildes spēlēm

Pirmo maču rezultāti

  • Lisabonas “Benfica” – Milānas “Inter” 0:2
  • Mančestras “City” – Minhenes “Bayern” 3:0

Kam priekšā visgrūtākais pārbaudījums?

Minhenes “Bayern” teorētiskās izredzes sasniegt pusfinālu ir vissarežģītākās, ko apliecina bukmeikeru koeficienti, kas skatāmi zemāk. Savukārt vislabākās izredzes iekļūt pusfinālā ir Mančestras “City”

Koeficienti – komandu izredzes iekļūt 1/2 finālā

  1. “City” ( 1.02)
  2. “Inter” ( 1.07)
  3. “Benfica” ( 11.00)
  4. “Bayern” ( 15.00)

“City” un “Bayern” spēles uzvarētāja 1/2 finālā spēlēs ar Madrides “Real”, bet “Inter” vai “Benfica” cīnīsies ar “Milan”.

Kas notika pirmajos mačos?

“Benfica” pirmajā mačā atzina “Inter” pārākumu, turklāt portugāļu komanda bija vienīgā, kas cieta neveiksmi savā laukumā. Atbildes spēli “Inter” sāks ne tikai ar rezultāta pārsvaru, bet arī ar sava laukuma priekšrocībām un tāpēc Lisabonas vienības izredzes ir visai zemas.

Tikmēr “City” pirmajā spēlē rādīja ļoti labu sniegumu un neatstāja nekādus variantus “Bayern”, uzvarot ar 3:0, turklāt esot izcēlušies asi konflikti “Bayern” zvaigžņu Sadio Manē un Līroja Sanē starpā. Nesenajā bundeslīgas spēlē Sanē laukumā devās pat ar pārsistu lūpu… Minhenes izredzes ir vienas no zemākajām starp turnīrā palikušajām komandām un te būs vajadzīgs brīnums, lai savā laukumā sasmeltu Mančestrā izlieto.

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss